Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:49:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227383 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: март 30, 2017, 09:59:47 »

На сестра ми на сватбата подараците бяха пълни с желирани бонбони, които не бяха за ядене, ама децата ги изядаха lol


Да споделя една весела идея, която много често ми влиза в употреба - на една сватба подаръците бяха гумени играчки (патенце, пингвинчета...). Така ми спестиха купиване на играчки за баня за бебето Wink
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: март 30, 2017, 20:49:31 »

На сестра ми на сватбата подараците бяха пълни с желирани бонбони, които не бяха за ядене, ама децата ги изядаха lol


Да споделя една весела идея, която много често ми влиза в употреба - на една сватба подаръците бяха гумени играчки (патенце, пингвинчета...). Така ми спестиха купиване на играчки за баjня за бебето Wink

Това е весела идея с играчките!

Като каза децата ги изяли сега се замислям, че ядки за малките деца не става... Може би да направя къп кейкс.... това поне го мога и е лесно и ефектно...
Също могат красиво да се опаковат...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: март 31, 2017, 00:16:14 »

Според мен можеш да подариш на възрастните ядки, а за децата, пак красиво опаковани, някакви бонбони. Нашите подаръци бяха за възрастни - домашно вино, бутилирано и правено от семейството ми, та за децата напълнихме бурканчета със Skittles.
Активен
HnMwed
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #483 -: април 19, 2017, 11:17:39 »

Ние решихме подаръчетата да са на масите още преди да дойдат гостите и така че бъдат като част от украсата тъй като са в тон със самата украса. Представляват малки бурканчета с коркови тапи в които има тъмно синя розичка, а на гърлото на бурканчето има канап и малко картонче на което с печат са имената и датата.
Като ги направим (понеже сами ще си ги правим) ще сложим снимка.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: април 19, 2017, 14:00:04 »

Звучи интересноHnMwed.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: април 22, 2017, 13:10:50 »

Ние решихме подаръчетата да са на масите още преди да дойдат гостите и така че бъдат като част от украсата тъй като са в тон със самата украса. Представляват малки бурканчета с коркови тапи в които има тъмно синя розичка, а на гърлото на бурканчето има канап и малко картонче на което с печат са имената и датата.
Като ги направим (понеже сами ще си ги правим) ще сложим снимка.


Много добре звучи! И нашите подаръчета ще са предварително дложени на масите!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: април 23, 2017, 15:40:24 »

HnMwed, гостите ви ще си приберат хубав спомен smile Понеже сами ще ги правите, имай предвид да ги започнете достатъчно рано, за да не ви се събира за последната седмица, че тогава много нерви ще скъсаш.
Активен
HnMwed
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #487 -: април 23, 2017, 15:49:25 »

Надяваме се да им харесат наистина!

Оо да, ние бързичко ще ги направим:) . Една събота и неделя и са готови. Купили сме горе долу всичко само трябва да ги почнем smile.
Активен
ivakaneva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #488 -: януари 25, 2018, 18:49:07 »

За нашата сватба сме решили сами да си направим подаръчетата, няма да излезне по-изгодно, но пък ще е доста интересно - за дамите бурканче с мед и украсено по следния начин: около напата горе ще сложим като оризова хартия и ще го вържем с панделка и отгоре ще видим още един слой от хартия или някаква по-интересна материя. На панделката мислим на единият край да пише имената ни, а на другият да пише датата. За господата сме решили същото, но с бутилчици с вино. И най-готиното е, че материалите са намират много лесно  Bravo
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: януари 25, 2018, 19:05:13 »

Нова булка на хоризонта! Добре дошла, ivakaneva  smile

Ръчно правените подобни подаръци са отлично решение, ако имате домашна продукция на мед и вино. Сигурна съм, че и украсата им ще ви се получи идеално.

Между другото, кога е сватбата?
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #490 -: януари 26, 2018, 09:45:32 »

Една приятелка ще се жени скоро и тяхната идея е да  подаряват малки бурканчета с домашен мед. Така че да, мисля, че идеята е доста добра!
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #491 -: януари 26, 2018, 18:56:10 »

Страхотна идея ivakaneva  Bravo
Нащите също бяха ръчно изработени  smile
Активен
kalina1988
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #492 -: април 05, 2019, 10:30:00 »

Ние преди вземе поръчахме подаръци за гоститете на сватбата от Дар Птица https://podaracizasvatba.com/shop/ - мини книжки с любовни мисли. Гледам, че сега имат още по-интeресни неща. Може и там да разгледате ако искате нещо по-нестандартно и различно.
Активен
Yuls
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #493 -: ноември 04, 2019, 14:45:55 »

Здравейте, имам нужда от съвет, тъй като приятеля ми въобще не го вълнува тази тема за подаръците. huhhuh.gif
Бихте ли подарили нещо като сувенир, а не магнитче. Аз намерих едно много симпатично подаръче и се чудя дали да е то или магнитче?
https://bigday.bg/shop/svatbeni-podaratsi/unikalno-stakleno-sartse-svatben-podarak/


* svatben-podarak-1301-stakleno-sartse-1.jpg (69.79 KB, 1000x1000 - видяно 632 пъти.)
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: ноември 05, 2019, 16:52:53 »

Здравей Yuls,лично аз бих избрала това сърце.Не е често срещан подарък.Дава възможност за много начини за опаковане.В кутийка в торбичка от тюл или органза,в пликче от интересна хартия.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines