Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:18:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 14 част  (Прочетена 228974 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 17, 2015, 10:14:28 »

sladkata2 Нашите ще бъдат около 200. Първоначалната идея ни беше да са различни за жените и мъжете,но и при това начинание ни мина котка път и ще бъдат еднакви. На мен на всички сватби са ми давали персонален подарък.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 17, 2015, 10:16:34 »

На двойките и семействата подаръкът ще е 1, за другите на всеки... Като още се въртя и не знам какво да е... Холдъри за снимки, магнити...  pardon crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 17, 2015, 10:24:34 »

Може да подарите нещо по-специално само за дечицата. При нас ще има 2-3 малки пумпалчета на 4-5г и мисля за тях да има отделно подаръче. За сега съм се спряла на едни малки фигурки на животинки, с които да си играят после.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 17, 2015, 10:31:14 »

Александрова
това е и моята идея. За семействата едно,за двойките по едно. За децата не се бях замисляла,но е добра идея да има за тях специални подаръчета.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 17, 2015, 14:52:18 »

Tinka, виж идея за теб.. Докато ровех за себе си, намерих това - http://www.ebay.com/itm/60-Vintage-Pumpkin-Coach-Place-Card-Holder-Photo-Frame-Wedding-Shower-Favors-/391019604900?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5b0a95aba4   и това http://www.ebay.com/itm/100-Silver-Cinderella-Fairytale-Crown-Photo-Place-Card-Holder-Wedding-Favor-/111054665072?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19db5fb570
« Последна редакция: март 17, 2015, 15:01:11 от alexandrova_90 » Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 17, 2015, 15:06:58 »

Еее, много са готини, благодаря  blum Само този долар да не беше толкова висок  sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 17, 2015, 15:08:25 »

Да, да мамка му.. и аз чакам да падне, ама едва ли ... Освен да помоля братята китайци да си обърнат държавните резерви в Евро и да го сринат.. Знам ли..  Ashamed girl_haha
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #127 -: март 18, 2015, 16:03:56 »

Здравейте. Да се включа и аз в темата. За сега мисля да е кутийка с някакъв бонбон и благодарствено обръщение или някаква мисъл на папирусче. На самата кутийка да пише нашите имена и датата. Мисля да си купя картон в цвета на сватбата и с макет сама да си направя кутийките. Хем евтинко, хем сладко. Папирусчетата също. Как ви се струва като идея? Вие как бихте реагирали?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 18, 2015, 16:50:34 »

На мен лично не ми допадат този род подаръци. Предпочитам да е нещо,което ще остане за спомен. Аз до скоро си мисле,че подаръчетата се затварят в някое чекмедже и после в кофата. Обаче останах много приятно изненадана,когато ходих на гости при вуйна ми и тя изрови от едно чекмедже сумати подаръчета да ми ги показва като мостри и помнеше всяко едно от кой и от кога е. Ще ми бъде много мило ако един ден извади и моето да го показва на някоя бъдеща булка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 18, 2015, 16:53:35 »

И аз не си падам по подаръците, изяш и после във WC.. Ще имаме подаръче за спомен или пък нищо хаха И отделно на сладкия бар ще има интересни сладки, бонбони, макарони и т.нн
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #130 -: март 18, 2015, 17:02:45 »

Идеята е да си изядат бонбона, да си прочетат посланието и да са запазят кутийката.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 18, 2015, 17:52:26 »

svetlana_krumova, аз съм със същата идея. Като допълнение, след сватбата ще им изпратим снимка на всеки гост. Така или иначе имаме планирани снимки с гости, защо да не им дадем по едно копие? Според мен е доста по-интересен и мил подарък,отколкото някое лебедче. Не целя да обидя никого, споделям си виждането по темата.  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #132 -: март 18, 2015, 18:45:08 »

Една съфорумка от моята реколта булки, психолог, беше написала нещо много интересно. Гостите ще се зарадват и ще запазат по скоро нещо на което има изписано тяхното име, или снимка от тях отколкото вашето име и снимка от вас. Примерно ако оставите тейбълки, много вероятно е да си ги вземат за спомен, или им подарите  снимка с вас... Наистина като се замислите е така.  girl_wink
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #133 -: март 18, 2015, 19:35:49 »

Тейбълки ще има пред всеки гост и за сега мисля подаръчето да е до тях. Други булки са ми споменавали пък и хора, които са били гости, че не са знаели, че тейбълката всъщност е подарък за тях. А поначало идеята ми беше именно такава - на гърба на тейбълката да изпиша, че им благодарим и някъква сентенция. Но виждането ми се промени - ще ми се счупи езика да повтарям на всеки да си вземе тейбълката, че тя всъщност е подарък.
Сега като се замисля ми хрумва от едната страна на кутийката да е името на госта, а от срещуположната да са нашите имена или пък на някакво малко листче, нещо като етикетче, да са имената ни и датата. Има още време да обмислим идеята.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 19, 2015, 17:20:14 »

Ние много се колебаем за подаръчетата за спомен на гостите. Много харесваме магнитчета за хладилник (но рисувани, не харесваме тези със снимка). Мислим си да има мъжко и женско магнитче (за двойките) и като се съберат да правят картинка, а за хората, които са самички директно картината  blum. Другото, което много харесваме е медче за жените и малка бутилчица с ракия за мъжете. Все още се чудим  какво да изберем. Още повече ни затруднява факта, че част от гостите ни са получили магнитчета от едната сватба, а друга част медче и бутилка  sad sad sad
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines