Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:57:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209422 пъти)
 
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #15 -: февруари 27, 2015, 12:00:26 »

Мармотка, страхотно описание. И на нас ни е в челния списък, обаче чааак за догодина.  give_rose
Активен
mistarlupo
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 11



« Отговор #16 -: февруари 27, 2015, 14:06:55 »

Някой с впечатления от залите и организацията в хотел Кемпински или SEC (в Mall Paradise)? На снимките изглеждат доста добре, но явно не са от най-популярните опции в София. Мерси предварително!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #17 -: февруари 27, 2015, 14:13:21 »

За Кемпински съм била само в голямата зала 2 пъти. На сватбата на баща ми 2006г и на една приятелка по-миналата година.

И двата пъти обслужването и храната бяха на ниво. Като украса и двете сватби бяха с агенция, която е украсявала - така че не знам за какви пари става дума и дали от ресторанта поемат такива неща. Знам само че залата е огромна и събира ужасно много хора - за сватби над 200+ е идеална. И двете сватби на които ходих бяха с ДЖ и отделно водещ, предвид големината на залата и броя хора. Необходимо е ДЖ в този случай да добави малко техника, стандартните 2 колони не стигат за озвучаване.
Залата е малко комунистическа, но е изчистена и просторна. Няма колони или чупки.

За SEC - май никой още поне от този форум не я е пробвал залата, защото не съм срещала отзиви smile

Дано съм помогнала smile

Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #18 -: февруари 27, 2015, 14:13:37 »

Faith_13 , ще държим тясна връзка тогава smile На коя дата сте се спряли?
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #19 -: февруари 27, 2015, 15:44:27 »

17-и септември. Много ми харесва символиката в този ден  LOVING
Активен
mistarlupo
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 11



« Отговор #20 -: февруари 27, 2015, 16:14:42 »

milenkata, благодаря ти! good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: март 03, 2015, 18:39:13 »

Здравейте,

предварително се извинявам ако има такава или подобна тема, но аз не успях да намеря, и затова отворих нова smile Може би няма да изненадам никой, че главата ми вече пламна, а съм още едва в началото на организацията...След известно чудене и отсяване се спряхме на няколко ресторанта и след като ги обиколихме изборът се сведе до два - ресторант Бижу в хотел Силвърхаус и ресторант Стара София в хотел Вега. Във вторият много ми хареса обстановката, но няма градина, а планираме изнесен ритуал. А в Бижу също ми хареса, особено много градината, но моят годеник нещо му се мръщи, че не изглеждал "тежък". Моля ако някой има преки наблюдения, бил е там на сватба и знае нещичко, да ми сподели  pardon

Благодаря!
Активен
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #22 -: март 03, 2015, 18:58:35 »

Здравейте. Имам нужда от помощ. Някой има ли впечатление от ресторантите в Бургас, подходящи за сватба. Ние питахме в Хотел България, но датата вече е резервирана. Бих се радвала ако ми дадете и други идеи. Благодаря!
Активен
marry1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #23 -: март 03, 2015, 19:27:05 »

Здравейте,
спряли сме се на Гранд Хотел София. Рових в старите теми, но освен 2  отрицателни коментара нищо не намерих, моля за отзиви.
Много благодаря
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #24 -: март 03, 2015, 19:52:50 »

Здравейте,

Моля дайте ми някакви отзиви за ресторант Бижу в хотел Силвър Хаус и Стара София в хотел Вега smile

Благодаря!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #25 -: март 03, 2015, 19:56:53 »

Здравейте  marry1,
снимахме миналата година  в Гранд Хотел София  2 пъти. Според нас и клиентите, които сме снимали, ресторанта и хотела са на много добро ниво.Отлични отзиви за качеството на храната и за обслужването. Едната сватба беше с много чужденци и българи, живеещи в чужбина, много взискателни клиенти. Аз бих препоръчал, само внимавайте с бройката, ресторанта не е много голям smile
Активен
desita8872
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #26 -: март 03, 2015, 23:23:42 »

Момичета, имам нужда от помощта ви! Трябва ми ресторант с мъничка градина за не повече от 15 гости в София или околността. Хареса ми 6аТо в Драгалевци, но прочетох много лоши отзиви и се разколебах.   huhhuh.gif
Някой може ли да ми помогне с идея за някоя кичеста градина,  където да е възможно да имаме и DJ? Става дума за вечерна сватба през август?

Благодаря!
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #27 -: март 04, 2015, 00:21:41 »

Здравейте. Имам нужда от помощ. Някой има ли впечатление от ресторантите в Бургас, подходящи за сватба. Ние питахме в Хотел България, но датата вече е резервирана. Бих се радвала ако ми дадете и други идеи. Благодаря!

За коя дата става дума, колко човека? В Бургас няма много избор - приморец, мираж, нептун, океан, аква, университета, цурка, може би още 1-2 по малки. Иначе в близост - Атлантис в сарафово, поморие - гранд хотел поморие, сънсет, марина кейп ахелой.

На мен са ми всички от изброените в Бс малко депресиращи и ще търся градина някъде другаде около Бургас...
пиши в бургаската тема и прочети назад може да харесаш нещо
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35783.405.html
« Последна редакция: март 04, 2015, 00:30:27 от taratorche » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 04, 2015, 08:30:40 »

Marry1, Гранд Хотел София е добър избор според мен  good Хубава кухня, персонал на високо ниво.. Може би идва една идея малко тъмно, но  с допълнително осветление ще се получи. Мениджър продажби е младо, прекрасно момиче, с което можете да водите отлична комуникация, казвам го защото ние избрахме другия хотел от веригата - Suite hotel (тогава тя работеше там, а по-късно я повишиха в Гранда). Негативни коментари винаги ще има, но няма да сбъркате според мен  give_rose

ЕДИТ: от въпросното момиче знам, че понякога може да се наложи леко понижаване на силата на музиката, понеже стаите на гостите са разположени непосредствено до ресторанта, а не с 1-2 етажа отстояние.. Поставете го като въпрос smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #29 -: март 04, 2015, 15:25:02 »

Момичета, имам нужда от помощта ви! Трябва ми ресторант с мъничка градина за не повече от 15 гости в София или околността. Хареса ми 6аТо в Драгалевци, но прочетох много лоши отзиви и се разколебах.   huhhuh.gif
Някой може ли да ми помогне с идея за някоя кичеста градина,  където да е възможно да имаме и DJ? Става дума за вечерна сватба през август?

Благодаря!

Много пъти е ставало дума по твоя проблем. Мисля че все още няма такова място в София. sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines