Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:58:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 228594 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #330 -: юли 30, 2015, 18:39:37 »

Благодаря ти, но няма за съжаление  sad  Продължавам търсенето, за сега неуспешно....
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: август 09, 2015, 18:25:10 »

Искам да попитам как се гледа в днешно време на сапуните за подарък на сватба за гостите?
Знам, че на запад е много популярно и мога да направя ръчни сапуни за сватбата, на която съм кума, малко ще ме озорят 70 бр, но ако почна по-рано ще успея. Въпроса е как българинът гледа на такъв тип подарък?
За моята сватба преди 6 години подарихме свитък с пожелание и торбичка от органза със захаросани бадеми, но тогава не можех да правя сапуни, ако можех - тогава това щях да подаря на гостите.
До колкото помня, повечето гости не си изядоха бадемите, някои още ги пазят  blum аз ги бях преполвила още докато ги пълних по торбичките  smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 09, 2015, 20:28:39 »

anbibian сигурно знаеш, че в България са малко по различни вижданията за сватба като цяло.. Според мен най-добре да реши булката, тя познава гостите. 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #333 -: август 10, 2015, 07:07:57 »

Преди три години имаше доста булки с подарък сапунчета. Спомням си едни бяха опаковани с целофан и завързани с лико от слама, имаха и надписано етикетче. Задължително трябва да се каже, че не е за ядене Wink.  Идеята е добра, но по- трудоемка good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: август 10, 2015, 07:20:42 »

Според мен е супер сладурски подарък, особено ако има приятна форма, цвят и аромат.. Винаги ще има хора, на които няма да се хареса... Щом на теб и булката, идеята ви допада, осъществете я  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 10, 2015, 08:26:35 »

Нашите подаръчета са почти готовииии  yahoo
В процес на правене са, но до 2 сед мисля, че ще приключа с тях, тъй като аз се занимавам с декорацията им.
За жените и избрахме бурканчета с розово сладко, а за мъжете - юзчета с розова ракия (гюлова ракия).
Избрахме точно тези подаръчета, защото моя годеник е от Казанлък и да сме тематични.
Бурканчетата може да ги видите в албума ми, днес ги качих  Bravo
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #336 -: август 10, 2015, 08:35:22 »

Супер звучи с розово сладко и ракия. Като знам колко са ароматни!
Ние се спряхме последно на бурканчета с домашен мед. Купихме ги празни, ще ги пълним. А да и трябва да им слагам етикетчета, панделки. Надявам се да става бързо като при теб, hrishristova, за 2 седмици да съм готова. Че все пак и на работа се ходи...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #337 -: август 10, 2015, 08:45:41 »

Много са красиви, адашке (Хриси) smile И нашата сватна е на 19ти и почти сме готови с подаръчетата smile аз също мислех медчета, но после решихе да вземем захаросани бадеми и да ги направим като панделки в тюлче и отгоре да украсим, получиха се даже по-хубави и по-бързо отколкото мислех, довечера ще ги кача smile

Сапунчетата и аз ги харесвам, но все още има хора, за които са странен подарък кой знае защо  pardon Но все пак ако и на двете ви харесва ги започвайте Wink
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 10, 2015, 09:32:35 »

Благодаряяяя, раздвам се, че са ви харесали  yahoo

Sunny_bear  и аз ходя на работа, но в петък вечерта нарязах етикетите, които за бурканчетата са кръгли и ги лепя на капачката отгоре и са УЖАСНИ за рязане, а за юзчетата са като бандеролчета smile в събота се хванах по обяд и до вечерта направих 47 бурканчета от общо 100 и след това почвам юзчетата.... играчка си е, НО няма как smile ако намериш кой да ти помага ще стане даже и по бързо.
УСПЕХ момичетаааааа
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #339 -: август 10, 2015, 11:17:29 »

hrishristova,  предполагах, че работиш затова казах дано успея и аз за 2 седмици. Аз пък измислих бурканчетата целите да са в тюл отгоре като късметчетата вързани с панделка. И ще изрязвам с къдрава ножица етикетчета с имената. На етикетите по една дупка и прикрепям към панделката. Видя ми се бърз и лесен вариант. Най-много накрая някоя розичка да лепна със силикон ....
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 10, 2015, 12:06:19 »

Sunny_bear извинявай, ако съм прозвучала грубо исках да кажа, че и аз работа и зная колко е трудно да съчетаваш подготовка и работа  angry
И ни е мислихме да слагаме към панделката етикет с имената, но прецених, че ще е по сложно и неориентировъчно за гостите да обръщат стикера да си търсят имената. Направих едни тейбъли, разпечатах, изрязах и ще сложа мъжкото и дамското подаръче и пред тях табелката с името на семейството между двете чинии и ХОП готово
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 10, 2015, 16:10:22 »

Хрис, много правилно си решила! Етикетчетата обикновено се получават малки, следователно и текстът е малък. Много малко гости ще се сетят да си търсят имената на подаръчето. Аз се бях спряла на този вариант, но много бързо се отказах по тази причина.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 10, 2015, 16:27:28 »

nansita какви бяха вашите подаръчета, че не се сещам?

Прати ми на лично някоя друга снимка от събитието и сподели как е минало всичко и ако има нещо което на 100% да не се забравя сподели  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 10, 2015, 16:49:48 »

Аз избрах по един френски макарон в картонена кутийка.



Другото- на лични Wink
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #344 -: август 10, 2015, 20:04:46 »

Ох, ама съм и аз, не обяснявам като хората. Исках да кажа на етикетчето ще са нашите имена и дата и "Благодарим ви". Сега решихме дори да е на самозалепващ стикер отпред на бурканчето. Тюлът, който обвива бурканчето е много нежен и не пречи да се чете.А имената на гостите (не сме решили да има ли) ще са на картончета с едър шрифт.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines