Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:13:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209162 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 15, 2017, 12:39:13 »

 Offtopic Да не разводняваме тук темата, ако искаш пиши в другата  Wink
Активен
mito18
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #451 -: февруари 15, 2017, 21:13:58 »

Здравейте,моля за помощ. ! Решили сме да оженим юни тази година нямаме много време,а все още не сме се спрели на ресторант. Моля за предложения за ресторанти подходящи за около 130 човека ,като бюджет нямаме намерение да се изхвърляме, по скоро нещо средно .Ще Ви бъда благодарна.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 15, 2017, 21:35:28 »

mito18, за къде става въпрос, дай подробности  Wink
Активен
mito18
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #453 -: февруари 16, 2017, 07:42:22 »

Толкова съм се напрегната ,че съм забравила ахаха значи :
-Ресторанти в София
- в центъра и покрайнините,без Люлин и обеля
- да има голям дансинг.!?
Благодаря предварително. smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #454 -: февруари 16, 2017, 16:36:23 »

mito18  Парк х-л Москва - р-т Москва.  smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #455 -: февруари 17, 2017, 05:05:34 »

Хотел Принцес - Дедеман - или както и да се казва след последната смяна на името smile. Има 3 различни по големина и цвят зали smile
Активен
anitart
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #456 -: февруари 27, 2017, 16:14:18 »

Здравейте на всички.

Ето че дойде време да организирам и своята сватба  pardon
И имам нужда от вашата помощ.

Спряли сме се на дата юни 2018, така че има много време, но аз обичам да съм готова от рано smile

Искам да бъде "градинско парти", а не типичните официални вечери. В момента търся подходящ ресторан с градина където да може да се проведе партито.

Много ми хареса Best Western на Експо, тъй като градината е точно това което искам. Малко ме притеснява, че музиката може да бъде отвън само до 22 ч, а след това в ресторанта, но мисля че можем да се справим с този момент без да се изгуби купона.
Другото място което много искам да видя е Приказната Градина. Малко ме притеснява местоположението, тъй като не е много удобно за прибиране на гостите след празненството, но смятам че има решение за това.

Сватбата ще бъде около 50-60 ч.

Моля за мнения и коментари за изброените по-горе места и съвет за други подходящи такива.

Благодаря!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #457 -: февруари 27, 2017, 20:22:49 »

Вила Екатерина - Вакарел, на 40км от София, предлагат и бусове с които може да се извозят гостите след партито. Местата в и около София за жалост не са никак много smile. Порови в темата назад, има доста писано по този въпрос smile
Открито парти, Юни месец................. наблюдавай внимателно Юни 2017 и си помисли. За последните години доста булки сме видяли разплакани smile. Единствено август е почти безпроблемен, но миналата година и това не беше гарантирано smile
Активен
anitart
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #458 -: февруари 27, 2017, 22:13:14 »

Здравей,
Благодаря за отговора. За разика от повечето булки мен малко дъжд и кал не могат да ме изплашат. Даже ще направят преживаването още по-красиво smile
Предполагам, че все пак част от гостите няма да са напълно съгшасни, за това търся място, където да могат те да се скрият от дъжда crazy

Аз поизчетох голяма част от темата (нямах нерви за цялата  girl_impossible ), но не намерих много за тези две места и реших да пиша smile
Активен
aivanova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #459 -: март 30, 2017, 10:15:20 »

Здравейте на всички,

На 30.07 ми предстои сватба и бих искала да помоля за съвет относно ресторанта. Става въпрос за малко хора - около 45-50 човека. Някой има ли наблюдения за ресторантите обслужването в Арт хотел Симона, х-л Романтик, х-л Еди.

Моля давайте предложения за ресторанти, които предлагат добри условия, добро обслужване и приемливи куверти. За София говоря.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: март 31, 2017, 11:16:10 »

Здравейте ,

аз искам да се оплача от ресторант Лаура http://www.laurarestaurant.bg/ и да предупредя и други бъдещи младоженци да не се разочароват като нас . На сестра ми и предстои сватба на 17.06 .2017 и си избраха този ресторант и внесоха 1000 капаро още преди 2 месеца . Преди два дни и се обадиха от рестонта да и кажат , че станало объркване и за тази дата са записали 2 сватби и другата е за 50 човека повече и тя да си избере да и върнат парите или да си смени датата . Излишно е да казвам, че поканите вече са готови sad Разбира се няма как да остане сватбата в този ресторант ! В момента е ходене по мъките и ресторантите , защото повечето вече са заети за тази дата .  Някой ако може да препоръча ресторант ще сме благодарни !!!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 31, 2017, 11:41:44 »

Уаууу зверски некоректно  Oh my ...

Да пита наред в ресторантите, няма време, а и предполагам повечето ще са заети sad
Активен
DJack1
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #462 -: май 29, 2017, 20:28:11 »

Уважаеми младоженци, отново/и за кой ли път/ ДЖ-ите Ви предупреждаваме: обикновено ресторантите към хотелите не Ви съобщават, че след 22,30 ч музиката трябва СИЛНО да се НАМАЛИ!!!!!Моля, когато правите своите резервации, вземете този факт под внимание! Ние не сме виновни за Вашият избор!Благодаря!
Активен
shushumishka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #463 -: юни 07, 2017, 14:27:33 »

Здравейте,
някой има ли мнение относно обслужването в ресторант Фантазия, Овча Купел? Коректни ли са? Благодаря!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юни 27, 2017, 08:56:37 »

Ние редовно имаме поръчки за торти там за рождени дни, т.е правят организирани събития.. Ресторантът не ми се струва от най-удачните избори за сватба, някак самата обстановка  huhhuh.gif Важно да споделиш и за каква бройка хора става дума  good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines