Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:50:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227745 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #300 -: юли 08, 2015, 14:44:03 »

И аз ще съм много разочарована, ако не оценят подаръчетата ми. Затова все търся идеи, които да влизат в приложение на всеки. Преди известно време се бях навила на свещи, но се замислих, че само жените биха се трогнали. Сега клоня повече към едни дървени ароматизатори във формата на детелинка, с датата и имената ни, от една фирма в Гурково.
 Вие как бихте го оценили ?
Ама честно..... pardon pardon pardon

Това смисъл дървена поставка да се сложи ароматизираща пръчица ли е? Че така не мога да се усетя...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 08, 2015, 14:47:30 »

Честно и откровено, колкото и сантиментален да ми е подаръка, след година просто ще го пъхна в шкафа и на следващото почистване като нищо ще го прибера в още по-дълбок архив.
Моите подаръчета бяха ядливи - френски макарон, поставен в красива кутийка. Подозирам, че някои от гостите просто не са обичали подбни сладки и затова не са си ги хапнали. Не бяха много, не повече от 10 кутийки видях да пътуват към кофата...
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #302 -: юли 08, 2015, 15:01:15 »

Ето това е...


* detelina1.jpg (29.62 KB, 150x100 - видяно 2154 пъти.)
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #303 -: юли 08, 2015, 15:04:26 »

А това за макароните направо ме съсипа. Не искам да засегна никого, обаче защо от едното уважение не си ги приберат в джоба!!!
Аз съм убедена, че и при нас ще има такива, но се надявам да са били пияни и просто да са ги забравили.
Идеята на ароматизатора е да им мирише известно време и после да си го правят каквото искат.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #304 -: юли 08, 2015, 15:18:03 »

А това за макароните направо ме съсипа. Не искам да засегна никого, обаче защо от едното уважение не си ги приберат в джоба!!!
Аз съм убедена, че и при нас ще има такива, но се надявам да са били пияни и просто да са ги забравили.
Идеята на ароматизатора е да им мирише известно време и после да си го правят каквото искат.

Аааа, то самото е ароматизатор, загрях  lol Ами тук вече опира и до вкус. Примерно- ако ми мирише на лимонче, море, нещо подобно- ще си го използвам с кеф. Но ако е на рози или друго цвете- аз направо не понасям и отива в шкаф надалеч от мен. Никога не съм хвърляла подаръче!

Та с това трябва да внимаваш ако ме питаш- на какво точно мирише. Естествено няма как да се хареса на всички, разни хора, разни идеали  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 08, 2015, 15:41:10 »

Аз без подарък знаех, че не мога да остана... Тъпо и упорито съм.. Само дето подаръците ни излизат към 550лв. за 70 бройки.. Но мразя прахосъбирачки, ключодържатели и магнити.. Та избрахме да е нещо красиво и влизащо в употреба.. Ако тъпите митници не се бяха заяли баш с нашата пратка, щеше да е идеално като цена, ама сега  angry beating
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #306 -: юли 08, 2015, 15:45:28 »

Има вариант да мирише на ванилия, морски бриз, борова гора, пъпеш, лавандула, портокал. Аз мисля да избера морски бриз.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 08, 2015, 15:48:30 »

Ама тони аз съм склонна и малко повече пари да дам, обаче нищо не ми харесва, а ако случайно ме хареса то идва по 7-8 паунда на човек, което вече си е много над нармалното.
Тия вашите винени аксесоари ги бях видяла от една девеойка, дето не е много редовна тук, ама има блог в ютуб. Деница. Та още тогава се замислих, ама пак не ме грабнаха достатъчно, още повече че нашите гости пият предимно домашно вино от бутилки Фанта  lol. Просто това е нещото, за което грам идея нямам.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 08, 2015, 15:51:25 »

Аз пак да съм откровена. На мен ми става лошо от всякакви ароматизатори. Въпреки това, няма да го зарежа на масата. Ще си го прибера и после вероятно ще го оставя на терасата да изветрее. И понеже е естествен материал, красиво е, бих го включила в декора на някоя саксийка.

А какво мислите за подаръче торбичка със семенца, които после да посадят? На мен това ми беше вариант, но нямах време да се занимавам да търся семенца.

Тони, аз съм изпуснала нещо. Какво е станало с пратката ви?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юли 08, 2015, 15:56:19 »

Обожавам идеята за семената за посаждане.. Обажавам я!  heart Отказахме само заради мъжете, понеже ще имаме сами мъжлета гости и на Илиян му се стори тъпо..

Драмата е голяма Нати.. Ще разказвам друг път  funnytooth
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #310 -: юли 08, 2015, 16:53:17 »

Аз пак да съм откровена. На мен ми става лошо от всякакви ароматизатори. Въпреки това, няма да го зарежа на масата. Ще си го прибера и после вероятно ще го оставя на терасата да изветрее. И понеже е естествен материал, красиво е, бих го включила в декора на някоя саксийка.

А какво мислите за подаръче торбичка със семенца, които после да посадят? На мен това ми беше вариант, но нямах време да се занимавам да търся семенца.

Тони, аз съм изпуснала нещо. Какво е станало с пратката ви?

Зависи какви са семената!! Имам 2 кутийки в нас и не мога да се наканя все още да опитам. Защото макар екстра идея, булката е избрала да ни даде семенца за някакво японско дърво, които трябва да киснат в 40-градусова вода за 24 часа, после в плик с навлажнена пръст и в хладилника за не знам колко месеца и чак тогава засаждане...


Таааа, щях да оценя повече за домат или люта чушка. Пак ще опитам де, пък ако не стане- поне съм опитала!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 08, 2015, 17:16:59 »

Аз го мислех това със семенцата като вариант за жените. Още в началото, обаче Теодор ме сряза, че никой няма да се занимава да сади и че ако на него му подарят, никак няма да се зарадва и отпадна.
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #312 -: юли 08, 2015, 23:15:29 »

Да ви кажа честно и аз едва ли бих ги засадила, просто съм скарана с тези неща. Идеята да дадеш живот на нещо, обаче, е супер!
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 14, 2015, 23:36:50 »

Здравейте изчетох всички коментари относно какво да подарим на гостите и най- "оригинално" (според мен разбира се), ми се струва да подаря снимка от нашата сватба. Интересува ме някоя от вас знае ли сайт, където продават   добре изглеждащи рамки за снимки на цена под 1 лв. Благодаря предварително!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 15, 2015, 22:36:02 »

аз много бих се зарадвала на семенцата smile,,,доста добра идея,то на мъжете каквото и да им се подари-трудно ще им хареса,за това може и накрая без подаръче да си останат-поне моите гости Wink
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines