Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:42:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 182658 пъти)
 
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 26, 2017, 20:49:06 »

Аз съм за варианта с дантелата good Щом няма да имате друга под формата на тишлайфер или някакви декоративни покривчици, не мисля, че ще дойде в повече. Така бутилките ми изглеждат завършени и пипнати. И са в тон с цялата тема на сватбата, която все пак има малко кич (в добрия смисъл на думата, просто този стил и епоха изобилстват на детайgли).

 Абсолютно си права за кича! Арт деко стила си е по принцип "кичозен", на мен това ми харесва. Не за всеки ден, това е ясно, но за едно такова празненство е съвсем различно положението. В стил Великия Гатсби всичко е такова - лъскаво, бляскаво и в изобилие...
Столовете ни и те ще са с такива едни чисто бели калъфи. Чудя се дали няма да е всичко твърде бяло.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 27, 2017, 16:41:45 »

Не мисля.Бутилките ще дадат блясък,цветята в тях ще вдъхнат живот.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 27, 2017, 22:52:06 »

Мели,на мен ми харесва с дантела. Даже бих я пуснала повече поне 4 пръста. Да покрива цялото гърло. Ще стои добре.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 28, 2017, 16:57:56 »

Мели,на мен ми харесва с дантела. Даже бих я пуснала повече поне 4 пръста. Да покрива цялото гърло. Ще стои добре.

Много ми допада двойта идея, мисля да напрвя различни варианти, за да има разнообразие. Днес купих рози и определено с розите в бутилки дантелените бутилки изглеждат по-добре. Надявам се да успея да боядисам и останалите бутилки тия дни. Някои ще са в друг цвят, дано да се получат.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 28, 2017, 22:37:55 »

Ще се получат сигурна съм. Различни цветове ще е още по-добре. Даже И различни бутилки може.по -високи и по-ниски.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #380 -: май 04, 2017, 14:44:32 »

На мен всички бутилки ми бяха различни. Бях дала бойната задача всичките ми приятели да си събират винените шишета и редовно се разнасях подрънкваща като алкохолик biggrin Мели, а освен дантела и злато ще има ли друг детайл. Т.е можеш ли да сложиш залепени перли като наниз или нещо подобно? Аз на някои бутилки имам гърло обвито с канап/канаваца, защото ми беше в тематиката.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 05, 2017, 10:49:03 »

Да мисля ги бутилките все още. Нямам много време в момента да се занимавам с нищо, даже роклята ми стои полу подгъната.   shok

Дай снимки ако имаш от твойта украса за вдъхновение!
Активен
manzana
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #382 -: юни 24, 2017, 17:29:07 »

Момичета, каква е стандарната цена за таван с воали и малки лампички? Малко в стил агенция Диаманти.  Получих оферта за 1800 лева, но ми се виждат много за един таван.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 26, 2017, 14:45:41 »

 shok е не бих дала толкова пари честно.Та това е едно прилично пътуване .
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #384 -: юни 26, 2017, 19:43:07 »

Момичета, каква е стандарната цена за таван с воали и малки лампички? Малко в стил агенция Диаманти.  Получих оферта за 1800 лева, но ми се виждат много за един таван.

Леле това си е цена  shok. Аз бих казала че зависи от ресторанта който сте избрали и колко ще е работата, мое лично мнение че и цените са доста завишени по принцип на тези услуги. Но ние получихме оферта от нашият сватбен агент за 700лв за цялостаната украса на тавана с воали и лампички.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 11, 2018, 11:53:51 »

Привет,
в темата не е писано от миналата година, но имам питане към тези, които са ползвали параван зад масата на младоженците - такъв от воал. Колко може да струва наемането на нещо подобно?

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: април 11, 2018, 12:04:03 »

Здравей, mari_i_i!

Цената на паравана варира в широки граници, в зависимост къде е сватбата. Ако сте се спрели на ресторант, може да попитате направо с кои агенции работят и да видите вариантите. За Самоков например, цената беше 200-300лв. заедно с тюла/покривката и на булчинската маса. На мен ми се видя много и предпочетох да не наемам.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #387 -: май 16, 2018, 14:10:30 »

Съгласна съм с Бубе, цената варира много предвид факта дали имате агенция, кой град, кой ресторант, колко е голяма колоната. На нас само колоната зад масата на младоженците ни излезна около 150лв от агенцията.
Активен
denidimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #388 -: февруари 26, 2019, 17:52:46 »

Здравейте,
Лятото беше нашата сватба в Бургас и се доверихме на украса от професионалистите от https://jardin.bg/ останахме изключително доволни, които ни помогнаха да запомним този специален ден завинаги!
Активен
Alio101
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #389 -: юни 03, 2019, 15:38:39 »

Здравейте! Моля за помощ! Предстои ми сватба на 15ти този месец. Искам да попитам Някой работил ли е със сватбена агенция "Той и Тя", Пазарджик? Имате ли мнение за агенцията? Наех ги само за украса на ресторанта и изнесени ритуал през Интернет, защото видях, че имат и голям сватбен център и ми се струват надеждни...., но честно казано не съм удовлетворена от кореспонденцията ни. Когато ги питах за цветята миналата седмица те ми отговориха, че това се уточнява една седмица преди събитието. Що се отнася до сватбената арка, свещници, камъчета и други джунджурийки не знам какви ще са все още, не знам и самата младоженческа маса как ще изглежда...  angry Сватбата  е след 2 седмици и вече се побърквам от притеснение имай предвид всички измамници в мрежата и факта, че трябва да им преведа  остатъка от парите най- късно ден преди сватбата.... Ще съм ви мноооого благодарна, ако споделите мнението си за агенцията!  smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines