Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 10:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 183619 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 09, 2015, 08:01:48 »

И аз си го мислех... Вече за 2-ри или 3-ти път ми се случва да забелязвам подобна "скрита реклама".. Мелодика, нямате нужда от реклама, популярни сте, ако хората харесат портфолиото ви, ще се свържат с вас Wink  good
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #211 -: август 09, 2015, 11:06:57 »

Здравейте, мили дами! Уверявам Ви, че не целим реклама с писането в този форум. Да, ако някой ни забележи от тук би било чудесно, разбира се! Ние пишем тук, тъй като желаем да помогнем до колкото можем.  smile Разбирам подозренията Ви, но мога да Ви гарантирам, че коментарите, които пишем са само и единствено от тази регистрация. Иначе Ви благодарим за похвалите, свързани с работата ни! smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #212 -: август 28, 2015, 08:55:29 »

Я аз да попитам тук, че почвам леко да се притеснявам за това. Колко булки нямаха точна "тема на сватбата". Смисъл за мен "пролетна" или "лилава" сватба не е тема. Но гледам много от вас споделят за винтидж сватба, морска и какво ли не (тоест има си тема, която може да се вгради в поканите, украсата и т.н.). Нас вече ни питаха няколко пъти каква е тамата на сватбата ви? Мииииии  lol нямаме точна тема.

Смисъл аз харесвам самият цвят на Тера и смятаме и панделките на столовете да са такива (имат нали), пролетни цветя според сезона (нямам любимо цвете или алергии или омразни и т.н.), като тогава си е прекрасен сезон на розите, все още има божури (които много обичам!).
Поканите пак ще са в бяло и като прасковено, вече даже сме ги избрали  и т.н. , но се чудя дали да търся вариант да има обща "тема" тип - украса с книги или нещо подобно...

В дилема съм  sad
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #213 -: август 28, 2015, 09:00:59 »

Споко, аз нямах до преди няколко месеца и напълно спонтанно ми хрумна после good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #214 -: август 28, 2015, 09:26:31 »

Темата изобщо даже не е задължителна, както си го усещаш и ти харесва, така си го направи smile Аз също не мисля, че моите пеперуди (събудих се една сутрин с идеята за тях, защото и а знямах нищо друго освен цветовете в главата) могат да се нарекат тема, просто се въртя около тях като елемент  blum Ако искаш може нещо такова да си харесаш, просто някакъв елемент и да го сложиш на няколко места като украса, ако толкова те притеснява, че няма тема  smile До колкото знам Тера е достатъчно тематична сама по себе си и няма нужда от много украса, така че действай както си се насочила според мен  good
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #215 -: август 28, 2015, 10:40:23 »

Да, точно за нещо подобно говоря- просто нещата като се вържат. Реално ние ако си направим номерата на масите, кутията и всички дребни елементи да приличат на поканите (което не е трудно), ще се връзва, но няма да е тематика.. Ще видим дали ще получа вдъхновение и аз. Просто много се зачудих, но нещо не мога да се спра на "визия".
Но ако няма тематика, няма, нали купон ще има.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 28, 2015, 13:59:30 »

Пак може да стане тематично. Цветът и самите цветя, още някой повтарящ се елемент и става тема. Само внимавай да не прекалиш много с акцентирането, за да не се получи един голям кич накрая. smile
Ти нали каза, че харесваш божури. Може това да ти стане основен акцент и да присъстват в цветните аранжировки, като фон на номерата за масите....развихри въображението си, твоята тема е някъде там smile
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #217 -: август 28, 2015, 15:03:38 »

Да нямате тема на сватбата не е някакъв проблем. Ние сме правили сватби без тема, а само с 1 или 2 характерни за празненството цвята. Разбира се, ако си падате по винтидж, ръстик стила или пък по фентъзи идеята с кофчежета със съкровища, например, можете да вкарате различни елементи от дадената тематика, но това определено не е задължително. Ако пък все пак искате на откриете своята тема, мястото, от където можете да черпите много идеи е pinterest, там може да намерите какво ли не.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 28, 2015, 15:50:12 »

И аз се чудех доста време каква тема да избера, но така и не измислих.
Мислех си за морска, защото и двамата обожаваме морето, но не ми се искаше сватбата ни да е синя.
Накрая бяхме без конкретна тема и не мисля, че беше нещо фатално.  smile
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #219 -: септември 01, 2015, 13:00:54 »

Нашата сватба също нямаше тема.Жълтото ми се стори много свеж цвят,после реших във вазите на масите за гости да се сложат лимони и се получи чудесно.От бутика,който ни направиха украсата, ни предложиха на колата да има жълти пеперудки,в които се влюбих.Получи се страхотно  yahoo
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 22, 2015, 10:41:31 »

Искам да попитам колко Ви струваше на украсата, защото чувам някакви страхотни пари хвърлени за цветя и украса и ми се виждат "пари на вятъра"? Oh my ...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 22, 2015, 10:55:51 »

Достатъчно хубава ли е украсата.. Всеки ще забележи! НЯМАШЕ човек на сватбата, който да не дойде да ми каже, че никога не е виждал по-хубава украса.. Дори и мъжете.. Въобще не вярвам на думите, че украсата не правела впечатление на никой и са пари хвърлени на вятъра, защото ако е достатъчно красива, прави впечатление!!! Просто при нищо впечатляващо не може да се очакват и особени коментари относно нея..

Може да се направи и с малко пари, но изисква време и усилия.. Аз се доверих на декоратор и ВСИЧКО принтове, цветя, вази, посуда, букети за шаферките, изнесен ритуал, сантиментален кът и тн ми излезе 1600лв ... Бих дала още хиляди пъти тази сума и не бих спестила и лев, ако пак трябва да организирам сватбата си!

Просто трябва да се внимава с това, знае ли булката всъщност какво иска.. Намерила ли е точния човек, защото може и 2000+лв да се дадат и пак да е нищо украсата.. И така.

Насочила ли си се вече кой е ресторантът и какви са негови цветове, към тема, цветове или агенция, декоратор, флорист.. Какъв е бюджетът ви, какво си представяте.. Колко държите на това.. Важное  да имаш отговори на тези въпроси...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 22, 2015, 11:04:41 »

Като цяло всяка една услуга се заплаща. Ако не е толкова важна украсата и имаш желание, пробвай да си я направиш сама. Но пък имай предвид, че ден преди сватбата едва ли ще ти се занимава с подреждане на цветя по гъби или вази, свещи и други подобни.На теб каква цена ти казаха, че ти се струва много?
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #223 -: октомври 22, 2015, 15:28:46 »


Може да се направи и с малко пари, но изисква време и усилия.. Аз се доверих на декоратор и ВСИЧКО принтове, цветя, вази, посуда, букети за шаферките, изнесен ритуал, сантиментален кът и тн ми излезе 1600лв ... Бих дала още хиляди пъти тази сума и не бих спестила и лев, ако пак трябва да организирам сватбата си!


Ъъъъъ, Тони, това да не прозвучи на някой грешно, но ви струва само 1600 лева???? То като за 10 600 лева!! Смисъл твоята сватба сигурно ще стане легенда във форума с красотата си. Аз си мислех, че е тройно повече, честно! Бих казала, че си улучила не десятката, амиииии... Евала и на теб и на декораторката  Bravo Чак се замислих и аз, нищо, че ми влизат тея неща в Тера...

Определено си се справила по графата цена-качество.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 22, 2015, 15:50:20 »

Gehenna, мерси.. Аз също не мисля, че е много за това, което получих.. Ако имах и не бях превишила всички разходи бих й дала 2000лв.. Просто е супер..  good
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines