Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:12:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 228602 пъти)
 
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #210 -: май 14, 2015, 18:13:58 »

Много искам подаръците ми да имат и благотворителна цел,но уви, благотворителността си има доста висока цена...направо падам от стола от това,което виждам в нета. Някой интересувал ли се е до сега от такива неща?
Активен
cherryblossom
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #211 -: май 14, 2015, 18:22:16 »

dreamcometrue88 за морска сватба наскоро ми казаха,че са получили много интересни подаръчета. Отворена мида в която е имало мини картичка с морски пейзаж и послание на нея, като на всички гости картичките са били различни.

Това беше една от първоначалните ми идеи, но ми е много трудно да намеря нещо такова за подарък.  sad
Продължавам с търсенето  Wink
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 14, 2015, 19:43:14 »

ааа вижте какви симпатични солнички видях .. някой беше споменавал, че ги обмисля като вариант за подаръчета smile съжалявам, ако ги има публикувани по-назад в темата smile
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: май 15, 2015, 09:04:15 »

Много искам подаръците ми да имат и благотворителна цел,но уви, благотворителността си има доста висока цена...направо падам от стола от това,което виждам в нета. Някой интересувал ли се е до сега от такива неща?
Може да дариш сума по твой избор и на всеки гост има благодарствена картичка/папирусче, че са дарили за еди коя си цел (като може да не слагаш точната цифра)

Ние казахме на нашите гости вместо цветя да донесат детски книги с приказки, които ще дарим и хората много се ентусиазираха, ангажираха се с идеята и мисля, че с голямо желание ще допринесат за тази наша инициатива  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #214 -: май 15, 2015, 10:13:05 »

Аз мисля да пиша в поканата също да ни донесат книги вместо цветя, но не бях мислила, че може да са такива, които да занесем след това в някой дом smile Както и по-назад някой беше писал за детски играчки пак с цел дарение - също доста добра идея Wink
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #215 -: май 15, 2015, 10:54:59 »

Някой не произвежда ли благотворително свещи, много ще ме улесни smile ??!!
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 15, 2015, 11:52:39 »

И аз си мисля да направим някакво дарение вместо цветя, но още не съм го доизмислила. Тъй като книгите са ни централен мотив, си мисля тематично да са детски книжки, но трябва да проверя къде имат нужда от такова нещо.
И всъщност влязох да кажа, че нашите подаръчета за гостите вече са поръчани и са ето такива: http://www.aliexpress.com/item/Music-Treble-Clef-style-wood-bookmark/618231746.html
Книгоразделителчета на музикална тематика. Музиката е друг централен мотив, така че ми се струва удачно. Аз съм филолог по образование и пиша, мъжът пък се занимава с музика, а и двамата сме меломани, така че искахме да обединим тези две толкова важни за нас неща - музиката и литературата. А какво по-добро за целта от книгоразделител със сол ключ  blum Вероятно ще ги гравираме или надпишем с имената ни и датата на сватбата.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 15, 2015, 11:59:18 »

Ан, страхотен подарък, според моите разбирания.. Жалко, че половината от гостите ми нямаше да го оценят, това беше една от идеите, които имах в началото.. А е толкова практично и ценова гледна точка, също.. Поздравления  Bravo give_rose
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 15, 2015, 13:42:52 »

Благодаря!  give_rose И аз мисля, че добре го измислихме, дано и на гостите да им харесат и да си ги ползват  pardon
Активен
alina21
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #219 -: май 15, 2015, 13:57:36 »

 сватбени покани , магнитчета , подаръчета, надписи , картички, кутии, печатане на снимки върху тениски , чаши и др. facebook страница : https://www.facebook.com/BlackWolfprint.net?fref=ts  , http://www.pokani.mertan.info/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 15, 2015, 14:01:05 »

Тъпо, тъпо, по-тъпо  Spam Spam
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #221 -: май 22, 2015, 09:23:16 »

Здравейте, момичета! Как ви се струва като идея опаковано в целофан, с цвета на сватбата, меденка под формата на сърце или някаква друга сладка от този тип, завързано с подходяща панделка, прикрепено сърчице , на което пише имената , датата и благодарим и т.н.
Толкова много мисля за тези подаръчета, хиляди идеи ми минават през главата. Първо мислех да са кутийка с шоколадов бонбон и прикрепено малкото сърчици с имената. В последствие се замислих тези шоколадови бонбони вземат да се разтекат - ще стане мазало. След това мислех вариант с желирани бонбони - има един на Харибо сърчица с вкус на праскова, това е цвета на сватбата, ама не съм сигурна, не ми се виждат удачни.
Не знам вече какво да мисля. Не искам да са керамични и тем подобни фигурки, магнитчета и такива работи. Помагайте, че на 04 юли ще има сватба!!!  Oh my ...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 22, 2015, 09:26:57 »

Меденката е добър вариант. Има много сладкарници, в които можеш да си избереш модел, украса и т.н. Варират от 1лв нагоре, а за количество може и отстъпка да ти направят. Успех.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 22, 2015, 09:27:59 »

svetlana_krumova Аз лично предпочитам подаръчета,които ще останат за спомен след събитието. Според мен ако ще е меденка я комбинирайте с нещо малко,което да остане следкато меденкара се изяде.
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #224 -: май 22, 2015, 09:30:17 »

Мислех си да добавя едно свитъче с някакво късметче или пожелание...
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines