Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:54:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227726 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 31, 2015, 13:18:05 »

Даже и с тези стикери са хубави. Ако имате много чужденци на сватбата, можете да оставите стикера и само да добавите датата на сватбата. smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 31, 2015, 14:29:29 »

artemida777 да, морска ни е сватбата smile
Колкото до етикетчетата, още го обмислям, ще видим какво и как точно ще направя smile Но смятам да кача окончателния вариант като му дойде времето smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 03, 2015, 13:39:01 »

Не знам как ще се приеме, но аз мисля да минем изцяло без така наречените подаръци. В началото се бях хвърлила да търся интересни хрумвания, но с течение на времето ми се струва все по-ненужно. Дали има и други като мен? Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 03, 2015, 14:00:56 »

Аз сигурно ще се повторя, ама и на мен са ми излишни. Не харесваме прахосъбирачките, магнитите са готина идея, но пък голяма част от поканените са с вградени хладилници и няма къде да ги сложат или пък не слагат украси по хладилника. Затова, за да спазим традицията, се спряхме на идеята за лакомство. Та тъй. Win Win.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 03, 2015, 14:48:18 »

Аз пък си измайсторих една много интересна кутийка за подаръчето, която едновременно с това е и картичка. Излиза мн евтино, само да има човек време и желание да се занимава.
opice, самата кутийка си е своеобразно подаръче, така че ако ти хареса идеята мога да ти пратя готовите ми шаблони smile Качих снимките на опитната ми кутийка в албума, не е украсена и направена, както ще бъде в окончателен вариант, но там всеки си има поле за действие да си я украси и разпечата smile
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 05, 2015, 12:51:30 »

Момичета какво ще кажете като това за подарък за гостите?
http://www.ebay.co.uk/itm/50-Personalised-Lucky-Sixpence-Bridal-Wedding-Favours-and-Table-Decorations-/221546624888?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3395353778
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 05, 2015, 14:47:02 »

Аз лично няколко пъти ги подминавам в процеса на търсене, не ми допадат. Идеята няма да се разбере, пък и е чужда валута... не е моето подаръче.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 05, 2015, 15:19:00 »

Sladkata2 хубави са, но обърна ли внимание, че диаметъра им е 20мм което е 2см. Не ти ли се струва много малко, по скоро е да се сложи на масата за украса.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 05, 2015, 15:39:07 »

Cerise има и други примерно във формата на сърце.
Djosi да видях,че са мънички. Знам ли може би по няколко да се сложат. Много ми харесаха като идея,но не знам.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 05, 2015, 17:45:53 »

Ако толкова много ти харесват ги вземи, но като притурка към още нещо. Знаеш как е по сватбите, одумват за какво ли не, а бъди сигурна че все ще се намери някой да те засегне, че подаръчето ви е малко и т.н. Казвам го от моя гледна точна, аз и да ида на сватба и нищо да не ми дадат, няма да се разсърдя нито пък ще коментирам, но има всякакви хора. Даже според мен тези подаръчета, които подготвяме са излишни, но такива са времената. Аз мислех някакви благодарствени картички, но като знам какви са хората, та реших и картичка и подарък. Въпреки, че пак ще има недоволни, но вече не ми пука кои доволен и кои не  tease tease tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 05, 2015, 20:10:36 »

Малки, големи, ядливи, прахосъбирачки - все ще има недоволни. Затова изберете каквото на вас ви харесва и се съобразете с бюджета и стила.
Една идея: направете късметчета за хвърляне колкото са гостите и ги подарете като подаръчета.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 06, 2015, 09:05:17 »

Nansita изобщо не ме бива в направата. Смисъл не знам как. Така че явно отпада този вариант и сигурно ще вземем порцеланови слончета,лебеди или пеперудки.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 06, 2015, 09:23:11 »

Лесно се правят, даже са едно от най-лесните неща за сватбата smile
В средата на парче квадратен/ кръгъл тюл се поставя стотинка, няколко бонбона и/или жито (може и да не слагаш жито). Оформяш да стане като торбичка и завързаваш с панделка. Може да оставиш краищата да стърчат, а може и да сложиш някаква украса точно в средата, където е завързан късмета.
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 08, 2015, 08:59:15 »

Здравейте от известно време чета сайта, доста интересни идеи и предложения разгледах и така да се каже "откраднах". И аз да се включа с мнение относно подаръци за гостите. Присъствах на една сватба, където подаръка беше рамка със снимка на булката и младоженеца снимана в сватбения ден. Аз все още я пазя снимката и ми стои във витрината и мисля, че е един доста добър и евтин подарък. Това е мое мнение.

П.С Рамката беше съобразена с темата на сватбата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 08, 2015, 11:58:25 »

Здравейте, blizna4kata87welcome-2

Според мен по-удачен вариант, ако сте се насочили към снимка-подарък е, снимката да не бъде само на младоженците, а с гостите и младоженците. В случай, че имате фотосесия с всички гости, то тогава на конкретен човек да се подари снимка с него и вас.. Лично мое мнение, по-приятно и лично е някак  pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines