Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:28:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ!!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 127816 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 18, 2016, 23:46:11 »

Даа, наистина е много хубав, точно такъв стил и цветове харесвам! А кой ще ти го прави, къде ще го поръчаш?
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #226 -: август 19, 2016, 09:09:52 »

Една приятелка ми препоръча флористка, тя ще ми прави и цветята за окрасата. Обаче не храня надежди, че ще е на 100 % като този.  pardon
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 10, 2017, 16:19:59 »

Здравейте,
търся си булчински букет в кафявата гама ( тема на сватбата ще е кафе с дъх на канела) , но навсякъде ми предлагат кафява панделка и слънчогледи, а аз не ги харесвам...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 10, 2017, 16:39:01 »

Мислила ли си да не от цветя? Например шишарки:



Или пък от плат:



А може да вмъкнеш повече полски треви (зависи кога ти е сватбата):

Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 10, 2017, 19:18:02 »

Bube  Bravo Мислила съм само за такъв от плат и брошки, но нз на живо как ще са цветовете ако го купя през интернет -  http://www.weddingburg.com/wedding/index.php?offers=46&product=1876-%D0%94%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB-Vintage-Romance 
Активен
Nikol_M
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #230 -: януари 16, 2017, 18:55:46 »

Alo_Madona, не знам в какъв стил ще ти е сватбата, но ето някои предложения:



Вторият много ми харесва, но не знам какви са цветята. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #231 -: януари 17, 2017, 09:51:19 »

Вторият букет е с рози от плат (от лента) и отрязани шишарки. Мъча се да се сетя как се казваха тези шушулки. Много са красиви за суха аранжировка, а и са трайни. Виждам още памук и зебло като материали.
Ако букетът е основно от сухи цветя, има огромен избор на материали.
Като кафяв букет се сещам за този на наша съфорумка - Чери. Тя сама си го беше правила.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 18, 2017, 20:25:29 »

Супер са идеите danceg поръчах един букет за украса на дома със дървени материали за да го видя на живо и ако ми хареса ще направят и сватбен букет...като имам снимки ще кача
Активен
drehi_online
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #233 -: март 17, 2017, 11:44:39 »

Здравейте,
търся си булчински букет в кафявата гама ( тема на сватбата ще е кафе с дъх на канела) , но навсякъде ми предлагат кафява панделка и слънчогледи, а аз не ги харесвам...


Ето букет в кафявата гама от сатенени рози
http://drehi-online.net/dizainerski-buket

А ако искате с бонбони може и този
http://drehi-online.net/buket-bonboni

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 04, 2017, 08:17:47 »

Дрехи_онлайн, хайде стига с тази плоска реклама...   beating
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 14, 2017, 21:31:46 »

Айде и аз тука. Изобщо нямах намерение да се занимавам с букет, но след разговор днес с младоженеца явно ще трябва и това да го мисла. Не си представял булка без букет, как така нямало да хвърлям букет, изобщо нямало да ме насилва но според него е хубаво да имам букет...

Така че почвам и това да мисля. Я кажете някой да е бил без букет? Не ми се вижда чак толкова странно? И без това освен за снимки и хвърляне, за друго не ми трябва. В църквата ще влезнем заедно за ръка и всеки ще държи за ръка по една от дъщеричките ни... Тоя букет какво, със зъби ли да го нося?!
« Последна редакция: април 14, 2017, 21:33:22 от Mellie » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 14, 2017, 22:17:37 »

Ами, както си казала, букетът трябва само за снимки и хвърляне, няма друго предназначение. Но пък с букет цялата булчинска визия е по-завършена. В църквата на мен ми го държа едното малко момиченце шаферче, защото ние бяхме за ръка с любимия, пък и свещи държахме. Иначе може да се повери и на кумата или пък на който и да е роднина.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 14, 2017, 22:58:41 »

Ами, както си казала, букетът трябва само за снимки и хвърляне, няма друго предназначение. Но пък с букет цялата булчинска визия е по-завършена. В църквата на мен ми го държа едното малко момиченце шаферче, защото ние бяхме за ръка с любимия, пък и свещи държахме. Иначе може да се повери и на кумата или пък на който и да е роднина.

Да и тук принципно го носиш точно 10 крачки от колата до олтара, после даваш на кумата. Мойта кума като се жени миналата година, за тая отсечка връчи букета на младоженеца, защото с едната ръка го държеше него, а с другата си държеше шлейфа на роклята...  nea Така че се смеехме че младоженеца трябва да хвърля букета, той си беше негов  funnytooth Еми, ще го мисля. Той моя толкова малко претенции има, че не искам да да му развалям визията.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines