Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:01:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227762 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #45 -: февруари 13, 2015, 17:09:19 »

Аз много бих се изкефила на такова подаръче, вкъщи имам няколко мини кактусчета. Сукулентите също са страхотни. Не знам обаче за мъжете дали е подходящо, ама то пък не може на всички да се угоди... На тях може да подариш мини люти чушлета lol)
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #46 -: февруари 13, 2015, 17:12:02 »

flutter , и за мъжете кактусчета..нали на тях вода не им трябва - няма да ги забравят да ги поливат  funnytooth Но някак си много нависоко отива цената май. Не съм търсила конкретно, но ако се спрем на този вариант, може да отскочим до Ботаническата градина да разпитаме как стои въпроса да ни направят съответните бройки. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 13, 2015, 17:13:50 »

Аз имам сукулентни вкъщи. От едно листенце се хващат и се гледат много лесно.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 16, 2015, 16:33:12 »

Здравейте дами  welcome-2 аз много се чудя и за сега съм се спряла на малки бурканчета мед за жените и на малки юзчета или малки шишенца пълни с ракия или вино за мъжете. Мина ми и идеята за ароматизирани торбички пълни с цветя, но не знам още ще видя какво ще решим с господина, все пак той изяви желание да се включи в организацията  Bravo
реших и в продавалника да видя какво има и попаднах точно на това което търсех и си мисля, че и цената ме устройва - за 50 бурканчета (0,30 мл) с мед 33 лв.  yahoo
Понеже и аз гледам да се вместя в някакъв допустим бюджет.
Пращам ви линка към обявите в продавалника, ако някой случайно иска да хвърли един поглед Wink
http://olx.bg/ads/q-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8A%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 18, 2015, 17:33:56 »

попаднах на доста приятна фото-статия, 19 подаръци за гости, които гостите реално биха харесали/искали/ползвали smile :
http://www.modwedding.com/2015/01/13/20-diy-wedding-favors-guests-will-love-use/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 18, 2015, 18:09:14 »

Подложките за чаши много ми харесват, може да е породено от това, че аз обожавам подобни неща. Не знам на хората, колко би им се харесал този вариант..  heart

Ох, а порцелановите чашки.. И цветенцата... И чая... Като гледам лимонада се сещам, че може да върви с посланието "Живота ни предостави лимон и ние си направихме лимонада"


За Морската сватба кой беше, Дрийм? Посланието в бутилка е много забавно и интересно  good good good good

 goodpost goodpost Еми  goodpost goodpost

« Последна редакция: февруари 18, 2015, 18:12:22 от alexandrova_90 » Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #51 -: февруари 18, 2015, 19:23:53 »

Сумата за подаръци на 100 човека, като няма да е персонален подарък е 200лв. И както казах, се колебая... Най-удачно ми се стори това със снимката след сватбата и благодарностите, че са присъствали гостите, както и бонбонки или макарони (ако успея да се вместя ценово-макарони) с някакво пожелание или мисъл  good

Едит: Комбинацията от двете неща smile

Малките макарончета са под левче smile Запоследно купувах от Le Gourmet de Paris и бяха към 80 стотинки. С бонбончето и кутийката не мисля, че ще ти е трудно да се вместиш в цената, която сте определели smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 18, 2015, 19:31:47 »

Да, абсолютно мисля, че бяха 0.65лв/брой ще попитам.. Да от тая сума трябва да останат, обаче и за снимки или магнити със снимки за хората после....Ще го помисля...
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #53 -: февруари 18, 2015, 19:38:20 »

Аз съм предвидила 200лв за подаръчета (около 90човека), ама се надявам да съм под предвиденото...което не знам как ще стане,понеже още нищо не съм харесала и заплюла.

Често споменавам на мои младоженци възможността да се направи дарение с предвидения бюджет за подаръчета за гостите. И вместо подаръче, гостът получава сертификат, че неговото присъствие на сватбата е допринесло към избраната кауза. Това е доста смислен жест, който ще има реално отражение върху хората, на които са дарени средствата. Но все пак е доста нетрадиционно и ако смятате, че гостите ще очакват подаръчета, може да се насочите към нещо по-материално.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #54 -: февруари 18, 2015, 20:39:41 »

Здравейте и тук, момичета smile Не съм стигнала още до подготвянето на подаръчетата за гостите, но моята идея е да бъдат от тези сухите листенца, които са ароматизирани, сложени в някаква прозрачна цветна торбичка. Какво мислите? smile Ако намеря някъде из нета нещо подобно, ще го пост-на Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 18, 2015, 20:43:57 »

моят подарък беше лавандула ронена сушена, в органзени торбички, може да погледнеш в албума ми тук smile
ето и друг вариант за самите торбички :


Може да добавиш и аксесоарче висящо към торбичката, спрямо темата на сватбата ти smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #56 -: февруари 18, 2015, 21:20:21 »

моят подарък беше лавандула ронена сушена, в органзени торбички, може да погледнеш в албума ми тук smile
ето и друг вариант за самите торбички :


Може да добавиш и аксесоарче висящо към торбичката, спрямо темата на сватбата ти smile

Тази торбичка е много хубава smile Аз обаче си мислех да бъде прозрачна, за да се виждат цветчетата smile Ноо...още се чудя.
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #57 -: февруари 19, 2015, 10:10:41 »

Момичета, за тези от вас, които ще подарявате различни подаръчета за мъжете и жените, по какъв начин ще ги поднесете? Аз също съм се спряла на този вариант, но още се чудя шаферките ли да ги раздават, по масите ли да са поставени..?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 19, 2015, 10:19:22 »

На мен много ми харесва варианта да са подредени в поднос и хората да си вземат на уелкъм дринка, ако има такъв и ако стават за подобна подредба. Може пък и да ги раздават шаферките на уелкъма. На мен не ми допада много идеят да се оставят по масите.. При мен ще стане претрупано, с украса; тейбъл картички; имена; меню; отделно прибори, чаши.. салфетки с ринг и т.н..  pardon
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #59 -: февруари 19, 2015, 10:28:36 »

Ние няма да имаме уелкъм дринк, а украсата по масите ще ни е доста семпла и изчистена, затова го има като вариант smile Но пък няма да има табелка с имената на хората, така че се чудя откъде ще знаят, че едното е за мъжа, другото за жената  pardon Ще имаме маса за подаръци, няма да минаваме по масите, освен там ли да ги оставим и гостите да си вземат? Ама пък не всеки ще остави подарък, а само примерно един член на семейство, съответно ще вземе само едно подаръче..Ох, много съм объркана  crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines