Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:42:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 14-та част  (Прочетена 182901 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 13, 2015, 12:27:26 »

Аз не мисля да слагаме табелки с имента по масите, по добре всеки да си прецени до кого да седне. Само ще запишем кой на коя маса да бъде,но не и до кого да седи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 13, 2015, 12:29:34 »

Да, въпрос на съображение.. При мен се налага  danceg
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #32 -: февруари 13, 2015, 13:11:29 »

Сега и аз се замислих за табелките с имената, дали да не е с само с номерация ,но и аз държа всеки да си седне на определеното от мен място..с разведени родители съм и никак ама никак не ми се иска някои от роднините да се смесват ..или пък не дай боже да седнат едни до други  SUICIDE
за това ми се иска да си има табелки аз си знам кой с кой се понася и кой с кой ще си е добре  funnytooth
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #33 -: февруари 13, 2015, 13:16:49 »

Това с разпределението кой каде и аз го мисля от няколко дни. Приятелите ни не се познават изобщо (съвсем малко общи приятели имаме), но пък на мен не ми се иска да ги делим по масите на мои и твои, че най-вероятно така и ще си останат на групички. Тейбъл картичките са много полезни при смесени маси според мен..така няма как да се чудиш човека до теб как се казва biggrin Wink
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 13, 2015, 13:23:37 »

Задължително ще имаме тейбъл картички с имената на всеки гост.
Освен че ще се настанят според разпределението, винаги ми е било много приятно на сватби като има картички, хората са помислили кой къде ще се чувства добре, с кого ще се забавлява и т.н.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 13, 2015, 13:54:34 »

Това е идеята ми, което казва Нелка! Иначе то е ясно, роднини, които не се понасят няма да седна един до друг, но има вариант и да нямат друг избор, ако останалите са се настанли вече.. Затова съм "За" персонални картички, кой, къде да седи good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 13, 2015, 14:04:26 »

Има и вариант, при който семейство/ двойка, трябва да седнат разделени, понеже вече така са се настанили гостите. Понякога няма как гостите да се съобразят с това..затова, според мен, е добре да има картички с имената. Ще останат и като част от украсата на масата, ако са по-интересни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 13, 2015, 14:15:25 »

Това ми е целта, номерацията на масите, менюто, именцата .. ако може да са в унисон с украсата и да са с еднакви елементи, понеже ми влиза в цената на куверта ще мисля как точно да излгеждат по-късно, сега събирам само идеи.. Мислех да направя препкратка с поканите, книгата за гости, кутията за подаръци, които вече са поръчани на друго място... Но ще видим.. . good blum
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 13, 2015, 14:28:49 »

Момичета,какво са тези менюта, които ще слагате?
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 13, 2015, 14:38:14 »

Менютата дават информация за какво ще се сервира през вечерта, както и може да е написан алкохола, който се предлага.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 13, 2015, 14:43:27 »

Ами доколкото схващам, представлява един лист с менюто за вечерта - какво ще се сервира, в колко часа, какъв алкохол има, има ли свободна консумация...може да е оформено и като програма, но трябва добре да се координира с DJ.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 13, 2015, 14:46:43 »

Ще има ястията за вечерта, алкохола и безалкохолните, задължително, понеже ние няма да имаме бутилки по масите (никак не харесвам, този кръчмарски подход  NO - без да обиждам някого). Това за програмата не се бях сетила, но е удобно - ДА. След като се координира, кое в колко часа ще бъде с ДЖ, за да няма някой гости на терасата, за да пушат и да изпуснат интересните моменти  good Отново точки за Нат smile  LOVING
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 13, 2015, 14:51:35 »

Аз меню няма да имам, тейбъл картички - задължително, ще едят по 8 човека на маса и ще е важно да са добре подбрани компаниите, по-голямата част се познават. Но все пак има такива, които са да кажем кумове и кумци едни на други - ще са на една маса, братя и сестри с половинките им.
Иначе, сутринта се събудих с нова идея, да нямам панделки по столовете. Просто изчистени калъфи.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 13, 2015, 14:56:43 »

Разбрах, за мен ще бъде излишно,понеже храната така или иначе е поръчана и платена и да я гледат и да не я гледат черно на бяло тази ще е. Алкохола ще бъде на масите, а ритуалите винаги има шанс да се изместят +- 5-10 минути. За свободна консумация ще има алкохол и безалкохолно, в случай че на някой не му харесва това,което сме взели, но ще се заплаща от гостите на момента.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 13, 2015, 15:20:25 »

Аз също не планирам панделки по столовете. Имах идея да сложа помпони от тишу, но като се позамислих, отпаднаха. Сватбата е на открито и въпреки, че ще е края на юни, всеки ще има нещо връхно, което ще преметне на стола. Вероятно на закрито ще се случи същото...Каквото и да има по столовете - панделки, цветя, др. украс - ще остане под някоя жилетка, шал, сако...и малко се обезмисля цялото украсяване.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines