Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:33:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209448 пъти)
 
SPECIALNIQ
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #330 -: февруари 05, 2016, 01:35:39 »

Ооуууу от снимките мястото изглежда разкошно.  yahoo
Честно казано точно такава градина си представях.
Мноооого Ви благодаря!!!  yahoo
Ще пиша какво е станало, след като разговаряме с тях за музика и останалите неща.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #331 -: февруари 09, 2016, 19:42:33 »

Ъпдейт за новата зала на Тера- май ще е огромничка (от типа над 200 гости май май). След като скочихме и се записахме, днес ни звъннаха да питат ще размислим ли, че сега според плана тези френски прозорци щели да са още по-"навън" и ще е голяма.

Сега се чудим - мечтаната зала със 110 гости с риска да се изгубим или старата и да получа някой нервен тик като видя покритите столове  cray Пак ще го мислим....
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 09, 2016, 22:36:56 »

Според мен, наемете мечтаната зала! Какво пък, малко ще ви е широко, няма лошо в това, нашият ресторант е с капацитет 220 души, ние ще сме 130. Ще има повече място за танцуване  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #333 -: февруари 10, 2016, 09:35:07 »

Според мен винаги може да се разместят масите, да са малко по-далече една от друга, хем ще има пространство, хем няма да изглежда празно smile Ще имате и повече място за вихрене, + може да си сложите някакви тематични маси, които да заемат още малко място Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #334 -: февруари 10, 2016, 10:43:43 »

Внимавайте особено много с бройката в ресторанта! Когато ресторанта е за 200-200 души и вие сте 100 каквото и да правите изглежда полупразно. Големите разстояния между масите отдалечават гостите и нарушават задушевната обстановка. Не съм бил досега в тази нова зала и не мога да дам конкретно мнение. Старата зала е отлична за 110 души. Там с старателно наблъскване сме снимали и сватба от 170 души и пак всичко беше ок, друг е въпроса дали това е редно smile
Едит - не разбрах какъв е проблема със столовете, в Тера винаги всичко е било съобразено с тяхната си визия smile
  :offtopic:Не можах да прикача точната снимка, на долното видео има няколко снимки от Тера. на 1 минл и 18 сек от видеото има една в която се вижда добре залата:
https://vimeo.com/154502140
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #335 -: февруари 10, 2016, 11:08:37 »

Нашата зала беше за 100 души, ние бяхме 60 и имаше 2 празни маси - отказаха да ги махнат, но изглеждаше ок, но разликата не беше толкова огромна. Така че си зависи как се събират тия 200 души, ако са нагъчкани, то тогава и сватба от 100 ще е прекрасно. Говорете си със салонния управител, той си знае залата най-добре и ще ви ориентира. Направете груб чертеж на масите и вижте как ще изгелжда, на база на това решете, тук можем да си чешем много езиците, но трябва решението ви да е взето съвместно с ресторанта.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #336 -: февруари 10, 2016, 12:08:40 »

Разбира се, че решението трябва да е взето след консултация с управителя:)

 :offtopic:Извинявам се за многото грешки в предния пост, написах го набързо от телефона smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #337 -: февруари 10, 2016, 18:52:50 »

Deliysky, столовете са си ок, мои лични предпочитания, нещо като личния ми брайдзила момент какви точно трябва да са (тоест логика никаква, но трябва да са кавито аз искам)! Още го обмислям и е правилно, че винаги има начини, стига да сме готови да платим- допълнителна декорация, кът за снимки, маса с коктейли, маса за сватбен бирен понг, други подобни неща, по 8 на маса...

Дали ще улучим формулата наистина си е 50/50.

Обмислям го още!!

Пак ъпдейт иначе за тях - и "старата" зала ще бъде освежена. Ще я направят една идея по-светла (пребоядисване), ще махат тъмните пердета изцяло, дребни, но важни неща  smile

Помощта на мъжо по темата коя да е беше:  "тъкмо ще поканим Foreigner след концерта им да ни свирят на широко".  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #338 -: февруари 11, 2016, 09:39:23 »

lol Гехенна, на прекалено малко мъже им пука за тези подробности, те не ги мислят толкова нещата  blum До кога трябва да решите? Сега се сетих, че е възможно и не всички от поканените гости да успеят да дойдат, така че бройката ви може да варира, помисли и за това smile Успех  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #339 -: февруари 11, 2016, 11:14:49 »

 :offtopic:Не знам какво визираше относно мъжете, но аз ти казвам, че на сватбата всички гледат булката и хич не им дреме точно за столовете в ресторанта smile. Направи една анкета сред гостите след сватбата и ще видиш резултата. Всички са обърнали внимание на младоженците, дрехите, на купона, на храната, но повечето даже няма да си спомнят как изглеждаше украсата, да не говорим за калъфите на столовете smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 12, 2016, 08:32:03 »

Делийски, може и така да е, но не съм съвсем съгласна.При нас дори мъжете, които бяха гости на сватбата си спомняха и ме поздравиха, не само за роклята, прическата и тн, но и за избора на декоратор  pardon Зависи какво им се предложи да гледат.. Всеки има очи за всичко красиво, просто трябва да го види  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 12, 2016, 21:52:08 »

Украсата никой не я помни.може в момента да направят комплимент , но чак голямо значение няма. Столовете обаче не знам защо мога да кажа веднага в кой ресторант какви са и дали са ми били удобни. В интерес на истината стол с калъф и украса е много по неудобно , все ти се мотае в краката или се изхлузва. Но пък има много по важни неща , които да са определящи при избора на ресторант за сватба.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #342 -: февруари 13, 2016, 00:39:36 »

Украсата никой не я помни.може в момента да направят комплимент , но чак голямо значение няма. Столовете обаче не знам защо мога да кажа веднага в кой ресторант какви са и дали са ми били удобни. В интерес на истината стол с калъф и украса е много по неудобно , все ти се мотае в краката или се изхлузва. Но пък има много по важни неща , които да са определящи при избора на ресторант за сватба.
Абсолютно съм съгласен за удобните и неудобни столове, незабравимо гадно усещане причинява кривия и неудобен стол, макар и украсен с най-лъскавата украса, повярвайте ми, а стол на който ти е приятно да се облегнеш, да хапнеш спокойно и да се насладиш на купона, да потанцуваш и пак да си седнеш с кеф е радост за тялото и душата...бил съм на над 1100 сватби smile ...
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #343 -: февруари 13, 2016, 12:26:54 »

В тази връзка, какво ви е мнението за столовете в Тримонциум (Амбасадор) ?  smile
Аз лично съм на мнение, че по-скоро няма да украся столовете, но ще взема по-хубав алкохол, ако бюджета ми не позволява и двете.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 13, 2016, 15:46:01 »

Флоренс, била съм на две сватби с калъфи и една без в Тримонциум . Столовете са много удобни. Но не съм била след ремонта и не знам дали са същите и с какъв цвят тапицерия са. Определено залата е много хубава и просторна и двата варианта са ок според мен.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines