Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:51:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227652 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 19, 2015, 10:41:27 »

Аз лично варианта с подредбата по масите и местата ми се вижда най - удачна. И аз мисля за по семпла украса, ще имам табло на входа с номерата на масите и кой на коя маса е, отделно ще има номер на масата и имената. Доста по удобно и организирано ми се вижда, отколкото всеки да се чуди къде да сяда :/
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 19, 2015, 11:08:01 »

Ние ще минаваме за наздравица с всички гости и тогава ще им даваме подаръчетата. Защото за децата ще бъде друго, за родителите друго и сигурно, ако не ми стигнат предвидените подаръци за неомъжените момичета ще взема нещо.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 19, 2015, 11:13:39 »

Уоуууу Джоси, вие имате 200 човека, доооста ще е дълга наздравицата, браво за търпението  girl_impossible Bravo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 19, 2015, 11:15:53 »

Повече са, но се надявам да останат 200  tease  иначе не ми се мисли  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 19, 2015, 11:29:05 »

 Offtopic Мен цялата хамалогия по това обикаляне ме дразни и ще се поздравяваме с гостите след изнесения ритуал, после влизаме и само различните игрички и танци ще има smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #65 -: февруари 19, 2015, 11:32:21 »

Аз планирам в рамките на 30минутния уелкъм гостите на минат покрай нас и да ни поздравят (и да си дадат подаръците), а техните подаръчета мисля да са по местата им.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 19, 2015, 11:49:23 »

И аз обмислям варианта на dreamcometrue88. Ще го съгласуваме с господина, но този вариянт ми се вижда най - удачен, понеже говорих с една приятелка, която се омъжи преди 2 години и каза, че това с обикалянето убивало настроението на гостите - една тиха музика, никой не играе, за да не ги изпусне по масите....абе посъветва ме да го пропуснем ако можем. Миналото лято бях на друга сватба с welcome drink и ми се стори доста практично   girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 19, 2015, 11:58:33 »

Абсолютно, точно така е поне от моите наблюдения по сватби. А и мен ме изнервя много тази част..
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #68 -: февруари 19, 2015, 11:59:55 »

Ами мен само времетраенето ме тревожи, защото искам уелкъма да е от 7 до 7.30 и в рамките на него да се поздравуим с всички, но то пък едва ли ще са над 55 човека.

Даже сега се чудя има ли смисъл от тейбълки като може просто на медчетата да се сложи етикетче с име...не знам.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 19, 2015, 12:09:02 »

Ами ако подаръчетата ти ще са персонални за мъже и за жени, според ме е по добре да се напише името и до него подаръчето....поне аз така мисля да направим smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 19, 2015, 12:13:35 »

Ето интересни безплатни етикетчета, за принтиране, за към подаръчетата ви .
http://blog.worldlabel.com/2011/round-labels-in-a-vintage-style-design.html

И една семпла идея, ако имате пънч с форма на сърце примерно, лесно и евтино пак за етикети за надписване на имената на гостите , към подаръците.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #71 -: февруари 19, 2015, 12:21:51 »

Не, няма да са отделни, еднакви медчета ще има за всички. Мисля да си поръчам сама бурканчетата и да ги напълним вкъщи, а вече дали аз или момичето, което ще ми прави поканите и тейбълките, ще ги украси с панделка, морска звезда и ох, как се казваше тоя плат, като за чували, ще сложим такъв върху капачката с канапче :-)
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 19, 2015, 13:02:17 »

и аз се чудя дали да са само медчета или да са само за жените, а за мъжете малки юздчета с ракия и пак опаковани с хартия и панделки smile
А от къде ще поръчваш бурканчетата и на каква цена?

Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 19, 2015, 13:40:39 »

Ние ще минем да поздравим всички гости и тогава ще им дадем подаръчетата. Само около 50 души сме, така че се надявам да не ни отнеме много време.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #74 -: февруари 19, 2015, 14:29:27 »

В чужбина се изпозва гостите започват да ти донасят подсръците по време на дринка  или след него преди да пристигне първото ястие. И после задължително младиженците нинават на всяка маса за да си дадат и подаръци на гостите да ги поздравят и да бъдат поздравени ( това става преди разрязването на тортата)  иначе не е много уважително от тяхна страна.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines