Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:02:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ!!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 127763 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #210 -: април 14, 2016, 19:17:45 »

И моя беше нещо подобно.. Много красив, но адски тежък.. Приготви се  danceg

Ще правя мускули тъкмо  lol 
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #211 -: юни 01, 2016, 17:24:25 »

Здравейте, дами! Бях обещала да пратя на Bube отзив за сватбен букет от предната страница, но реших, че опитът ми заслужава по-широка публика smile
Бях в чуденка как да процедирам с букета, тъй като нямам доверен флорист. Пренебрегнах препоръка на скъпа приятелка (донякъде съжалявам), тъй като се влюбих в букет по картинка. Не картинка от Pinterest !!!, а от софийска цветарница с онлайн-магазин (това ми вдъхна доверие -- реших, че все ще са изпълнявали тази поръчка). Пък и бяха мили и отзивчиви и ми обещаха да го направят "максимално като на картинката".
В деня на сватбата, с нескрит шок, получих това. Не че беше болка за умиране smile Класически, нежен. Но като повечето булки си имах идея в главата (а и тяхната дума !!!) за нещо по-друго...
Слава Богу, реших да не се ядосвам и си карах с него (наистина сватбеният ден е най-щастливия и каквото и да се обърка -- а все нещо ще се обърка! -- неприятното чувство трае 5 минутки) smile 
Обаче както се вижда, особено като се наложат двете снимки: изцяло липсват пастелните цветове, на които държах, нежната зеленина (поръчвала се специално от Холандия!?), а розите в този размер някакси се губят... Отгоре на всичко беше леко повехнал (аранжиран на предния ден, може би?) и добре, че беше фотографът да го пръска лекичко с вода, за да живне. good
В заключение: вероятно не е най-добрата стратегия да харесаш нещо по картинка... трябваше да знам по-добре nea
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 01, 2016, 20:51:29 »

paradise, въпреки, че не се е получил като на снимката, все пак е станал много красив!

Аз самата имах подозрения, че няма как да го направят едно към едно, най-малкото, защото на тези зеленилките, не знам кога им е сезонът  nea

Изглежда най-добрия вариант е да се види продуктът на живо, преди да се поръчва.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #213 -: юни 02, 2016, 08:37:44 »

Аз мисля, че повечето булки почти само по картинка си харесват букетите, но си зависи от флориста как ще го направи и до колко ще се доближи до първообраза smile Пак е много красив, не виждам да е увяхнал, но специално за тези зелените трябваше да ти кажат, че ще ги сменят с нещо толкова различно, виж за розите също са могли да се постараят повече да намерят подходящите цветове, но здраве да е smile
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #214 -: юли 28, 2016, 13:18:19 »

Много зависи от изпълнението. На снимка всички ми харесват  give_rose
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 29, 2016, 16:25:14 »


Исках висящ букет от чаени лилиуми,много точно и ясно обясних на мацката ,която ще го направи.Това получих в сватбения си ден.Разочарование пълно ,но...... за сметка на това този букет ме радва около два месеца(имаш доста пъпки).
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 01, 2016, 14:15:06 »

Момичета, сега и до края на месеца кои цветя са сезонни?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #217 -: август 01, 2016, 19:47:53 »

kmilewa, ще ползваш ли флорист/агенция или сама ще правиш украсата? Защото ако ще ползваш услуги, може да се посъветваш с изпълнителя. Иначе сега мисля, че има лилиум, еустома, българската хортензията е на приключеане, далия  heart - много красиво и подценявано цвете. Май за това се сещам  blush А, и стандартните гербери, мини гербери, хризантеми, карамфили.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 02, 2016, 09:05:12 »

Декораторката ще се занимава с украсата в ресторанта, но букета друг ще го прави smile За мое сведение си питам просто, да си мисля какъв букет искам от сезонни цветя. Надявах се на кала, ама май вече няма, особено пък в млаките градове sad
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #219 -: август 02, 2016, 09:58:02 »

Аз за моя избрах далии, рози и еустома smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #220 -: август 02, 2016, 10:07:42 »

Иска ми се от този вид далия, но в БГ трудно се намира, само с поръчка sad

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 08, 2016, 07:33:26 »

 Момичета, прекрасни букети показвате.. Аз като отворих форума днес, първо в тази тема погледнах... Преди няколко дни най-после след 11 месеца се разделих с моя букет.. Бях го изсушила и си го пазех, за да го пусна в течаща река, но все не намирах подходящото място.. Бяхме на почивка в Гърция и видях мястото около Кресненското дефиле.. Пуснах го и сега ме гони носталгията..  heart heart heart
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 08, 2016, 10:59:06 »

Така ли се прави? Аз мислих, че булчинския букет се хвърля за неженените девойки, това е вариант едно, а вариант две изсъхва си - радваш му се малко и го хвърляш където намериш smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 08, 2016, 11:25:39 »

Не знам дали "така се прави" .. Не си падам по писанията.. Направих го, защото така го почувствах smile Иначе аз хвърлях хартиен букет на неженените девойки smile Ако бях хвърлила този в деня на сватбата, имаше вероятност да нокаутирам някоя мома.. Тежеше 2кг+  smile
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #224 -: август 17, 2016, 13:53:28 »

Мисля, че най-накрая си харесах букет.  yahoo

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines