Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:26:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 182882 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #60 -: февруари 17, 2015, 11:53:58 »

Ако са добре укрепени на стойки а не във вази няма опасност да паднат. Иначе височината е фактор - ако са на нивото на очите наистина пречат, но могат да са по високи или по ниски.... От вас си зависи - все пак пиафлората също е добър вариант smile Хем е нисичка, хем пищна , хем цветята остават свежи

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 17, 2015, 12:01:33 »

Ние ще използваме такива свещници (с трите свещи) и от ресторанта ни предложиха, цветята да са в основата (отдолу)... Много ми допадна идеята... нямам снимки, за да покажа с точност.. Хем има височина, хем обема е в основата и не пречи на погледа  Girl_hide


* 1223000.jpg (25.88 KB, 638x425 - видяно 273 пъти.)
« Последна редакция: февруари 17, 2015, 12:21:19 от alexandrova_90 » Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 17, 2015, 12:17:15 »

Аз също не харесвам високите вази. Мисля че пречат на хората да си кажат две думи и се опасявам че накрая някой ще ги свали на земята, защото му пречат. За това ще сме с нисички heart
Активен
Summertime
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #63 -: февруари 17, 2015, 13:13:45 »

На нашата сватба бяхме с по три високи вази на маса. Смело мога да твърдя, че на никого не пречеха-основите им бяха тънки, а обема с цветя се падаше някъде над нивото на главите гостите като са седнали. До края на сватбата си бяха по местата и гостите масови ги бяха снимали, тъй като им харесали много. Тогава  ми ги препоръча агентката, която украсяваше ресторанта. Беше права че така украсата се забелязва и е по-пищна, а в същото време не пречи на гостите.
Активен
rosica_93
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #64 -: февруари 17, 2015, 16:10:14 »

Здравейте нова съм във форума, сватбата ни ще бъде през октомври но живеем в чужбина и имаме мн малко време в БГ,през което ще трябва да свършим всичко,сватбата ще бъде в Перник  , а аз не съм от там и си нямам и на идея от цветарки и т.е .Можете ли да ми дадете някои интернет сайт или агенция,от които сте доволни(и да бъдат на приемливи цени ),и с които бих могла да се свържа.Благодаря вии
Активен
rosica_93
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #65 -: февруари 17, 2015, 16:12:21 »

Съжалявам не съм уточнила имам в предвид за Цветята на сватбата
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 17, 2015, 17:17:20 »

Това за "двигнатата украса" и на мен агент ми го препоръча, но тъй като ще си правя украсата сама, реших да не се изхвърлям и да си вдигам летвата толкова. Скъпи са тези поставки и после ще трябва да се чудя къде да ги разкарам.
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #67 -: февруари 18, 2015, 02:46:46 »

Момичета кокичета да ви кажа какво измъдрих най-накрая за украсата ..  Bravo
Темата за сватбата и за Берлин си беше рози и бордо е остава си и за Вега!  yahoo
Измислих следното:
на всяка маса ще има по една стъклена ваза от типа леко квадратни ,като всяка ваза ще се различава по форма но ще са еднакви на височина нито твърде висока нито супер ниска  smile
във вазите ще има букет цветя от бордо рози в средата и някакви по нежни и по малки цветенца около тях в бяло в жълто и повечко зелени листенца (ще го доизмисля със цветарката) но искам букети ,които да изглеждат по скоро набрани от градината от колкото супер накипрени.
Около самите вази реших да се разпръснат малко листенца от рози (пак бордо) и по няколко чаени свещички (бордо)  pullpigtails
(искаше ми се и на мен от този тип сребърни свещници, но много ме притесняват тях да не ги бутне някой ,че пожара си е по страшен от бутната ваза)  funnytooth
на подаръците за гостите ,които съм решила за сега поне да са свещи ще има етикетчета с имената в бордо и бяло и ще има и табло в крайна сметка  smile
таблото ще бъде с тези дантелени хартиени поставки някой беше качил идеята и ме грабна много аз имам такива но са големи ще трябва да потърся по малки lol
така за финал ще има и номерация на масите ест в бордо и бяло ,като съм решила отзад на номерацията да е самото меню ,какво ще се яде и какво има като алкохол (хареса ми идеята даже много )
Помислих и за задачите ...
сутринта докато ни гримосват и гласят единия шафер ще занесе и постави вазите,подаръците таблото и т.н.
(той е много оправен и е гей така че може би ще украси по добре и от мен )  funnytooth
с него мога да пратя и една шаферка разбира се за помощник  smile
цветарката ,като си направи цветята идва и ги слага по вазите ...
Така всичките ми шафери ще са си на снимките  weddingday
Ух уморих се докато го изпиша ,дано не съм досадила много с фермана  tease сега ако ми кажете и какво мислите сте златни  Bravo   
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 18, 2015, 08:40:50 »

Съни, радвам се, че идеята за подложките като номерация ти допада. Ще се радвам да видя снимки от осъществяването  Yes
За тези високите свещници, представа си нямаш колко са тежки, не че е невъзможно да бъдат бутнати, но определено колкото е вероятността една висока ваза да бъде бутната, толкова и това, като резултата ще е смазващ и при двете.
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #69 -: февруари 18, 2015, 12:00:27 »

аз знам ,че свещниците са тежки страх ме е за самите свещи ,колкото и добре да са сложени ,като знам пийнали хора как си казват ''наздраве'' през 5 минути през масата  funnytooth
не съм се отказала от свещниците напълно , но по предпочитам чаени свещички бързо ще изгорят ,но ако ги бутне някой те са течни и веднага се гасят  
(казвам от личен опит,защото обожавам да си паля свещи и имах случай с леееко запалване на една покривка от бутната свещ  Bravo )
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 18, 2015, 14:01:19 »

Звучи страхотно. good И с чаените свещи ще сведеш инцидентите до минимум  funnytooth А листенцата от естествени рози ли ще се или изкуствени?
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #71 -: февруари 18, 2015, 14:06:44 »

мисля изкуствени,защото естествените бързо ще увехнат  smile
сега трябва да потърся от къде да взема такива листенца ,когато не ми е трябвало съм виждала в магазинчетата за левче ,но сега сигурно ще търся 100г  funnytooth
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 18, 2015, 14:08:05 »

мисля изкуствени,защото естествените бързо ще увехнат  smile
сега трябва да потърся от къде да взема такива листенца ,когато не ми е трябвало съм виждала в магазинчетата за левче ,но сега сигурно ще търся 100г  funnytooth

потърсете в продавалник
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 18, 2015, 14:22:54 »

Темата за сватбата и за Берлин си беше рози и бордо е остава си и за Вега! 

Щом е бордо всичко ми харесва  Bravo идеята ти за цветята е хубава и мисля, че няма да пречат на гостите.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #74 -: февруари 18, 2015, 16:10:14 »

Разбира се, че може да няма цветя в декорацията. Може просто да има свещничета, стъкленички, морски звезди и т.н. Ако решиш да заложиш на много декорация, такава, която се набива на очи, все пак цветята са добра добавка. Последния път, като правихме морска сватба, морските звезди и красивите големи раковини бяха доста по-скъпи от цветята, затова е по-евтино да се вкарат и цветя тук-таме. Иначе от цветята, хортенциите приличат на морска пяна и се съчетават добре с раковинки. Те обаче са по-официални цветя. Ако искате нещо по-DIY, по-неформално, всякакъв тип аранжировки със стърчащи сухи треви и свежи или сухи цветя са подходящи. Така че моят съвет е, ако искаш цветя, сложи цветя smile А ако искаш само раковинки, пак може да стане супер!


* melodica sea theme.jpg (28.59 KB, 266x400 - видяно 2834 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines