Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 09:16:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216715 пъти)
 
shushumishka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #405 -: юни 07, 2017, 14:25:02 »

Здраейте,

някой дали е ползвал услугите на Лили Томова? Става въпрос за София.

Благодаря!
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #406 -: юни 07, 2017, 17:13:23 »

Привет! Една бременна булка със спешна сватба на 30.07.2017 ви моли за съдействие тъй като нямам бреме да се ровя дълго. Споделете моля добри впечатления за фотограф и оператор в Пловдив! Girl_hide Girl_hide
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #407 -: юни 07, 2017, 17:49:50 »

Привет! Една бременна булка със спешна сватба на 30.07.2017 ви моли за съдействие тъй като нямам бреме да се ровя дълго. Споделете моля добри впечатления за фотограф и оператор в Пловдив! Girl_hide Girl_hide


Поздравления Адриа  Bravo,

Аз доста дълго търсих фотографи и видео в Пловдив и като знам колко време ми отне  blush Ние се спряхме на Дардов и екип и се надявам да сме улучили човека харесва ни неговата работа, видеото нямам много впечатления, но чух че не било никак лошо. Иначе ми предлагаха Чепишев и Бенин но са всезнайни имена и предполагам булките се напредварват да ги запазят, също може да провериш и при Ива Петрова знам че е от Пловдив но нямам много впечатления за работата й, приятна и  мила женае и  ще получиш отговор веднага. Относно видео чухме че Димитър Димитров бил бог в този занаят така че пробвай с него, предполагам той може да ти даде други имена в бранша ако е зает за датата. Надявам се да съм помогнала поне малко  smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 08, 2017, 07:42:13 »

Адриа,поздравления .Успех в намирането на фото И видео за един от най-важните дни.Порови се из нета.Вие сами ли си организирате сватбата или сте поверили това на агенция ,ако е така би трябвало те също да могат да ви помогнат.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #409 -: юни 10, 2017, 07:16:19 »

Привет! Една бременна булка със спешна сватба на 30.07.2017 ви моли за съдействие тъй като нямам бреме да се ровя дълго. Споделете моля добри впечатления за фотограф и оператор в Пловдив! Girl_hide Girl_hide


Уважаема Adria, Администраторите на форума са "чувствителни" когато се дават директни линкове към сайтове smile Имате много варианти за намиране на качествено фото и видео за вашия празник. Просто напишете в Гугъл или Фейсбук "Фото Пловдив" и ще получите десетки резултати от търсенето. Друг вариант е просто да погледнете началната страница на темата "Сватба в Пловдив", там има публикувана информация за Обреден дом, Фото, Видео, DJ и др. Дано съм ви бил полезен, желая ви успех.
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #410 -: юни 27, 2017, 19:52:51 »

Djdimi, благодаря за съвета. Намерих  good
Активен
deni_ruseva
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #411 -: септември 28, 2017, 12:30:55 »

Здравейте, бъдещи булки и младоженци.
Нашата прекрасна сватба се състоя на 22 Юли, 2017 година. Всичко беше изпълнено по план и за нас, както и за нашите гости сватбата ни се получи страхотно.

Негативите, които имаха бяха към хората, които избрахме да заснемат нашия специален ден. Това бяха Симеон и Весела Танчеви, които избрахме защото са семейство и сесиите, които имат в сайта си изглеждаха много добре, или просто бяха подбрали по 20-30 снимки, които да обработят много добре и да сложат като обложка. smile

За съжаление, когато видяхме снимките се разочаровахме, както беше писал мъж на първите страници, буквално любителските снимки на нашите приятели, които бяха правени с любов и желание с любителски фотограф бяха много по-добри. smile

За да не мислите, че съм поредния фотограф, който прави лош пиар на колегите си , може да ми пишете, за да ви изпратя цялата кореспонденция с въпросните хора.

Видеото, което ни направиха е хубаво, но снимките са под всякаква критика, липсваше ангажираност на фотографката, която успя да заснеме 830 снимки, другите били размазани, и някой моменти са пропуснати,  но за щастие приятелите ни с любителски апарати са ги уловили. Това беше забелязано, от нашите гости, както и от Дж-я. Беше ми зададен въпрос, за първи път ли снимат сватба....  pardon

Не бихме препоръчали Симеон и Весела Танчеви за сватбеният ви ден, но всеки сам си решава и може би е до късмет. При нас явно не им беше ден и нямаха настроение. RUN

Весел празник на всички бъдещи булки и младоженци, пожелавам ви вълшебен ден, изпълнен с незабравими емоции.

С уважение,
Деница Русева

« Последна редакция: септември 28, 2017, 12:49:25 от deni_ruseva » Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #412 -: ноември 04, 2018, 12:44:19 »

Здравейте, ние вече имаме дата и сега започва лудото търсене на всички останали услуги.
Набелязала съм няколко пловдивски фотографи, но не успявам да намеря коментари за тях - Даниел Даков и Георги Вачев. Ще се радвам ако ми препоръчате и други.  smile

Харесала съм още - Jeny's photography и Гого Кехайов, с който се запознахме на сватбеното изложение Wedding Expo Allegria и изключително много ни допадна. От темата назад си записах и други имена, които сега ще прегледам.

Тази седмица мисля да им искам оферти и да запазим вече и фотограф, тъй като ми е доста важен на мен.  smile
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #413 -: ноември 04, 2018, 13:46:12 »

Втори отговор от мен, но жестоко съм се объркала и от толкова пъти прочетено името на Гого Кехайов, реших, че с него сме се запознали на изложението, а всъщност е бил Георги Казаков.  huhhuh.gif

Като отворих сайта му и установих каква грешка съм направила. Но ето още един фотограф, който да погледна. Та всички мнения, които прочетох са били за Гого Кехайов.

Но на нас Георги Казаков много ни допадна.  smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #414 -: ноември 18, 2018, 22:20:38 »

Всички гореизброени фотографи са добри в работата си, разполагат с прилична техника (което е много важно за техническото ниво и качество на снимките) и който и да наемете няма да сгрешите. Може да разгледате и част от нашата работа на линковете по-долу, снимаме не само сватбени тържества, а също и предметна и продуктова фотография, парфюмерия и козметика, събития и др. , кликнете в менюто в ляво на "снимки" и ще ви се заредят всички снимки:,

« Последна редакция: ноември 19, 2018, 10:40:19 от магито » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 19, 2018, 14:58:41 »

Здравей, Florennce smile Според мен, изборът на сватбен фотограф е един от най-важните за сватбения ден - снимките са нещо, което остава във времето. Съветвам те да се спреш на някого, чиято работа харесваш и да не правиш компромис. За нашата сватба, ние избрахме Гого Кехайов и останахме много доволни от резултата. Снимките са единствени по рода си, с нашето си настроение, а не заучени кадри, които често можеш да видиш при всички младоженци.

Късмет! smile
Активен
rallytsa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #416 -: февруари 13, 2019, 17:47:31 »

Здравейте,
Нова съм във форума и не ми е много ясно дали пиша на правилното място, тъй като виждам, че последното мнение е от ноемрви 2018-та...
Както и да е...
Ще бъда булка през юли и за момента имам яснота само за датата и за локацията. Ориентирала съм се горе-долу и за останалите неща дж, водещ, агенция и т.н, но за видеозаснемането и фотографа имам нужда от помощ. Може ли да ми дадете мнение за wedding studiо, ако някой е използвал услугите им?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #417 -: февруари 14, 2019, 15:35:05 »

Не сме ползвали услугите им, но може да разгледате работата на Dimi Photo Plovdiv, ако сватбата ви е в този регион. На коя дата и в кой град сте?
Активен
Balin_Balev
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #418 -: септември 28, 2019, 06:56:31 »

Здравейте! Аз съм Балин Балев и съм професионален сватбен фотограф с повече от 7 години опит и над 200 заснети сватбени тържества. Използвам висококачествена техника, за да уловя вашите специални моменти в най-малкия детайл. Аз и екипът ми работим в град Варна и околността и предлагаме фото и видеозаснемане. За изготвяне на ценова оферта за фото и/или видеозаснемане се свържете с него на 0899713350. Също така можете да посетете уеб сайта https://bbalev.com/svatbi/svatben-fotograf-varna/
 good smile
 
Активен
boostmaniak
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #419 -: март 20, 2021, 15:22:05 »

Здравейте, предлагаме професионално фото и видео заснемане на сватби за територията на цяла България. Тук може да разгледате част от портфолиото ни > st-wedding.com  0882546101 - Тихомир  heart
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines