Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2017, 12:59:27

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 56131 пъти)

Mellie
Сватбар
Публикации: 202

Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 26, 2017, 20:49:06 »

Аз съм за варианта с дантелата good Щом няма да имате друга под формата на тишлайфер или някакви декоративни покривчици, не мисля, че ще дойде в повече. Така бутилките ми изглеждат завършени и пипнати. И са в тон с цялата тема на сватбата, която все пак има малко кич (в добрия смисъл на думата, просто този стил и епоха изобилстват на детайgли).

Абсолютно си права за кича! Арт деко стила си е по принцип "кичозен", на мен това ми харесва. Не за всеки ден, това е ясно, но за едно такова празненство е съвсем различно положението. В стил Великия Гатсби всичко е такова - лъскаво, бляскаво и в изобилие...
Столовете ни и те ще са с такива едни чисто бели калъфи. Чудя се дали няма да е всичко твърде бяло.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 64

Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 27, 2017, 16:41:45 »

Не мисля.Бутилките ще дадат блясък,цветята в тях ще вдъхнат живот.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2648

Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 27, 2017, 22:52:06 »

Мели,на мен ми харесва с дантела. Даже бих я пуснала повече поне 4 пръста. Да покрива цялото гърло. Ще стои добре.
Активен
Mellie
Сватбар

Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 28, 2017, 16:57:56 »

Мели,на мен ми харесва с дантела. Даже бих я пуснала повече поне 4 пръста. Да покрива цялото гърло. Ще стои добре.

Много ми допада двойта идея, мисля да напрвя различни варианти, за да има разнообразие. Днес купих рози и определено с розите в бутилки дантелените бутилки изглеждат по-добре. Надявам се да успея да боядисам и останалите бутилки тия дни. Някои ще са в друг цвят, дано да се получат.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2648

Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 28, 2017, 22:37:55 »

Ще се получат сигурна съм. Различни цветове ще е още по-добре. Даже И различни бутилки може.по -високи и по-ниски.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63

« Отговор #380 -: май 04, 2017, 14:44:32 »

На мен всички бутилки ми бяха различни. Бях дала бойната задача всичките ми приятели да си събират винените шишета и редовно се разнасях подрънкваща като алкохолик biggrin Мели, а освен дантела и злато ще има ли друг детайл. Т.е можеш ли да сложиш залепени перли като наниз или нещо подобно? Аз на някои бутилки имам гърло обвито с канап/канаваца, защото ми беше в тематиката.
Активен
Mellie
Сватбар

Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 05, 2017, 10:49:03 »

Да мисля ги бутилките все още. Нямам много време в момента да се занимавам с нищо, даже роклята ми стои полу подгъната.   shok

Дай снимки ако имаш от твойта украса за вдъхновение!
Активен
manzana
Регистриран

Публикации: 1

« Отговор #382 -: юни 24, 2017, 17:29:07 »

Момичета, каква е стандарната цена за таван с воали и малки лампички? Малко в стил агенция Диаманти.  Получих оферта за 1800 лева, но ми се виждат много за един таван.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 64

Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 26, 2017, 14:45:41 »

shok е не бих дала толкова пари честно.Та това е едно прилично пътуване .
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Публикации: 92

« Отговор #384 -: юни 26, 2017, 19:43:07 »

Момичета, каква е стандарната цена за таван с воали и малки лампички? Малко в стил агенция Диаманти.  Получих оферта за 1800 лева, но ми се виждат много за един таван.

Леле това си е цена  shok. Аз бих казала че зависи от ресторанта който сте избрали и колко ще е работата, мое лично мнение че и цените са доста завишени по принцип на тези услуги. Но ние получихме оферта от нашият сватбен агент за 700лв за цялостаната украса на тавана с воали и лампички.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: