Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:00:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 203547 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 17, 2015, 14:52:08 »

Аз пък не мога да разбера, след като си получила поканите си и си доволна, защо аджеба да не похвалиш някой, от който си доволна.. Не ми пука, реклама или не, аз си казах след като получих поканите, от къде съм ги взела.
Бързо, адекватно, прецизно обслужване и на добра цена(може би висока за някои, но аз тръгнах от евтини и ми настръхна косата, та...  pardon), нямам никакви забележки, т.е защо да не ги похваля?
Реклама е да имам едно мнение и бааам, еди-кои-си са най-великите.. Тогава намирисва положението.. Дори не го правят умно, защото не им се занимава  NO
« Последна редакция: април 17, 2015, 15:03:44 от alexandrova_90 » Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: април 17, 2015, 14:56:31 »

И според мен, когато човек е доволен, няма нищо лошо да сподели, нали за това е форумът, за всяко нещо следя за реални коментари тук и винаги ми е било много полезно  good
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #272 -: април 17, 2015, 15:28:46 »

Доообре момичета, тогава спокойно ще кажа, че съм адски доволна от Love Blanket и по-точно момичето, което има собствен блог, в който представя красивите си неща, а именно - Павлина Димитрова. Много съм доволна от бързата й реакция и креативността й. Наистина има много оригинални идеи за какво ли не, поради което ми беше трудно да си избера модел на поканата. Но в крайна сметка резултатът е налице и съм много щастлива, че получих това, което исках smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: април 17, 2015, 15:30:19 »

Да, аз също я следя и имам наблюдения. Уникална е, а блогът много интересен и полезен  good Когато избирахме поканите, бяхме харесали и неин модел, но се отказахме заради темата на сватбата, която пасваше със сегашните покани от друго място  Wink
Активен
MaryD
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #274 -: април 17, 2015, 15:52:02 »

Sisku, страхотни покани, много са нежни и красиви, а цветето е просто уникално! Не съм виждала такива покани, откъде са?
Активен
petia_jordanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #275 -: април 17, 2015, 15:55:45 »

MaryD, наистина на Sisкu поканите са много оригинални!!! И на мен много ми харесват!  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: април 17, 2015, 17:38:55 »

ema6666, наистина, аз съм с прасковено. Мисля, че всички приятели се изненадаха, защото са очаквали да са лилави. Аз също бях гледала в блога подобни покани, много са хубави.
Нашите са от едно дизайнерско студио близо до Стара Загора. (да не правя реклама и аз, да не ми се кара някой biggrin ) Но сме много доволни -всичко беше точно както го искахме и си го представяхме.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: април 17, 2015, 17:48:24 »

ema6666, наистина, аз съм с прасковено. Мисля, че всички приятели се изненадаха, защото са очаквали да са лилави. Аз също бях гледала в блога подобни покани, много са хубави.
Нашите са от едно дизайнерско студио близо до Стара Загора. (да не правя реклама и аз, да не ми се кара някой biggrin ) Но сме много доволни -всичко беше точно както го искахме и си го представяхме.
Имам подозрение, че това студио само се беше изрекламирало тук, освен ако в Старозагорска област не изобилства от такива.
Ама важното е, че сте доволни.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 17, 2015, 17:53:58 »

Амии след като видях и коментарите преди моя и аз се замислих и заради това не споменавам имена и фирми. Но наистина важното е крайният резултат. smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: април 18, 2015, 09:22:35 »

Мале момиичета, поканите ви са страхотни ! Много нежни, много красиви.. чудесни са !

Моите покани вече пътуват към нас иии вчера споменах на бившата ми шефка , че съм ги поръчала и само трябва да ги пусна за печат в БГ и тя - " Изобщо не го мисли, избери текст и шрифт и ще ги пуснем да ги напечатаме на работа"  yahoo Ако стане така , поканите ми ще излезат 1,50лв , нещо, което не съм си представяла, че ще се случи smile Нямам търпение вече да пристигнат да ги видя наживо  goody
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: април 18, 2015, 10:19:26 »

Ема, аз Love Blanket редовно си ги следя във фейсбук. Много интересно идеи имат.  Wink

Всички си показахте поканите, само моите си седят в албума ми.  angry
 Някой има ли желание да се пробва да ги види, защото аз от няколко дни изобщо не успявам да вляза? angry
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 18, 2015, 10:48:26 »

always_and_forever , ввиждат се само на съвсем мънички картинки. Имаш един код в настройките, той е за албумите с ограничен достъп. Прати ми го на лични , за да пробвам да ги видя с него. Ако не стане ще помисля как да помогна. Я пробвай да отвориш моята снимка в албума. Аз ти видях поста в друга тема, че се мъчиш с този албум и затова пробвах да направя мой, за да видя. Ако с моя всичко е наред ще мога да ти помогна.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: април 18, 2015, 11:51:02 »

Мале момиичета, поканите ви са страхотни ! Много нежни, много красиви.. чудесни са !

Моите покани вече пътуват към нас иии вчера споменах на бившата ми шефка , че съм ги поръчала и само трябва да ги пусна за печат в БГ и тя - " Изобщо не го мисли, избери текст и шрифт и ще ги пуснем да ги напечатаме на работа"  yahoo Ако стане така , поканите ми ще излезат 1,50лв , нещо, което не съм си представяла, че ще се случи smile Нямам търпение вече да пристигнат да ги видя наживо  goody
Теди, аз имах проблем с покани от нета /разбира се, дано при теб го няма/ ама да те предупредя - дойдоха в едно кашонче и ъглите им бяха пречупени, почти на всички, заради удрянето от стена в стена по време на транспортирането.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 18, 2015, 12:13:07 »

 angry сега ще треперя докато пристигнат ... Дано не треперя и след това ! Но ще направя луд панаир ако дойдат в този вид, ще им ги върна и ще поискам да ми ги пратят в нормален вид, пък те да мислят как ще стане !
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: април 18, 2015, 12:33:03 »


Видяло се е, че с албума оправия няма. Отключих го засега и ако искате може да ми видите покани. smile

И моите покани пристигнаха в кашонче, но за щастие, няма повредени.

Теди, не се притеснявай. Винаги може да ги върнеш, ако има проблем. Макар че, ако проблема е при транспортирането им, предполагам ще кажат, че нямат вина за това и че те са си ги изпратили както трябва.
Ти все пак не се настройвай. Всичко ще е ОК. smile

Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines