Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:18:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209450 пъти)
 
Ivkaa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #375 -: март 24, 2016, 19:12:27 »

Здравейте!
И аз като GEMINI имам същия проблем.
Нашата сватба ще бъде през декември.
Фотограф,видеооператор,покани,тейбъл картички..всичко това е почти готово..
Големият проблем е в откриването на идеалния ресторант..
Ако има някоя булка от 2014-2015г. от Варна,нека ми помогне.  smile
« Последна редакция: март 24, 2016, 19:15:18 от Ivkaa » Активен
Krassie
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #376 -: април 28, 2016, 23:00:20 »

Здравейте! Видях по-назад в темата, че се споменава ресторанта в БЧК в Лозен. Ще ми кажете ли как се казва и ако ми дадете тел. или сайт ще е супер! Едни клиенти търсят ресторант за 40-50 човека, а в Лозенската планина има много хубави места за фотосесии.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #377 -: април 29, 2016, 20:24:35 »

Ресторанта в БЧК няма име, това е техният т.н. ведомствен ресторант. Той не работи непрекъснато, там не може да отидете да вечеряте като във всеки друг, защото работи предимно за мероприятия по заявка. За връзка трябва да търсите управителя на Школата на БЧК. Телефони също се търсят в интернет (за по сигурно). Като цяло ресторанта не е нищо особено, по атрактивна е възможността за открита сватба на поляната в Школата.Но там се правят много семинари и тимбилдинги, добре е да се осведомите в същото време да няма и друго мероприятие или двете мероприятия да не си пречат smile
Активен
deizi2304
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #378 -: април 30, 2016, 08:03:15 »

Здравейте, търся ресторант, по възможност градина за около 30 души в центъра на София. Предпочитам да е в близост до ритуалната зала на Витошка. Преди всичко идеята е да може да се пуши, за да не стават гостите непрекъснато.
Активен
gerganad
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #379 -: юни 08, 2016, 11:31:57 »

 danceg Bravo
Привет от нашето семейство!
Споделям моят сватбен ден накратко относно избрания ресторант(тъй като това беше най-трудното решение от цялата организация)..Само да започна с това, че сме с 2 ръце ЗА Новотел София с моят съпруг(а като слушам и всички гости:)smilelol..От хотела са много усмихтани, спокойни, помогнаха ни супер много с всичко! Организацията беше пефектна! Имахме welcome drink (гостите останаха мн очаровани), изнесен ритуал в по-малка зала. Тя беше украсена с арка, цветарници, платно с цветя, украсени столове...мн яка гледка и ритуала се получи уникалнооо! След това продължихме в голямата зала(бяхме около 110 човека)..имаше място за танци, пак залата беше мн добре украсена! Храната беше в големи количества и супер изискана.......(веган меню и детско меню)! Сервитьорите не ги усетихме кога слагаха храната, напитките и т.н.т....Тортата беше върха...настроението беше уникално....купона беше до сутринта..яко танци,хора...гостите и до днес ни звънят да кажат колко са доволни и колко им е харесало! Препоръчвам горещо! Наистина беше най-хубавия ден в живота ни!
Активен
GEMINI
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #380 -: юни 10, 2016, 15:26:49 »

Новотел София - Рамада ли имате впредвид?Аз търся мнения за РАМАДА (бившия ПРИНЦЕС,ДЕДЕМАН...)Днес бях там и съм изненадана от условията,доста са прилични на фона на това какъв клас хотел е.Същите цени срещнах например в ресторант ФАНТАЗИЯ в Овча купел,което на фона на залите в РАМАДА просто изглежда като обикновено квартално ресторантче.Моля някой ако има впечатления и опит в РАМАДА да го сподели тук или на лично съобщение.Благодаря предварително
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #381 -: юни 10, 2016, 20:29:11 »

Имам впечатления от 2015г. последно. Да, приемливи условия и добро обслужване, особено пък за тази цена , която дават е повече от отлично smile
Новотел София е съвсем друго място и съвсем друг хотел! А и с това Едно Единствено мнение....... само от ресторанта..... добре е госпожата да разкаже още малко за сватбата, иначе и децата даже биха се усъмнили доколко така написаното инфо не е на поредния дето ни предлага да ядем доматите с колците, щото си мисли, че ние в София никога не сме виждали как се садят и как се берат smile
« Последна редакция: юни 10, 2016, 20:32:31 от Deliysky » Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 29, 2016, 22:16:35 »

Сам да дам инфо - бална зала Тера на резиденцията в Младост е с капацитет 200 човека.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юли 07, 2016, 08:37:20 »

Намерих един полезен блог, извинявам се ако статията вече е побликувана и коментирана.
http://nmitev.com/blog/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA-%D1%81-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/

Също да добавя, че бях на сватба в ресторант Flowers върху Лабиринт в Люлин преди 2 години - атмосферата беше много приятна и свежа, в гуглето има снимки, защото не намирам сайт на самият ресторант.

А за зала Тера да допълня - на живо е много красива, светла и бяла, в момента дори я освежават след див абитюрентски бал smile залата е обградена с тераса, която е много подходяща за пушачи. Само че се оказа малко извън възможностите ни - Офертата за зала Тера е куверт 80лв/човек, но за 100 гости се заплаща наем от 1000лв. (намален от 3500).
« Последна редакция: юли 07, 2016, 08:47:14 от eleni4ka » Активен
Radost7
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #384 -: юли 13, 2016, 20:06:03 »

Здравейте,

ние планираме сватбата си за 2017 г. и бях убедена, че ресторанта е "Стара София" на хотел Вега.
Наистина е прекрасен, НО има един много голям минус - няма климатикshok Имат само вентилация. Това ме отказа, тъй като сватбата я планираме за лятото. Колкото и красиво да е мястото, ако всички се изпотят и стане сауна с 80 човека няма да е приятно. И така започва обикалянето на ресторантите.  smile

Също така за ресторант Стара София, имат изключително мръсен мокет, целият е на петна. Споменаха, че зимата ще го сменят, но все пак като ще се дават много пари, поне да знаеш, че ресторанта е ок.

Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #385 -: юли 13, 2016, 20:36:19 »

Успех с избора smile

Между другото, ние също избрахме ресторант с мокет, дори по-светъл от на Вега (ако помня правилно). По време на първия 'оглед' разни петна също ни направиха неприятно впечатление. Срам, не срам, повдигнахме въпроса и ни успокоиха, че го минават с подходящ препарат. (И наистина, при следващото ни посещение беше в отлично състояние) smile

Искам да кажа на всички, които се вглеждат в такива неща, че влязохме на перфектен и светещ от чистота мокет и оставихме след себе си нещо тотално различно. И не, не сме свине biggrin Но при десетки танцуващи (все някой от които - с чашката), ритуали по ритане на менче, чупене на пита, и надяждане с торта, нямаше как да е различно.

С други думи, сигурна съм, че и Вега се стараят да почистят преди и след всяка сватба. Колкото до климатизацията, това е един от популярните ресторанти и съм убедена, че правят сватби дори през юли. smile Ако наистина ви харесва, помислете отново smile
« Последна редакция: юли 13, 2016, 20:38:10 от paradise » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #386 -: юли 14, 2016, 01:23:27 »

Във Вега бях последно миналата година средата на Октомври, снимал съм и преди. Обслужването е много коректно, храната добра, цената разумна. Ресторанта не е от скъпите, не знам какво се има впредвид под израза "много пари", там се харчат нормални пари като за сватбен ресторант. Не знаех за проблема с климатика и никога не съм усещал там сериозен проблем. Мисля, че цялата сграда е централно климатизирана, според мен е напълно невъзможно да не е помислено по въпроса. Вие сигурни ли сте, можеби нещо не сте се разбрали с тях?

Иначе само там в този район в радиус до 5км има поне 5 ресторанта със сходни параметри - големина, прилична визия и обслужване на нормални цени. Мога да изброя част от тях, но са различни, трябва си и лична преценка кой ще ви допадне:

х-л Витоша,Суит хотел, р-т Интерпред, парк Хотел Москва (имат 3 ресторанта), Биляна - студ Град. А ако разширите периметъра към Симеоново ще добавите поне още 5(х-л Аякс, Скай Ауей - Май Чойз,х-л Атлантик,  младост -Холидей Инн и т.н.). 2017г. все още е далеч, те хората сега организират сватбите си за септември и октомври 2016, така че според мен имате възможност за спокоен избор и няма никакви поводи за притеснение smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #387 -: юли 14, 2016, 10:37:11 »

Ние също сме с добри впечатления от Вега, макар и да не се спряхме на него, той ни беше в топ 3 smile Колебаехме се до последно между него и Бижу, избрахме втория заради градината, можете да погледнете и него  smile И според мен нещо не сте доразбрали  Wink
Активен
viliqna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #388 -: юли 14, 2016, 12:14:23 »

Здравейте!
И аз като GEMINI имам същия проблем.
Нашата сватба ще бъде през декември.
Фотограф,видеооператор,покани,тейбъл картички..всичко това е почти готово..
Големият проблем е в откриването на идеалния ресторант..
Ако има някоя булка от 2014-2015г. от Варна,нека ми помогне.  smile

Ivkaa може би вече сте намерили ресторант smile но ако съм полезна ще се радвам.
Много прилични куверти предлагат в Иванчов хан (по пътя за Златните над Дружба). Също така добре се справят с организацията на Бриз 2 и Бриз 3 (сега Персей). Ресторант Варна на входа на морската градина - храната е чудесна.
Хотел Берлин(на Златните) също е добър като организация, но е в малко по-високия ценови клас.
Ако ме насочиш какво точно търсиш ще помисля и за други варианти smile
Прекрасна сватба ви пожелавам!
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 17, 2016, 12:38:32 »

Здравейте, момичета  give_rose
Нашата сватба ще е края на април в Русе, но още от сега търся подходящ ресторант в града. Тази задача се оказа мнооого трудна  girl_impossible Моля ви предложете подходящ ресторант за около 50-60 човека. Разглеждах много в интернет, но нищо не харесах.
Благодаря ви предварително  thank you
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines