Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 229442 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #255 -: юни 07, 2015, 14:37:02 »

Много съм доволна, днес поръчах морските звезди за сватбата, като заедно с украсата ще са под 2лв на бройка. blush
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 08, 2015, 14:29:52 »

Браво, dream, чакаме снимчици. smile
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 09, 2015, 20:38:38 »

И ние се спряхме на нашите подаръци за гости...след дълго обмисляне и умуване...подаръците ще са дървени сърца с гравирана  наша снимка.А на задната страна на сърцето,ще пише "Благодарим ви" и датата на нашата сватба.
В момента се правят и идея си нямам как ще изглеждат тъй като на живо не съм ги виждала...но каквото е такова ,вече са поръчани.Сега ми остава да ударя една молитва да са това,което си представям  pleasantry
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 10, 2015, 07:47:09 »

veronika88 от къде ги поръчахте и по колко ви излязоха? На всеки ли ще давате или на двойка?
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 10, 2015, 20:14:48 »

hrishristova попаднах на една обява случайно в продавалник и от там ги поръчах .
Цената е 2,30 лв..Ние ще подаряваме на семейство/двойка по една,тъй като ми се струва излишно да подаряваме на човек,стават две еднакви неща .Мислех за мъжете по едно юзче с ракия,но го обмисляме още това.
Сестра ми трябва да ги вземе до ден два от Еконт и ще опитам да кача тук снимки на готовите подаръци как изглеждат.Дано са хубави,че ми е малко притеснено -първо мислех подаръка да е сладка-курабийка със наша снимка,но после видях това и ми се стори по оригинална идея,въпроса е на живо как ще изглеждат  huhhuh.gif
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #260 -: юни 11, 2015, 13:19:28 »

Здравейте,
аз исках да питам от този сайт ebay като поръчате, след колко време пристигат.. всичко наред ли е с доставките.. може да е малко глупав въпроса, но не съм поръчвала никога от там и ми е не ясно smile

 girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 11, 2015, 13:22:54 »

Доставките пристигат за различно време.. От ибей можеш да купиш стока от китаец, англичанин, американец и т.н Когато правиш всяка поръчка си има срок на доставката и рядко се случва забавяне, освен ако продавачът не е китаец.. Тогава може  pardon Коректни и са и няма проблем, но гледай рейтингите на продавачите, в общи линии е като във всеки друг сайт за пазаруване  Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 11, 2015, 15:24:17 »

Момичета, гледам обсъждате да подарявате подаръчета на двойка. А на щастливо самотните какво ще подарявате или същото?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #263 -: юни 11, 2015, 15:30:12 »

Същото smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 11, 2015, 15:35:21 »

Същото.. Моите запушалки за вино са си универсален подарък..  girl_haha На пианстващата част от гостите ми няма да им се хареса, но са 2-3-ма  pardon
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #265 -: юни 11, 2015, 16:34:33 »

Благодаря ти, alexandrova_90
Ще разгледам и ще видим какво ще мислим smile  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 16, 2015, 13:29:45 »

Остана почти месец до сватбата, а ние още не сме избрали подаръците.  huhhuh.gif
Като на всички вас, отначалото искахме нещо по-различно, но както се досещате не мисля, че ще открием топлата вода. Не харесваме тези керамични фигурки, слончета и лебеди. Хем ни се иска нещо, което ще остане за спомен, но не може да се спрем на нещо конкретно.
Отначало бях много скептично настроена за подарък под формата на снимка, но май на там отиват нещата. Мислехме си за магнит с наша снимка, но тези, които предлагат ми се виждат много обикновени. Видяхме и едни много сладки гравирани лъжички за кафе, но тогава ще трябва да подарим на всеки, а не на семейство.
Другият вариант е рамка със снимка, но не успяваме да намерим подходяща. Търсим нещо не много голямо. Мислим рамката да е със снимка от предсватбената ни фотосесия, която още не се е състояла обаче. 
Ако сте срещали някъде такива малки рамки, може да споделите.
На едно място намерихме нещо такова, само че така и не ни се обадиха да ни кажат дали ще може да се направи с наша снимка. Керамичен сувенир, който е на крачета:


Освен това майка ми ще прави сладки във формата на сърце, покрити с фондан. Ще ги сложим в нещо, ще завържем с панделка и ще прикрепим благодарствена картичка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #267 -: юни 16, 2015, 13:39:36 »

Защо вместо да е рисунка върху керамичен сувенир, не си направите снимка върху декоративна свещ? Това е хубав вариант, освен ако не страдаш от някакви суеверия. Който иска ще си я запази, който иска - ще си я ползва по предназначение.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 16, 2015, 13:46:30 »

Да, идеята на Али ми допада повече от това на снимката.. То пак ми влиза в графа прахосъбирачки  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 16, 2015, 13:52:07 »

Али, благодаря ти, но и аз съм от тези суеверните, какво да се прави.  blush

За мен всичко, което не се яде е прахосъбирачка.  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines