Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:32:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 182884 пъти)
 
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #75 -: февруари 18, 2015, 16:38:56 »

Според мен не трябва да се притеснявате, че високите аранжировки ще пречат на гостите да се виждат. Ако букетите са вдигнати над 65-70 см, не би трябвало да пречат на никого. smile Разбира се, и вазата трябва да е тънка отдолу. Предимството на високите вази е, че дори след като седнат гостите, ще се виждат над главите им, защото ниските ще се скрият от хората. Но в крайна сметка, хората ще видят декорацията още с влизането си, така че и ниските аранжировки са ок smile Всичко е въпрос на предпочитания.

Относно свещите, досега не сме имали сватба, на която някой да се запали или да се бутне свещник, но нашите са си тежки и масивни, и си седят на мястото smile Предполагам и в ресторанта, който сте харесали, са такива. Така че не се притеснявайте за свещите!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #76 -: февруари 18, 2015, 16:42:03 »

Благодаря, предполагам, че големите раковини са скъпи, затова смятам да сложа на някаква аранжировка с купа с пясък и по-дребни елементи и евентуално извън нея разпръснати морски звезди, но по-мънички. Нищо фрапантно. Но не знам как вървят цените на подобна украса изобщо. blush
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #77 -: февруари 18, 2015, 16:53:48 »

Пак за магазинчетата за левче ще кажа,но от там съм си купувала всякакви морски неща
просто обожавам морето и лятото задължително вкъщи си декорирам на морска тематика butterfly
сега може би е още рано ,много зареждат от подобен тип неща,пробвай и в Джъмбо там също има какво ли не и не са скъпи
Има едни панерчета,които продават навсякъде по морето и по левчетата, пълни със мидички звездички и какво ли не,струват до 5 лева сигурно намери такива купи две три и аранжирай на всяка маса с различни морски неща
Морската тема винаги ми се е струвала страхотна,защото има много неща ,които може да ползваш и цветята хич не са задължителни, особено на тази тема ...тъкмо ще излезе и по евтино,защото цветята май са най-скъпата част от украсата  pardon
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #78 -: февруари 18, 2015, 16:56:36 »

Ама сега като се замисля...предвид, че ще имам 5 маси + една сватбена мога наистина сама да си украся поне масите.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 18, 2015, 17:06:41 »

аз накарах шаферката да постави нещата  по масите, защото бяха единични . В деня на сватбата, за мен лично е излишно натоварването да имаш и задачки , извън самото си присъствие, защото пренапряга. Но пък всеки си решава де smile
Ето две идейки за ресторанта:

Гостите могат да оставят посланията си върху камъчета.


И една за перлените сватби, за хората като мен, които не ползват калъфи smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 18, 2015, 17:09:49 »

ето идея от мен


* la-bougie-coquillage-marin.jpg (27.3 KB, 375x375 - видяно 2651 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 18, 2015, 17:10:17 »

и още една  smile


* les-4-marque-places-coquillage.jpg (47.76 KB, 375x375 - видяно 2648 пъти.)
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #82 -: февруари 18, 2015, 17:10:51 »

Да, не е проблем човек сам да си украси масите, ако са малко на брой, но имайте предвид, че в самия ден, ще Ви е трудно да намерите време за всичко. По-добре помолете някоя шаферка и прекарайте повече време с гостите си smile А ако изберете шаферка, пак й отделете достатъчно време, защото може да се паникьоса, че няма време и да забрави част от декорацията.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 18, 2015, 18:14:08 »

Еми, тези перли, вместо калъф на стола са прекрасни  heart При нас е изклчено, понеже столовете са цветни и не се вписват в обстановката, но се радвам, че поне ги обличат с калъфи от НЕлъскавите... Също ми се струва и доста скъпо, това на всеки стол да има такива перли, но е надбожествено  heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 18, 2015, 18:35:36 »

Мацко, има и фалшиви нанизи от перли, дето са под левче smile. Тия като ги гледам, са от тях.
Дай да ги видим тия цветни столове, че ми стана интересно smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 18, 2015, 19:13:44 »

http://www.suitehotelsofia.bg/bg/moderen-restorant-sofia/restorant-zest-sofia.htm#.VOTHpsa2yu4 ето тук тези жълто-зелените, нещо като цвят горчица .... Иначе за перлите, то е ясно че са от евтини, но пак си идват за 105-110 стола, бая перли, които какво ще правя после  girl_impossible Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 18, 2015, 19:26:40 »

хубави столове.
АМи после в продавалник.. ама си права че са бая пари.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #87 -: февруари 18, 2015, 19:33:51 »

http://www.suitehotelsofia.bg/bg/moderen-restorant-sofia/restorant-zest-sofia.htm#.VOTHpsa2yu4 ето тук тези жълто-зелените, нещо като цвят горчица .... Иначе за перлите, то е ясно че са от евтини, но пак си идват за 105-110 стола, бая перли, които какво ще правя после  girl_impossible Girl_hide

Може да ги ползвате под наем от сватбена агенция или агенция за декорация. Не е необходимо да ги купувате, понеже след това ще имате кашони с перли у вас smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 18, 2015, 19:36:29 »

Да, трябва първо да говоря с ресторанта и декораторите, за да изчистим концепцията ми и какво ще подсигурят, а ако искам нещо, което не могат да подсигурят, съм готова да го наема от някъде.  good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 24, 2015, 13:57:31 »

Тони, а относно декорацията на ресторанта - в какъв цвят си я представяш? (нали сме в един и същи ресторант, та любопитствам). Понеже искам да има живи цветя, започнах да обмислям варианта цветовете да са (не много наситено) червено и бяло, та да се връзва поне малко с умопомрачителния мокет  smileWink  smile smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines