Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:32:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227754 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #390 -: февруари 01, 2016, 11:58:14 »

Ние се отказахме от ментовите бонбони при едно посещение в Пловдив около Коледа.

В Капана има много хубави магнити и ММ се вдъхнови да направи карикатура за магнит. Не е оригинално като идея,но самият факт,че той ще го рисува си го прави достатъчно лично.Пък и той вечно си поръчва магнити на всички,които ходят някъде,та се доближава до нас. Печатницата,която прави поканите, ни даде и хубава оферта и от вчера се работи по карикатурата... smile
Активен
vikit000
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #391 -: февруари 03, 2016, 16:05:23 »

И ние решихме да подарим магнити със снимка и дата, т.к. сме супер фенове и от всяка почивка се връщаме с по няколко. Така че мисля че е всички гости много ще се зарадват. Дори им поръчах кутийки от Китай.  Bravo
Много сладко ще стане
Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #392 -: февруари 03, 2016, 16:55:36 »

И ние решихме да подарим магнити със снимка и дата, т.к. сме супер фенове и от всяка почивка се връщаме с по няколко. Така че мисля че е всички гости много ще се зарадват. Дори им поръчах кутийки от Китай.  Bravo
Много сладко ще стане

Здравей!
И нашите подаръчета ще са магнити, може ли да покажеш за какви кутийки става въпрос?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #393 -: февруари 03, 2016, 16:58:53 »

Гледам много сте се насочили към магнитчетата smile По едно на двойка ли ще подарявате, или по едно на човек?
Рони, в тази печатница, която ти пратих, могат и магнитите да ти направят Wink
Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #394 -: февруари 03, 2016, 17:07:39 »

Гледам много сте се насочили към магнитчетата smile По едно на двойка ли ще подарявате, или по едно на човек?
Рони, в тази печатница, която ти пратих, могат и магнитите да ти направят Wink

Ние мислим ако са двойка, която не живее заедно на всеки да подарим, но ако са семейство от 3-4 човека-един за цялото семейство.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #395 -: февруари 03, 2016, 17:14:53 »

Ами да не ви вкарвам в размисли, ама аз заради това се отказах от магнитчетата, защото 1 за 2-3-4 човека ми се виждаше малко като подарък smile Бях гледала вариант за жените магнитче, за мъжете нещо друго или обратното, помислете си smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 03, 2016, 18:09:14 »

Нашите подаръци бяха магнит със снимка и подарявахме по един на семейство. Отделно имахме и меденки за всеки гост. Все пак подаръкът е нещо символично, което да остане за спомен. Според мен е безсмислено да се инвестират повече пари в тези подаръчета, защото си знаем, че за съжаление много от хората ще ги захвърлят в някой шкаф. Важна е емоцията от самото събитие.  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 03, 2016, 18:38:11 »

Аз пък имам горчив опит с красивите кутийки за подаръци. Голяма част от гостите сметнаха за излишно да си ги приберат след това, а всъщност идеята беше тя да им е спомен.
Месец след нас беше сватбата на една от шаферките-бяха подготвили меденки за всеки. Оплака ми се, че са им останали над 50бр. от раздадените меденки за подаръчета....що за хора са това?
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #398 -: февруари 03, 2016, 19:08:00 »

Няма идеален подарък  smile Все един ще има, който ще си мисли, че това няма да му трябва. Ако поне от уважение ги вземат всички, това мисля е повече от достатъчно  smile
Ние също ще сме с нещо ядливо. Медчета или сладки, или бонбонки. Ако останат, няма да останат, ще ги самоупотребя  lol lol

Последно уж съм решила просто да поръчам и малки сладки като поръчваме тортата, да си приличат.
След месец ще се върна сигурно на персонализираните M&Ms  lol
Активен
vikit000
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #399 -: февруари 04, 2016, 11:48:58 »

Ние мислим да има 2 вида с 2 снимки - и да има за всеки по един! Но това все още трябва да мине още едно обсъждане!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #400 -: февруари 04, 2016, 11:54:39 »

Ние бяхме с бонбонки, опаковани като панделки, вкъщи ги правихме и се получиха доста добре, но понеже им сложих и едни късметчета много от гостите си бяха взели само късметчетата  pardon Та да, не се вживявайте толкова с подаръчетата, за да не се разочаровате накрая Wink
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #401 -: февруари 05, 2016, 17:05:44 »

Ние нямахме подаръчета за гостите, защото така искахме. На мен лично това ми струва твърде излишно и не ми харесва. На сватби, на които сме били гости винаги сме получавали някакви подаръчета като например камбанки, сладки, магнити и т.н. Естествено винаги после сме си прибирали подаръчета, за да не се обидят младоженците, тъй като  сме знаели с какво старание всеки си е подготвил сватбата, но честно казано след известен период тези дрънкулки винаги съм ги изхвърляла, защото за мен спомена от една сватба не се състой в подаръчето, а в снимките със самите младоженци, в споменити и моментите, които сме си припомняли, когато после се съберем заедно, но всеки си преценява  smile
Активен
vilsy
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 14, 2016, 16:57:57 »

Здравейте! Ние решихме, че е хубаво да има някакво дребно подаръче за всеки гост. И този уикенд ме хвана творческата вълна и си подготвих 3 варианта, от които с приятеля ми да изберем. Украсих бурканче с мед, свещ в метално контейнерче, а третият вариант са 3 чаени свещи, облепени с декоративно хартиено тиксо. Всеки вариант е на разумни цени - до 1.80 лв на брой. Но пък се оказа трудно да изберем - на мен ми харесва едно, на него друго.. Да бъда честна - на мен и трите варианта ми харесват  pleasantry
Вие какво мислите?


* podarycheta2.jpg (68.85 KB, 480x480 - видяно 248 пъти.)
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 14, 2016, 17:10:25 »

Аз съм за бурканчето с мед  good, свещите са за друг повод.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 14, 2016, 23:30:04 »

На мен и трите ми харесват, но може би - контейнерчето със свещта.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines