Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 12:09:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 228490 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #360 -: ноември 24, 2015, 15:21:44 »

Аз бях сложила на всяко подаръче свитъче с цитат за любовта и всички много се изкефиха, по-лично стана, може да пробваш нещо такова smile
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #361 -: ноември 24, 2015, 17:32:59 »


   И двата варианта с бонбонките са супер! Друга идея свързана с ментата е да направите/купите ръчни сапуни с аромат на мента, като отново може да ги декорирате със зепбло, панделка и етикетче. Друг, също интересен вариант, е малка саксийка със засадена мента. Все пак лятото е сезонът на мохитото, а и ще могат да си я отглеждат вкъщи. Поздрави! smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #362 -: ноември 24, 2015, 17:38:35 »

Според мен с бонбонките конкретно.. Повечето хора няма да ги изядат, а ще си ги запазят за спомен.. Така, че ТМ да не се тревожи.. Хем е тематично, хем е красиво, хем ще е за спомен..  good Макароните са си баш за хапване, но както е казала Нат, ще остане кутийката и тагчето  pardon

Аз така като бях 8-9 годишна изядох запазените от баба ми бонбони от сватбата на нашите. Бяха от тези за хвърляне де.. и явно стават  и след години, щом още съм жива  lol lol

Аз уж щях да садя онези семенца за японско нз си какво дърво... даже не знам къде са сега  huhhuh.gif Гузно ми е ама...

Тааа каквото и да е- на вас да ви харесва като идея,все ще има гости като мен, които ще изядат/ загубят каквото и да подарите  smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 11, 2015, 15:49:42 »

Здравейте! Включвам се и аз в темичката!  smile smile

Аз също смятам да мушна в подаръчетата за гости по един шоколадов бонбон, според мен хората ще се зарадват и ще си "подсладят живота"  blum

Аз съм харесала кутиики - булка и младоженец, в една ще пусна бонбон, в другата - магнитче
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #364 -: декември 12, 2015, 13:10:00 »

Здравейте!Тъй като наскоро измислих каква ще е темаата на нашата сватба се чудя между две кутийки за подаръците на гостите. Ще ги поръчам от алито.

това е единият модел

това е другият модел

Не знам кои ще изглеждат по-стилни ;(
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 12, 2015, 13:28:47 »

А какво всъщност ще има в тях?

Аз повече симпатизирам на първата, втората с тия камъни... има голям шанс да простеят цветовете на живо.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #366 -: декември 12, 2015, 13:47:40 »

Ако въпросът е кои са по-стилни и аз съм за първите. Нещо на вторите цветовете ми се "бият" с картона.Но зависи кое е по-близко до твоята визия за подаръчетата. И аз съм любопитна какво ще има в тях smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 12, 2015, 14:00:24 »

MirraBella, аз също съм за първите, но трябва да се съобразиш с бюджета, все пак са по-скъпи. какво ще пъхнеш вътре?  give_rose blum
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #368 -: декември 12, 2015, 15:17:25 »

Това още не съм го решила да си призная sad Мисля и поканите да са същите като първите кутийки- рязан картон. Но още мисля всичко,че онзи ден го реших това с пауновата тема и ми е още каша в главата
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 12, 2015, 15:23:57 »

Кога е сватбата?
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #370 -: декември 12, 2015, 19:32:28 »

На 11,06,2016 г.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #371 -: декември 13, 2015, 23:24:15 »

Здравей, MirraBella! Според нас първичт вариант е по-нежен и стилен. При втория има риска камъните да са с по различни цветове, доста ниско кажество и от километри за личи, че е пластмаса, което би те разочаровало. Варианти за "пълнежа" са бонбони, било то шоколадови, тип ментос или някакви захаросани ядки или плодове в шоколад, може да е красив свитък с благодарности и пожелание към готите, ваша снимка, френски макарони, декорирани меденки или пък някакво сувенирче - например стъклен паун или пък ключодържател с паунова тематика. smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: декември 14, 2015, 10:53:45 »

И аз съм съгласна. Виждала съм по сватби да се подарява мънички шишенца с плодово вино например - за мен е много интересен вариант и може да се мушна в кутийката и да се персонализира с малко свитъче или етикетче smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 14, 2015, 11:06:34 »

На 11,06,2016 г.

Имаш време, но си избистри всичко в главата, колкото се може по-скоро, така ще си спокойна и ще следваш ясна концепция  girl_wink
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #374 -: декември 14, 2015, 12:26:11 »

Блгаодаря много за идеите! И аз си мислих за свитък или за ключодържател. Въпросът е,че не знам от къде да намеря 100 бр ключодържатели  smile  От няколко дни гледамм само паунски неща и вече къде не ми порастнаха пера smile Но и най-вероятно ще е първият вариант, защото ще поръчаме и пликовете за поканите да са същите като кутийките и ще се получи ефектно . Не знам дали друг е измислял такава тема на сватбата си, но ще се постарая и да не е много натрапчиво това с перата, пауните и др. подобни.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines