Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:21:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 182906 пъти)
 
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #120 -: май 06, 2015, 17:55:17 »

Моята тема също е червено и злато, но ми се вижда пресилено с цветен калъф. Друг е и въпроса, че не харесвам сватбените калъфи и просто си избрах ресторант с облечен текстилно стол (жълт цвят, някои са в червен). Най- много да им сложа една панделка от червена органза. използвай цветовете като акцент, а основното да е бяло.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #121 -: май 07, 2015, 09:34:20 »

Аз мислех да не слагам панделки, защото ми се виждат малко излишен разход, но се разрових в Продавалник и си намерих панделки, които спазарихме за около 70 ст бройката biggrin Малко по-оранжеви са отколкото ми се искаше, но на повечето места водят цвят праскова оранжевото, а и тя е тюлена и не оранжавее толкова, а ма бежов калъф стои супер  heart Момичето, от което ги купихме има и зелени (60 броя), всички са ползвани за нейната сватба, но по нищо не им личи Wink
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 07, 2015, 12:14:44 »

И на мен червен калъф не ми звучи добре. Кремаво/екрю/праскова да, но червеното за калъф ще е много ярко според мен.
Ние избрахме бели калъфи с панделки в корал и светло бежево / или бежово?/, ще се редуват за да не стане много ярко само с кораловите.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 07, 2015, 16:44:14 »

Реших столовете да са с бял калъф и червена и златна панделка. Видях в интернет така направена маса и ми хареса
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 14, 2015, 13:15:11 »

много семпла, лесна за правене и красива украса- листа, хартия и бюджетни свещи и салфетки
:

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 14, 2015, 13:18:23 »

Еми, много интересна украса. Това за едно градинско парти е разкошно.  smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 17, 2015, 01:20:17 »

Здравейте на всички.. Искам да попитам, някой мислил ли е да има благодарствени писма на масата?  Които да са в тон с украсата?
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 18, 2015, 11:28:01 »


Страхотно е smile Харесва ми.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #128 -: май 25, 2015, 12:57:35 »

Момичета,
 Колко ви излезе украсата на ресторанта?

  Ние ще дадем от нас тейбълки, стативи с номера на маси, подаръци за гостите, кутии за картички, кошница за подаръци, разни други дребни декоративни елементи, шампанско, чаши и т.н.

От ресторанта ще ползваме салфетки от плат, арка (без цветя), ритуал с менче, чаени свещи по масите, 3 помощни маси (на които трябва просто да се аранжират нещата, които ние ще дадем), подредба на нашата маса.  Ще им дадем един дълъг шнур с флагчета, който трябва да окачат. Трябва просто да наредят всички маси с елементите, които им дадем. За това ми искат 600 лв. На мен ми се струва много. Много ли е, или аз нямам представа как вървят тези услуги?

Декорацията от живи цветя не я включваме в цената, тя е отделно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 25, 2015, 13:05:32 »

Струва ми се доста, за колко маси става въпрос? При нас украсата влиза в цената на куверта.. Аз ще додам няколко неща, които дори не съм питала дали могат да подсигурят, поради простата причина, че си искам да са моите  crazy funnytooth
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 25, 2015, 13:17:56 »

flutter Всяко нещо струва точно толкова,колкото си готов да платиш за него. Според мен е много.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #131 -: май 25, 2015, 13:18:09 »

За 10 маси става въпрос. При нас няма как да влезе в куверта, понеже куверта ни е 32 лв/куверт. Цените в Пловдив са много по-ниски от тези в София. Но 600 лв ми се струва много... Тя ми обяснява, че голяма част от сумата отивала за химическо почистване и изглеждане на покривки, салфетки и друг текстил. Добре де, ама ако просто отида на вечеря в ресторант нали пак ще има покривка на масата, без да си плащам отделно изпиране и изглаждане?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 25, 2015, 13:22:18 »

Това е скандално,да ви искат пари за покривките на масите. На нас ни искат за столовете, но като отида на вечеря там няма покривка на стола, ама на масат има  crazy
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #133 -: май 25, 2015, 13:24:14 »

За 10 маси става въпрос. При нас няма как да влезе в куверта, понеже куверта ни е 32 лв/куверт. Цените в Пловдив са много по-ниски от тези в София. Но 600 лв ми се струва много... Тя ми обяснява, че голяма част от сумата отивала за химическо почистване и изглеждане на покривки, салфетки и друг текстил. Добре де, ама ако просто отида на вечеря в ресторант нали пак ще има покривка на масата, без да си плащам отделно изпиране и изглаждане?

Здравей, за кой ресторант в Пловдив става дума?
Ние май есента ще я организираме нашата, но събирам мнения и чета много коментари, които да ме насочат.. още не сме избрали ресторант, но понеже вероятно гостите ще са ни по-малко - 60-70.. май ще ми е по-трудно с избора на място..
Та тъкмо такива подробности биха ми били от полза, затова и питам вие къде ще бъдете. smile smile
 girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #134 -: май 25, 2015, 13:41:58 »

Ние ще сме в ресторант Диана - с Труд. Повече отзиви ще мога да дам след като мине. Спряхме се на него заради градината. Иначе, докато оглеждахме ресторантите, тъй като и ние заглеждахме по-малките, а огромните от типа на Марица и Тримонциум не ни допадат, ни хареса Note di Vino   http://www.notedivino.bg/gallery   Вътре е до 60 човека, или 65, нещо такова. Съвсем прясно ремонтиран е, а като гледахме есента градината още не беше започната и не знаеха кога ще я приключат. Сега виждам, че е готова и е много хубава. Другия плюс е, че има пиано (води се пиано бар) и може да ползвате живата музика. И друг, който лично на мен ми допадна, е Memory.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines