Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:13:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 201996 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: август 09, 2016, 09:24:43 »

Писахме на няколко печатници, например Bunt adv, които ни направиха оферта 360 лв. за 50 покани и ако си занесем картон...

Можете ли да ме насочите за цени в J-point?
Активен
plamena_ivanova
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: декември 18, 2016, 22:40:07 »

Ще използвам възможносста да вмъкна два линка, който смятам че ще са полезни на всяка бъдеща булка-
първото е една публикация в сватбен форум- представлява чек лист с нещата които трябва да свършим за да се подготвим за сватбата и в какъв ред е най-добре да го направим. Щеше да ми спести доста време ако го бях намерила по-рано- ето това е: сватбен чек лист
А другия линк който искам да споделя е с текстчета за класически сватбени покани. и то може да спести време на някой : текстове за сватбени покани. На второто място avenue-charmyrose имат сватбена категория с други такива статийки, не съм ги чела всичките но и там може да се намери нещо полезно сигурно. Е, това бяха моите две полезни линкчета, дано съм помогнала на някой!  give_rose
Активен
plamena_ivanova
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: декември 19, 2016, 03:54:44 »

Писахме на няколко печатници, например Bunt adv, които ни направиха оферта 360 лв. за 50 покани и ако си занесем картон...

Можете ли да ме насочите за цени в J-point?
Здравей, моите покани си ги взех от SvatbaLux и съм доволна. Цените им на покана са грубо казано между 1.40 и 3.50лв, като в това е включен и стандартен черен печат на бял лист за вътрешната част. Тук можеш да им видиш категорията със сватбени покани  smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: март 26, 2017, 22:39:02 »

И ние най-сетне поръчахме поканите!!! Много съм доволна! Всяка покана съдържа 3 допълнителни картончета - програма за деня, важни адреси и опътвания и  РСВП! Ето го дизайна, който избрахме
https://www.kreative-hochzeitskarten.com/hochzeitskarten/hochzeitskarten.asp?modele=M22-030-O




Цветовете на сватбата ни ще са перлено и златно с малко розе...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: март 27, 2017, 10:53:50 »

Много изчистени и стилни! Харесват ми! Браво, Мели  Bravo give_rose
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: март 27, 2017, 18:03:26 »

Много изчистени и стилни! Харесват ми! Браво, Мели  Bravo give_rose

Много благодаря! Аз не смея да ги покажа на кумата (тя най-вече ни помага за организацията), защото знам, че изобщо няма да и харесат.  NO Ние имаме ужасно различни вкусове. На мен също техните покани миналата година не ми харесаха, но нищо не съм и казала. Тя  обаче е много цапната в устата и не си премълчава... И на децата шаферските ракли изобщо не хареса и направо ми го каза и то много нетактично... Сигурно бело, заради "българския ми вкус"... Рокличките купихме от Монсун от Англия и едвам ги намерихме, защото точно този модел е много търсен!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: март 27, 2017, 19:57:18 »

И на мен много ми харесват, цветовете на сватбата също  good
Не позволявай хорското мнение, та било то и на най-близките, да ти влияе негативно. Е, нямало да ги хареса, голяма работа, да си говори  smile
Можеш да покажеш рокличките на момичетата в темата за шаферките, че ми стана любопитно да ги видя  blum
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: март 27, 2017, 21:26:52 »

И на мен много ми харесват, цветовете на сватбата също  good
Не позволявай хорското мнение, та било то и на най-близките, да ти влияе негативно. Е, нямало да ги хареса, голяма работа, да си говори  smile
Можеш да покажеш рокличките на момичетата в темата за шаферките, че ми стана любопитно да ги видя  blum

Съмсем права си. Нека си говори.. тя не с лошо де, ама аз малко се дразня. Затова реших да не и ги показвам поканите преди да са готови и да им пратя тяхната. Те двамата с мъжа и ще ни кумуват... Ей, сега ще ида в другата тема да покажа рокличките...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: март 28, 2017, 07:14:19 »

Мели, казвам го и на моята Кума, която е бъдеща булка тук. Ще има много хора, които ще харесат някои детайли, други ще харесат всичко, трети няма да харесат нищо от нещата, за които си се старала с месеци и си постигнала.. Светът е шарен и хора всякакви.. След сватбата само ти ще помниш и ще знаеш, какво си правила, кое е оправдало очакванията ти и кое е оставило лош привкус у теб като резултат, който е можело да бъде по-добър. Най-важното е, какво искаш ти, какво харесвате с бъдещия ти съпруг, как си представяте вие този ден..  good

Всичко, което си показвала до сега е разкошно! Като може би пак изказвам мнение, което не се покрива с нечие друго, но когато виждаш, че някой полага толкова мисъл и усилия, това заслужава адмирации, дори да не е по твой вкус  good
« Последна редакция: март 28, 2017, 07:15:50 от alexandrova_90 » Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: март 28, 2017, 21:23:12 »

Мели, казвам го и на моята Кума, която е бъдеща булка тук. Ще има много хора, които ще харесат някои детайли, други ще харесат всичко, трети няма да харесат нищо от нещата, за които си се старала с месеци и си постигнала.. Светът е шарен и хора всякакви.. След сватбата само ти ще помниш и ще знаеш, какво си правила, кое е оправдало очакванията ти и кое е оставило лош привкус у теб като резултат, който е можело да бъде по-добър. Най-важното е, какво искаш ти, какво харесвате с бъдещия ти съпруг, как си представяте вие този ден..  good

Всичко, което си показвала до сега е разкошно! Като може би пак изказвам мнение, което не се покрива с нечие друго, но когато виждаш, че някой полага толкова мисъл и усилия, това заслужава адмирации, дори да не е по твой вкус  good

Благодаря за мъдрите думи! Много хубаво си го казала!
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: април 07, 2017, 23:29:22 »

Дойдоха поканитееее! Много съм доволна!  danceg
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines