Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:09:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 203262 пъти)
 
Elenata
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #300 -: април 22, 2015, 22:48:04 »

Здравейте,

Аз наистина искам да направя реклама на моите покани! Няма да цитирам магазинчето,но ще кажа че са тип писмо в бутилка,наистина уникално декорирани! Ако някои харесва такава идея,нека ми пише. Ателието не е популярно,но работят наистина с желание и старание!:) ще се радвам да помогна,ако някои се двуоми smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 23, 2015, 07:42:34 »

 Offtopic Черешке, просто целта е да ти допадне поканата, която не е лоша и да попиташ, за да не изглежда реклама  pleasantry Иначе на лично имам с директен линк към сайта, за втори или трети път попадам на мнения на този потребител и все еднакви  diablo
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #302 -: април 23, 2015, 15:08:16 »

Ние решихме да нямаме покани. Направихме сватбен уебсайт, по който хвърлихме толкова много труд, че накрая съжалявахме, че се захванахме. girl_impossible Гостите могат онлайн да потвърдят присъствието си на сайта и ние получаваме й-мейли с техните потвърждения - изключително практично! Удовлетворението от това, което създадохме накрая беше невероятно! :-)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 23, 2015, 15:13:56 »

Много готина идея! А бабите и възрастните роднини няма ли да получат покана? Те на товаа се радват най-много. smile
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #304 -: април 23, 2015, 19:51:13 »

Ами ние общо имаме една жива баба :-( Моите всичките са вече починали. Други възрастни хора на сватбата няма да има, а родителите и роднините са trendy и в час с технологиите и много се зарадваха на сайта :-).

Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 25, 2015, 09:41:17 »


stylewreck , много мисля за такъв сайт. Я кажи поръчахте ли го на някоя фирма, която се занимава с това или вие си го правите ? Иии някой от безплатните платформи за сайтове ли използвате или някой от вас е IT и разбира от такива неща ? smile
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #306 -: април 25, 2015, 16:31:01 »

TeddyLisheva Сайтът се получи страхотно и всички гости са страшно впечатлени. Освен това е изключително практично предвид това, че аз например нямам пощенските адреси, на почти никой от приятелите си. Потвържедението от тяхна страна също е много улеснено.

Ние избрахме трудния път. Решихме да го направим в Wordpress, като купихме отделно темплейт, но този темплейт се нуждаеше от много customization. Освен това купихме отделно domain и hosting. Ако нямате никакъв опит с подобни технологии по-добре използвайте някой от готовите безплатни темплейти, на които просто трябва да смените текста и снимките. Виж примерно The Knot имат много хубави безплатни темплейти:

https://www.theknot.com/gs/wedding-websites

Ако искаш да погледнеш нашия сайт, можеш да му хвърлиш един поглед тук:

www.sevidiwedding.com
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 25, 2015, 17:30:52 »

Адмирации, сайтът впечатлява.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 25, 2015, 17:37:29 »

Имам някаква представа как се случват нещата, но честно казано не ми се захваща , още по-малко с wordpress ... За Sharepoint дори не си и помислям , че там ми трябват още две три дипломи , за да се справя biggrin Знам доста от платформите за безплатни сайтове , предоставящи възможност да си ги структурираш отгоре отгоре , но знам и много фирми, които се занимават именно с правенето на сватбени сайтове , затова те попитах smile

И между другото , сайтът ви е невероятен ! smile  Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 25, 2015, 21:36:21 »

stylewreck, идеята със сайта е прекрасна, а е осъществена още по-прекрасно. Поздравления.. Прегледах и прочетох всичко, страхотно измислено бравооо  Bravo

Искам само да кажа, колко много съм се ядосвала на Вашата двойка, без да знам дори кои сте  blush Когато започнахме да говорим изобщо за сватба, преди да започне същинската организация, искахме да сме в Равно поле, но датата 5.09 беше заета.. Ядосах се, но има и други ресторанти  pardon После, колкото и да не исках датата да е 05.09, всичко доведе пак до нея и запазихме друг ресторант. Заемаме се с фото, искахме Гого, той зает за 05.09 и то за Равно поле, ядосах се повече.. Тръгваме да запазваме филмова къща Виктор Попов, по-точно Ана, тя заета с Гого за Равно поле.. Направо щях да се разплача от яд.. Почувствах се все едно друг организираше моята сватба хахаха smile Сега гледам сайта, 05.09 Равно поле.. Вече не ме е яд, страхотни ми изглеждате, сайта и цялостната идея я има, така че се радвам че сте вие..  good give_rose
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #310 -: април 25, 2015, 22:30:03 »

Alexandrova_90, това е уникално съвпадение наистина  Oh my ...! Съжалявам, че сме ви откраднали всички професионалисти и локация! Предложението беше през октомври и аз тогава си мислих, че нямаме никакво време да организираме сватбата за тази година. Живеем в Мюнхен и тук сватбите се планират поне година и половина предварително. Преди прибирането ни за Коледа бях набелязала всички важни неща и букнахме всичко буквално за няколко дни!

Предполагам, че сте намерили добри алтернативи - аз бях изненадана колко добри професионалисти има в София  Wink
Интересно ми е на кой ресторант се спряхте? За мен това беше най-трудно...Ние се свързахме с Равно поле още от тук и като си дойдохме отидохме направо там. Изобщо не гледахме други алтернативи.

Много ти благодаря за милите думи за сайта и аз много си го харесвам. По едно време доста се поизмъчихме и бяхме почти пред отказване, но накрая удовлетворението беше големо!

Пожелавам ти успех в остатъка от организацията!  girl_wink girl_wink
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #311 -: април 25, 2015, 22:31:54 »

TeddyLisheva с право не ти се захваща. Ако знаех какво ни чака преди да започнем, не знам дали щях да се захвана  girl_wink

Ако можете да си го позволите защо да не си наемете професионалист. Безплатните темплейти също са добра алтернатива. На вас кога ви е сватбата?
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 26, 2015, 09:57:13 »

stylewreck , сватбата е на 19.09. Аз си го мислех като вариант още преди да ми предложи мъжа ми. Много харесвам идеята. Само че той настоя , че трябва да имаме покани и го разбирам, например неговото семейство е ... уф добре че не чете тука , че ще ми се разсърди , ама са си селяни хората и не са вчас с технологиите. Моето семейство напук пък са мобилизирани до 9-то коляно, баба ми и дядо ми са хакери - скайп, фейсбук, джиесеми , направо за нищо ги нямат  funnytooth funnytooth funnytooth
Обаче поръчах вече и поканите иии вече не ми се дават пари за професионалист честно да ти кажа. Има други неща, за които искам да отделя повечко пари, затова ще гледам да не се впускам в мнооого разточителства. Прегледах The Knot вчера и ми харесаха няколко темплейта, може да пробвам , ако не ще търся помощ от колегите от IT да ударят едно рамо smile
МНого много много ти благодаря за съветите, ще те търся ако видя зор някъде  give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #313 -: април 26, 2015, 21:34:38 »

Нашият сватбен сайт е от ewedding.com, безплатен темплейт с възможност да се пише на кирилица и качване на снимки, слагане на музика за фон на сайта. Не са много опциите, но е много лесно за работа с него. Безплатната версия е налична една година за жалост, но младите ни гости много му се изкефиха като идея smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 27, 2015, 09:50:09 »

Много готин сайт е станал!  Bravo
Много се изненадах от съвпадението с alexandrova...колко е малък светът просто! Ама какво ли се учудвам, аз на другия край на света, на Ниагарския водопад се видях с една стара съученичка... pardon
Аз май ще си открадна идеята за сайт, че с facebook event-a е голяма играчка. Отивам да търся темплейти.  danceg
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines