Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:27:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на orhideq87 - 21.02.2015г.  (Прочетена 30307 пъти)
 
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 23, 2015, 13:14:49 »

Но стига толкова с оплакванията. Като изключим тези неща, всичко друго беше прекрасно.  give_rose
Надявам се и на гостите да им е харесало. Ние много се забавлявахме. Ресторанта беше много хубаво подреден и украсен, масите изглеждаха чудесно. Много добра идея беше да сме на кръгли маси и хората бяха наредени на полукръг, така всеки имаше изглед към нас и към дансинга, а не някой да си изкриви врата или да гледа към стената цяла вечер...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 23, 2015, 13:27:40 »

Орхидея, много се радвам, че с малки изключения денят ви е бил вълшебен.
Не се притеснявай за хорото. В такъв момент е нормално човек да се поспече малко и да забрави какво прави.
Явно младоженеца е бил много нетърпелив да си те вземе, щом е изпреварим кумата.  Bravo
Ще ми е интересно да разкажеш малко по-подробно и за хубавите моменти от този ден.
Ще имате ли меден месец?
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 23, 2015, 13:37:22 »

Имаше украса от балони и цветя и добре че управителят се беше погрижил за цялата подредба... Така че в това отношение, както и за цялата организация съм му много благодарна. Относно яденето и пиенето хората останаха предоволни. Всеки ми казва, че се е натъпкал и много вкусно са готвили. А, когато купувах бутониерите продавачката ми каза, че на неща като украси и бутониери никой не обръща внимание, всеки гледа яденето и пиенето, така че се зарадвах на добрите отзиви за храната. smile
Само ми се струва, че не всички се забавляваха достатъчно на дансинга, но естествено ние с младоженеца и кумовете не можехме да си позволим да седим макар и краката вече да не ни държаха.
Не всеки стана да танцува, но все пак който е имал желание е станал. Ди-джеят пускаше разнообразна музика с цел да угоди на всички все пак. Тези, които не станаха от стола се чудя какво трябваше да им пуснем след като през всички стилове минахме... Но както и да е. Учудих се и от някои приятелки. Уж млади хора, на моминското ми парти се раздаваха, пък на сватбата повече си седяха, заради което също ми стана малко кофти. Не съм го очаквала от тях.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 23, 2015, 13:40:13 »

Да, ще имаме и меден месец. В края на седмицата заминаваме за Италия  danceg
Ще ходим до Венеция и Флоренция  yahoo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 23, 2015, 13:45:18 »

orhideq87 Честито! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот. Не се ядосвай, важното е вие да сте се забавлявали. На мен напоследък ми прави впечатление,че на хората им е трудно да се отпуснат и да се забавляват, и най вече да танцуват. Това с хорото е малко гадничко дето някой се е изцепил на всеослушание sad. Идай още някоя пикантност пък може и снимка give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 23, 2015, 13:46:16 »

Другото което е - бяхме в ритуална зала "Красно село". Искам да кажа, че служителката там много добре се изразяваше и много разчувстващо. Сякаш нарочно искаше да ни разплаче. По едно време усетих как ми се насълзяват очите, след което се сетих колко пари съм дала за грим и сълзите ми минаваха.... хахаха
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 23, 2015, 13:50:58 »

Хубаво е да знаеш, че хората са останали доволни. И аз съм на мнение, че повечето неща като украса, бутониери и т.н. не се забелязват от хората или поне няма да запомнят сватбата ви с това.
Важното е храната, музиката или като цяло забавлението. Всичко друго е просто част от декора така да се каже.
Със сигурност не ви е било приятно да виждате как някои хора си седят по местата, вместо да са на дансинга. В никакъв случай обаче не се обвинявайте за това, защото всеки сам преценява как да се забавлява. Истината за мен е, че тези хора са там заради вас и не би било редно да седят и гледат отстрани. Но пак казвам, че за това не сте виновни вие. Може пък да се притесняват да танцуват сред повече хора.

Супер дестинация сте избрали. Да си изкарате незабравимо и много да се забавлявате. Bravo heart
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 23, 2015, 13:51:32 »

Супер.. Важно на теб и мъжа ти да ви е харесало, недоволни ще има винаги.
Не се притеснявай за хорото,  всеки бърка в такъв момент нормално е..
Разкажи ни още какви ритуали имахте, тортата каква беше..
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 23, 2015, 13:52:11 »

след което се сетих колко пари съм дала за грим и сълзите ми минаваха.... хахаха
funnytooth funnytooth funnytooth Няма такъв смях. Супер,че са се справили добре и нашата ще бъде там yahoo
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 23, 2015, 13:52:48 »

А и имаше още хиляди булки в тази ритуална зала и то в моя ден. Просто нямате представа каква лудница беше. Те ритуалите са през 20 мин. и се застъпваш с останалите, особено докато минат почерпки и снимки, а и фотосесията си избрахме да ни е в парка на ритуалната и няма да ви казвам колко булки имаше, а и нали не трябва да виждам друга булка, та се чудех на къде да се завъртя. Особено като си тръгвахме вече и точно до нашта младоженска кола имаше паркирана и някаква друга...
Не знам дали някоя от булките в този ден следи този форум, но ако го следи ще се радвам да сподели и нейните впечатления и притеснения с лудницата пред ритуалната. Имах чувството, че всеки е тръгнал да се жени в този ден...
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 23, 2015, 14:14:21 »

Ритуалите бяха стандартните - захранване от свекървата, кумува ръченица, жартиер, букет, разчупване на питка и рязане на торта.
Тортата ни беше от sky-line, избрахме си да е с пълнеж "Рая". Много вкусна беше. На три етажа с бял фондан и розови розички. Относно разчупването на питата - аз взех по-голямото парче хихихи. Един съвет - избирайте си питка без сусам, че нашта беше със сусам и няма да ви казвам, докато се разчупи колко сусам падна върху мен... Букетът, който хвърлях беше малко изкуствено букетче, не съм си хвърляла моят сватбен букет. Него си го запазих. Той е от естествени рози и се надявам по-дълго време да му се порадвам. А пък жартиерът - помогнах на младоженеца, понеже той беше с лепенка, та като го слагах, съвсем леко го залепих, така, че като дръпне да се отлепи бързичко. Сложих го и точно над коляното. Иначе за кумовата ръченица имахме изненада. Приятелите, с които говорихме да излезнат да танцуват, преди това се бяха преоблякли в народни носии (не разбрах от къде ги бяха изнамерили), но много добре се получи. smile
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 23, 2015, 14:26:51 »

lorka888 , щом и вашата ще бъде там, да знаеш, че жената е доста добра. Гледа те в очите и е трудно да се сдържиш... Иначе много добре обяснява и си казва всичко с тоналност и изразителност. А след това ще имате ли църковен? Ние имахме и беше в "Рождество Богородично". Там също е добре, че попът си изпълнява целия ритуал. Половин час ни беше ритуалът там, но всичко с подробности.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 23, 2015, 14:34:35 »

Честито! Бъдете винаги влюбени и щастливи weddingday
И ние сме в "Красно село" и се надявам да ни е същата жена. Все пак на такова събитие е нормално и даже задължително да се разчувстваш. А не някой да нарежда като поп на панахида.  angry
Винаги на сватба има някои дребни гафове, по-добре да е хорото, отколкото нещо по-важно.
След време ще помниш само хубавите работи и как сте се забавлявали.  smile
Кога ще видим снимки?
 
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 23, 2015, 14:41:03 »

lorka888 , щом и вашата ще бъде там, да знаеш, че жената е доста добра. Гледа те в очите и е трудно да се сдържиш... Иначе много добре обяснява и си казва всичко с тоналност и изразителност. А след това ще имате ли църковен? Ние имахме и беше в "Рождество Богородично". Там също е добре, че попът си изпълнява целия ритуал. Половин час ни беше ритуалът там, но всичко с подробности.
Ще имаме в Света Троица.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 23, 2015, 15:14:02 »

Хотелът ни направиха и един чудесен подарък, с което много ни изненадаха. Няма да коментирам какъв е. smile Но е чудесно в такъв напрегнат момент да получиш приятна изненада. Определено много ни зарадваха. smile give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines