Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:47:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ!!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 127767 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 11, 2016, 08:35:18 »

Букетът е красив, на мен това ми бяха букетите на кумата и шаферките.. Гипсофил и рози  good
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 15, 2016, 17:14:12 »

Ще имам два-три букета. Един за хвърляне изкуствен, един естенствен официален, и един "платов" обещан като подарък, който за фотосесиите ще е супер готин също.

Живия си го представям с някаква комбинация между калии и момина сълза, евентуално и гипсофил вързан с дантела и няколко перлички, още не съм си избистрила изцяло идеята.

Надявам се края на август да може да се направи хубав букет с гореспоменатите и да не ми одерат кожата smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #182 -: февруари 15, 2016, 18:07:30 »

Ето горе-долу визиите за моя букет , тъй като цветът ми е мента ще го комбинирам с някой друг цвят прасковено или лилаво,но още не съм го измислила съвсем
Ето идеите:
1:

2:
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 15, 2016, 18:13:16 »

Харесват ми и двата, ама нали съм фенка на лилавото.  Wink
По-принцип рядко има букет, който да не ме впечатли.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #184 -: февруари 16, 2016, 09:28:43 »

Нашата сватба понеже беше в прасковено и зелено/ментово и техните нюанси съм пристрастна към първия Wink Но и двата са много красиви и нежни  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 16, 2016, 09:42:39 »

Първият букет е страхотен... Листата (малко поувехнали ми се струват на снимката), които са зелено/сивкави ми бяха фиск идея и ги включихме във всичко.. Обожавам ги, както и тези английски рози... Тях също използвахме в декора... Ох, много ми харесва  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 16, 2016, 11:10:44 »

вторият ми напомня леко на моите букети от сватбата,  като стилистика  heart
първият също е мн красив но ми е по масов  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 16, 2016, 11:16:41 »

Пропуснах да кажа, че втория, ако не беше лилав, много прилича на моя.. Рошаввв (ффф)  funnytooth DANCE
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #188 -: февруари 16, 2016, 11:43:43 »

И на мен първият ми е по-масов. Вторият е доста по-запомнящ се. Е, цветовете не е нужно да са точно такова лилаво, но на мен формата ми харесва. Първият ми е по-официален, а вторият по-винтидж.
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #189 -: март 03, 2016, 12:17:39 »

Привет! Имам един глуповат принципен въпрос, защото нещо не ми е ясно как да процедирам с букета blush

Тъй като обичам да се ровичкам в интернет, вече си харесах булчински букет smile и то в сайта на софийска цветарница. Дори пратих запитване - казаха, че могат да изработят същия безпроблемно. Но за самите тях нямам никакви отзиви, препоръки...

Вие как процедирате? Харесвате модел и говорите с доверен ваш флорист ли?

Има ли такива като мен,които на сляпо харесват нещо в даден сайт... С две думи не знам дали ще е същото като картинката, а няма да го видя наживо допреди сватбата все пак, и малко се притеснявам.

P.S. искам аз да си го избера, не кумата или някой друг smile
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #190 -: март 03, 2016, 17:21:05 »

Моят букет ми го изработи сватбената декораторка, която се грижеше за цялостната декорация на сватбата. Когато избрах цветовете и темата на сватбата й обясних как точно си представям сватбения букет, бях детайлна и изчерпателна в описанията си, изпратих й и няколко снимки и така постигнахме желания резултат. Кой ще ти прави сватбенета украса? Ако имаш декоратор за сватбата, може той/тя да ти изработи букета, така ще постигнеш пълна идентичност и синхрон на украсата на булчинската маса, украсата на масата на гостите, булчински букет и т.н
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #191 -: март 03, 2016, 17:51:46 »

Благодаря, Pronovias_SP!  give_rose Така наистина звучи идеално. Ние имаме включена украса към ресторанта, но не зная дали могат да помогнат и за букета... ще трябва да разпитам.
Просто ми беше чудно дали има някой, рискувал с поръчка на букет по този начин.
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #192 -: март 04, 2016, 22:42:48 »

Аз също мисля флористката да ми го прави. Идеята ми е все пак цветята да са същите. Според мен флористите изработват и букети...
Втори букет не мисля да имам. Четох, че доста от вас ще си правят специално за ритуала с хвърлянето на букет, но аз обмислям да хвърля този, които е с естествени цветя. Сантиментална съм, но не мисля да го пазя.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 05, 2016, 09:23:30 »

Елисавета, имай предвит, че ако бях хвърляла моя букет от естествени цветя, сигурно щях да убия някое от момичетата.. Букетите стават тежки по някога, особено тези богатите, които са в пинтерест.... Имайте го предвид!...
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #194 -: март 22, 2016, 10:31:21 »

Харесала съм си ето такъв букет, като няма да е с рози, а с оранжеви карамфили и без тези зеленинийки отстрани
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines