Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 227660 пъти)
 
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #135 -: март 19, 2015, 18:37:28 »

А как знаете кой на каква сватба е бил, за да не повтаряте подаръците?
Нали вашите магнити няма да са същите?
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 19, 2015, 19:10:21 »

Знаем защото сме били и на двете сватби заедно с нашите приятели - от едната  имаме магнитче (както и още 20 човека от нашата сватба) и медче и ракия от другата (около 10 човека). Да, няма да се абсолютно еднакви, но все пак....
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #137 -: март 19, 2015, 23:55:02 »

И ние направихме магнити. Картинката я рисува младоженецът,  така че не се тревожа, че може да се дублира. Честно казано не ми пука, че магнитът се среща често като сватбен сувенир smile
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #138 -: март 20, 2015, 22:02:52 »

Miteva, освен да те посъветвам да ползваш алтернатива, подобна на първоначалните ти желания.   Вместо ракия, подарете вино; вместо мед- бурканче сладко. За магнита обаче не мога да измисля разновидност  blush

Друг вариант: за жените бяло вино, за мъжете- червено.
« Последна редакция: март 20, 2015, 22:05:06 от Violet » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 21, 2015, 09:36:17 »

Момичета, аз също в старанието си да измисля оригинални и недублиращи се подаръчета минах през какви ли не идеи и все още минавам, защото не съм решила. Но... при бюджет 1-2лв. нямаме кой знае колко неограничен избор, също така сватби има всяка събота, на дали ще измислим топлата вода, колкото и да искаме да сме нестандартни. Така, че не се хвърляйте чак толкова и си пазете нервите и идеите, за там където имат по-голямо поле за изява.
Активен
krisi_smile
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #140 -: март 24, 2015, 15:22:18 »

Момичета, аз също в старанието си да измисля оригинални и недублиращи се подаръчета минах през какви ли не идеи и все още минавам, защото не съм решила. Но... при бюджет 1-2лв. нямаме кой знае колко неограничен избор, също така сватби има всяка събота, на дали ще измислим топлата вода, колкото и да искаме да сме нестандартни.
Попадала ли си на сайта на Подаръци за Сватба - http://podaracizasvatba.com/? Предлагат много нестандартни идеи за подаръчета като аз лично не съм виждала част от тях другаде. Например "вълшебните" бобени зърна и сватбения им кибрит. Надявам се да съм помогнала smile Иначе аз да попитам малко в страни от темата. Нормално ли е да поискаме пари вместо подаръци в поканата за сватбата?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 24, 2015, 16:18:18 »

Нормално е. Обикновено пише " за подаръци не мислете,а в плик ги сложете" или "моля, нека сами изберем подаръците си".
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 24, 2015, 16:20:04 »

Ние писахме  " за подаръците не мислете,а в пликче ги сложете"
Активен
nadia_hristova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #143 -: март 26, 2015, 23:51:46 »

Ние решихме подаръчетата за гостите да са канелени пръчици. Като цяло този разход ми се струва излишен, защото смятам, че една част от гостите няма да го вземат, а тези, които го вземат ще го изхвърлят.  pardon  Обаче няма как да се мине и без това. Във връзка с това искам да похваля и препоръчам една асеновградска фирма, на която попаднах случайно, ровейки в интернет за сватбени джунджурии. Сайта им е http://weddingbulgaria.com/. Цените са почти двойно по-ниски от тези на други канелени пръчици, които бях гледала. За това очаквах, че и като качество няма да са на ниво, но днес като ми ги доставиха бях много приятно изненадана.  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 27, 2015, 14:37:59 »

Впечатли ме идеята за  ядлив подарък на гостите и тейбълка, две в едно. Макарони- Практично ми се видя,ето я :

Активен
SweetMemories
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Sweet Memories - Bridal & Events


« Отговор #145 -: март 27, 2015, 21:50:47 »

А защо не торбичка с кафе smile


* coffee-in-burlap.jpg (72.06 KB, 450x363 - видяно 311 пъти.)
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 28, 2015, 22:29:52 »

Miteva, освен да те посъветвам да ползваш алтернатива, подобна на първоначалните ти желания.   Вместо ракия, подарете вино; вместо мед- бурканче сладко. За магнита обаче не мога да измисля разновидност  blush

Друг вариант: за жените бяло вино, за мъжете- червено.

Да, наистина е супер идеята за разновидност на меда и ракията  Bravo Bravo Bravo Благодаря  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #147 -: март 29, 2015, 21:20:50 »

Ние също сме с бюджет 1-2 лв, като на мен много ми допадат магнитчетата, въпреки, че са доста често срещани. Друго, което много харесвам са мини кактусчета, а една съученичка скоро ще се жени и са направили ключодържатели за гостите с метална плочка с имената на младоженците, което също ми допада за мъжете, примерно...Като цяло съм ги оставила последни, така че има време да се поровя в инстаграм smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 31, 2015, 12:22:14 »

Доста мислехме и ние какви подаръчета да сложим. Има хубави идеи, но ако имаш и неограничен бюджет smile Затова, тук във Варна има едно малко, закътано магазинче, което никой не знае, от където намерих едни ключодържателчета бутилчици, с мидички, пясък и рапанчета и коркова тапичка. Цената е от 47 стотинки нагоре smile Понеже сватбата е на морска тематика, на мен ми се струва добре, дори да не се ползва като ключодържател, а само като сувенирче. Имат етикетче, на което пише България, което смятам да махна и да сложа ново с имената ни и датата smile Такива са идеите ми на този етап smile Още не сме ги купили, затова ще кача снимка, която направих на витрината smile


* 1.JPG (21.87 KB, 423x336 - видяно 2936 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 31, 2015, 13:11:19 »

Много сасимпатични. smile Темата на сватбата морска ли е?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines