Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:08:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227687 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: февруари 10, 2015, 13:50:29 »

Стара тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35857.0.html
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 10, 2015, 15:12:38 »

Аз продължавам да съм в чудене за подаръчета за дамите. bee
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 10, 2015, 15:16:36 »

И аз... Майка ми и тя ме пита постоянно, какво реши, какво реши... аз нищо .... Wink Girl_hide
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 10, 2015, 15:18:54 »

Ние имаме 200 подаръка за гостите, а май ще бъдат повече гости  pardon и сега мисля да подарявам нещо по различно на родители, брат, сестра, баби, на децата.. за да стигна бройката scratch one-s head
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 10, 2015, 15:22:18 »

Аз за нашите и брат ми и сестра му, ще имам отделни подаръци. Като спомен от сватбата, тоест пак нещо "символично", мисля си и за отделни за приятелките ми. Но още не съм решила. За тях със сигурност имам отделни покани.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 10, 2015, 15:23:49 »

Да, при нас родителите също ще имат по нещо различно, майка ми се интересува от подаръците за гостите. Тя си мислеше дори, че за тях няма да има покана  Oh my ... crazy Те са най-важните ни гости... Нищо няма да е като за останалите, ще имат специални покани, специални подаръци и искаме да се чувстват най-специалните хора за нас на сватбата heart heart heart heart
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 10, 2015, 15:25:50 »

Така е..  някъде бях чела, че на жените им давали по едно колие с висулка.. Та се чудя и аз дали да не добавя такива колиета за по младите момичета да има  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 10, 2015, 15:30:12 »

При нас отпада персоналния подарък като вариант със сигурност, защото ще идат 500 лв и за подаръчета. Решихме, че ще е общ за двойките и същия за самотниците  pleasantry pardon Но не сме решили какъв ..  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 10, 2015, 15:40:06 »

Аз се опитвам да прокарам идеята пред ММ на сватбата да има нещо символично, примерно някаква сладка с папирус или бонбон с папирус. А след сватбата да изпратим на всички по една снимка с послание "Благодарим  ви, че станахте част от нашия специален ден!"
До сега на колкото сватби съм била, не са ми изпращали снимката с младоженците, само каквато аз съм си направила..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 10, 2015, 15:44:27 »

Многооооо ми харесва тази идея, за снимката след това, но ме притеснява цялата хамалогия по изпращането и ваденето на снимки за всеки.. Ще обмисля, дали например на приятелите да я пуснем по интернет... които са в чужбина, а на другите да дадем лично, на роднини да дадем на родители и те да ги дадат.... Знам ли и аз, хмммм...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 10, 2015, 15:48:26 »

И мен малко ме притеснява, обаче само да навия ММ, веднага започвам уговорките с фотографа. Пък в крайна сметка, когато станат-тогава smile Направо не знам как не съм се сетила по-рано...  Yes
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 11, 2015, 13:15:38 »

малка идейка за подарък за гостите, може да се направи и само с по един "макарон" вътре, дантелената подложка също е красива:

http://cakesdecor.com/cakes/159076-wedding-cake-with-lavender
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 11, 2015, 14:02:23 »

Много са красиви  Bravo Страхотни снимчицииии, качваш днес ЕМИ  good  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 11, 2015, 15:25:25 »

И аз... Майка ми и тя ме пита постоянно, какво реши, какво реши... аз нищо .... Wink Girl_hide
Аз от една страна се радвам на отсъствието на подобен род въпроси, от друга - чак се дразня на незаинтересоваността на майка ми. Предложих и сега като се прибера в БГ да отидем да премеря някоя рокля, ако иска да ме види. Тя направи една кисела физиономия - "еми то, ти нали си се харесваш, най-добре можеш да си подбереш, а и за какво да мериш, като няма да купуваш, пък и аз трябва да си взимам отпуска, ако искаш да ходим..."
Та с това ми приключиха сватбените вълнения с нея. Иначе тя изобщо идея си няма как се правят сватби сега, планират си една екскурзия с тате и грам не се вълнуват от подаръчета и тейбъл картички.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 11, 2015, 15:45:06 »

Зависи от близостта, може би или знам ли... Аз имам много приятелки, но с ръка на сърце мога да кажа, че майка ми ми е най-добрия приятел.. Харесваме коренно различни неща, но много се интересува от това, какво гледаме, какво искаме и т.н.. Не знам как и остава време (работи по 13-14ч. sad)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines