Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:08:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227686 пъти)
 
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #90 -: февруари 20, 2015, 20:02:30 »

Ние няма да имаме уелкъм дринк, а украсата по масите ще ни е доста семпла и изчистена, затова го има като вариант smile Но пък няма да има табелка с имената на хората, така че се чудя откъде ще знаят, че едното е за мъжа, другото за жената  pardon Ще имаме маса за подаръци, няма да минаваме по масите, освен там ли да ги оставим и гостите да си вземат? Ама пък не всеки ще остави подарък, а само примерно един член на семейство, съответно ще вземе само едно подаръче..Ох, много съм объркана  crazy

Според мен, ако има различни подаръчета за различните гости, най-добре е да подготвите картички с имената на гостите. Това е като с вегетарианските куверти, трябва да се знае точно кой какво получава. Другият вариант е, по време на вечерта шаферките да минат и да раздадат подаръците по различните маси, но пък по-традиционните гости могат да не възприемат положително това, че им подаряват шаферките, а не самите младоженци (въпреки че това си е грешно като начин на мислене, но не всички разбират какви са емоциите на една сватба и защо бихте искали друг да ви замести). Докато това да си видят името на масата, придружено с подарък не създава проблеми, защото си личи, че сте им отделили персонално внимание, помислили сте за тях и сте им подарили нещо. А ако не харесват къде сте ги разпределили, сами ще се разместят по масите, на почти всяка сватба се случва smile
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #91 -: февруари 21, 2015, 15:33:30 »

И аз си мислих шаферките да ги раздават по време на вечерята, но това как би се възприело от гостите.Не е ли странно докато хапваш и някой да мине да ти връчва подарък.Хем ми допада идеята, че се получава лесно, хем не съм сигурна.Варианта с надписването също не е отпаднал.Имам още време да го измисля smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 22, 2015, 10:26:25 »

Аз си мислех следното нещо : понеже сестра ми ще иде през деня в ресторанта да сложи тейбъл картичките по масите , мисля направо да сложи до всяка една и подаръче.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 22, 2015, 15:47:56 »

Ние подаръчетата ще ги раздава шаферката като минава с нас за наздравицата с гостите, welcome drink няма да имаме.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 22, 2015, 17:31:10 »

Ние също няма да имаме welcome drink. Мислим да минем и да благодарим на всички лично, че са ни уважили на този ден и тогава да има дадем подаръчетата. Зная, че ще отнеме повече време, но сме се спрели на този вариант.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #95 -: февруари 25, 2015, 00:29:48 »

Не си спомням точно коя девойка искаше темата й да бъде морска и се сетих че бях на една такава сватба и ми подариха това подаръче с конфети отвътре
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #96 -: февруари 25, 2015, 08:50:13 »

Не си спомням точно коя девойка искаше темата й да бъде морска и се сетих че бях на една такава сватба и ми подариха това подаръче с конфети отвътре

Какво подаръче? Аз мисля да е медче, но с морска украса.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #97 -: февруари 25, 2015, 09:38:53 »

Момичета с морската тема. Попаднах на нещо готино (по моето скромно мнение:) и споделям:
Подарък за жените: фибичка с морска звезда



Лесно може да си го изработите сами.
А за мъжете може вместо фиба отзад да им се лепне мини магнитче и да стане магнит за хладилник, примерно.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 25, 2015, 10:13:30 »

Супер е идеята! Аз съм си правила висулки за "колие" с морска звезда. Имайте предвид, че са много крехки и трошливи. А и някои от тях имат една специфична миризма. Може би могат да се фиксират с някакъв лак?
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #99 -: февруари 25, 2015, 12:12:32 »

Идеята е супер, ама честно не ми се занимава толкова с дреболии.

От друга страна мисля да си поръчам някъде от интернет фибички с морски звезди за мен blum
Активен
A_V_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #100 -: февруари 26, 2015, 15:46:53 »

http://www.slanchogled.com/Product-%D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%81%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B5-80-mm-6-%D0%B1%D1%80-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0_3781.aspx

Аз мисля да си направя сама подаръчетата - мисля да са ей тези сърчица, които ще продупча в горният край, ще прикача листче с послания и нашите имена и датата или нещо такова и ще ги завържа с панделка smile
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 26, 2015, 19:28:28 »

Искам да попитам някоя от нас поръчвала ли е от този сайт  http://svatba-bg.info/svatbeni-aksesoari/svatbeni-knigi-za-pojelania/svatbena-kniga-27 . Има доста евтини нещица.
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #102 -: февруари 26, 2015, 19:57:55 »

Аз бях писала в друга тема за този сайт.Поръчах си няколко неща и съм много доволна.Няколко пъти ми звъняха да доуточним нещата, да ме попитат дали искам нещо по-специално, друг цвят и т.н. Доставиха ми ги сравнително бързо, предвид, че някои от нещата ги изработват след поръчка smile
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 26, 2015, 20:19:54 »

Аз бях писала в друга тема за този сайт.Поръчах си няколко неща и съм много доволна.Няколко пъти ми звъняха да доуточним нещата, да ме попитат дали искам нещо по-специално, друг цвят и т.н. Доставиха ми ги сравнително бързо, предвид, че някои от нещата ги изработват след поръчка smile
Благодаря ти много
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 27, 2015, 12:25:39 »

Дрийм, ти май беше с морската сватба, като не ви знам имената се обърквам  blush Ето на какво попаднах днес, докато се ровех, май и на цвят ти е тематично smile http://www.aliexpress.com/item/40pcs-20sets-1set-2pcs-2014-Newest-Beautiful-Romantic-Seashell-Star-Wedding-Favor-Ceramic-Gift-Luxury-Salt/2045612271.html
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines