Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:58:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на orhideq87 - 21.02.2015г.  (Прочетена 30317 пъти)
 
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 10, 2015, 20:14:08 »

Та след толкова обяснения, искам да посъветвам всички бъдещи булки:
- Отделете си повече време (не в последния момент) и пробвайте различни модели, за да разберете кой е вашия. Не си мислете, че нещо няма да ви стои добре. Не пробваме всеки ден булченски рокли, за да сме сигурни в това, което търсим.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 10, 2015, 21:26:58 »

Благодаря ти, че сподели за предложението. Много е хубаво, когато този момент дойде и чуеш дългоочакваните думи. Много да се обичате!  blum
Не се притеснявай, че не си усетила кой знае какво вълнение, когато си облякла твоята рокля. Понякога си поставяме много високи очаквания за предстоящото. И от други момичета съм чувала точно това. Сигурна съм, че на сватбения ден ще се почувстваш уникално, когато я облечеш. Най-важното е, че любимият човек ще бъде до теб и това ще е само началото на вашето семейно щастие.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 11, 2015, 15:05:29 »

orhideq87, това с роклята ме притеснява и мен. Като хора по магазините не ми харесва нито 1.. Като стоя вкъщи и гледам по сайтове има много, които ми допадат... Тежко ще е...  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 11, 2015, 15:14:37 »

alexandrova_90, не ме отчайвай и ти.   blush Като знам и аз с какви претенции съм не виждам как ще си избера рокля. Нооооо въпреки всичко вярвам, че има някаква надежда.  Wink
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 11, 2015, 15:37:40 »

 Offtopic Аз искам да ви кажа да не се отчайвате, ами да мерите.  good Много от роклите на снимките са барнати, нагласени, всяка гънчица си е на мястото, отделно са върху 50-килограмови моделки, високи 1,80 м. Нормално е като гледаме роклите на закачалките, да не усещаме този уау-фактор, който е постигнат на снимките на големите марки, и да си мислим, че тези рокли не са толкова хубави, колкото другите. А всъщност е нужно просто да ги облечем, за да ни стане ясно. Когато видях моята рокля за пръв път на закачалката, не ми се стори нищо особено. Покриваше ми критериите и затова се навих да я пробвам, иначе в главата ми все бяха перфектните рокли на Проновиас и я сравнявах с тях, и си мислех колко по-семпла и безлична изглежда. В момента, в който я облякох обаче... коренна промяна. Още няколко невзрачни на пръв поглед рокли ме изненадаха. Така че пробвайте и не се ограничавайте  danceg Не се знае коя "обикновена" рокля ще ви превърне в принцеси, без да сте подозирали.  butterfly
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 11, 2015, 15:53:25 »

Колко хубаво написано.  Bravo Ами истина си е, че трябва да се облече дрехата (без значение дали е сватбена рокля или друго). Определено много пъти съм оставала приятно изненада, когато облека нещо, което на закачалката изглежда по един начин, но облече ли се вече придобива друг вид.  chee
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 11, 2015, 16:18:04 »

Орхидея, сигурна съм, че ще си прекрасна с твоята рокля! Щом веднъж си я харесала и си я купила, значи не си сбъркала! Това със силните усещания като си намериш роклята за мен е малък холивудски трик. Аз не припаднах от умиление при вида си. Залепих една широка усмивка и знаех, че е моята рокля.


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 11, 2015, 16:50:45 »

 Offtopic В почето пъти харесвам рокли, които не са от фотосесия на марка или облечени от модел, а от сватбени фотосесии на бг-булки smile Иначе за световните марки и сватбените снимчици от Pinterest например, ясно е, че не мога да очакваам същия ефект от неодушевена закачалка smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 11, 2015, 16:56:56 »

Момичета,не искам да бъда груба,но нека тук оставим orhideq87 да разказва за нейната сватба, пък ние да си коментираме роклите в съответния раздел  give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 11, 2015, 20:55:00 »

Не се притеснявайте, коментарите. Това ми носи и доза успокоение.
Другото, което исках да споделя е за обувките. Значи на всякъде четох, че първо трябва да е роклята. Но да ви кажа, че много зависи какво искате - дали искате семпли обувки от обикновен магазин за обувки или искате да са покрити с дантелата от роклята и да си ги поръчате в някой сватбен магазин.
В моя случай исках напълно обикновени, за да мога да си ги нося и след това, а и са по-евтини от сватбените магазини.
Имам проблем обаче, че нося малък номер и трудно си намирам по принцип обувки, а особено бели обувки посред зима...
Исках да си ги взема преди роклята, понеже знам че в Асеновград я скъсяват за 2 часа и да мога да си я взема напълно готова, без да търся шивачки после...
Обаче не си намирах обувки преди да ходя към Асеновград. Там магазините работят до 5:30-6:00 (или поне зимата е така, за лятото не знам), а в събота до обяд. За това се наложи да си взема и един ден отпуск и да се върна непременно с рокля в ръце, че друг път нямаше кога да ида.
И така ми я скъсиха толкова, колкото исках за обувки към 6-7 см. ток. Върнах се с роклята и търсенето ми стана още по-трудно - трябваше да се съобразя с номер, бял цвят, да са хубави и удобни, ами и с височина на тока...
За мой късмет заредиха магазините с пролетните си колекции и си взех изчистени обувки с точната височина на тока. Иначе се бях напълно отчаяла.... huhhuh.gif
Така че, помислете за вариантите, преди да изпаднете в моята ситуация...
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 11, 2015, 21:28:32 »

Всичко е много хубаво, което ни разказваш и даваш добри примери.. Но хайде покажи ни някоя снимка smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2015, 22:49:05 »

Или кажи какво се случва последните 10тина дни пред сватбата, имаш ли разпределени задачи, какво остава?  Wink
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 11, 2015, 23:07:04 »

Снимки съм качила в албума. Тук нещо не можах да се справя с качването... blush
Последните дни вървят добре. Останаха ми още важни и несвършени неща, за които се надявам да ми стигне времето... Трябва да си купя бижута, да поръчам булченския букет, да си направя тейбъл картичките, да тренираме с младоженеца за първия сватбен танц, да поръчам цветя за масите в ресторанта за украса, да ходя на пробна прическа и ....... не знам си какво още  angry
Ще падне голямо тичане от събота нататък.......
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 12, 2015, 10:12:48 »

Много ми харесва бутониерата за кумата, сама ли я прави или я купи от някъде ? give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 12, 2015, 20:50:05 »

Мерси! Всъщност купих я от един магазин на Пиротска.
Първоначално се бях ентусиазирала всичко сама да си правя. Купих си материали, но направих само късметчетата и две малки бутониерки - гривнички за момиченцата на сватбата. За останалите неща някак се колебаех дали ще се справя и докато се начудя се оказа, че няма време да се занимавам. За това всичко си купих smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines