Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 09:55:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на orhideq87 - 21.02.2015г.  (Прочетена 30305 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: февруари 08, 2015, 16:20:48 »

Заповядай в твоята тема мила orhideq87
Разкажи за всичко, което желаеш.. Как се запознахте, как получи предложени и как върви подготовката за сватбата ви.. Пожелавам ви много семейно щастие и много хубави и положителни емоции..


* -paket-za-decorazia-svatba-rozovo.jpg (22.87 KB, 336x336 - видяно 3235 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 08, 2015, 16:28:12 »

Ехее, че то не останало до твоя ден! smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 09, 2015, 09:17:34 »

Честита темичка  give_rose
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 09, 2015, 13:15:46 »

Честита темичка !  Bravo give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 09, 2015, 14:37:34 »

Честита темичка, Орхидейке  give_rose Чакаме отчет, за цялостната организация и как минават последни дни  yahoo
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 09, 2015, 22:30:35 »

Ох, много Благодаря за темичката. smile
Ами подготовката върви добре и особено като ми помага този форум. За сега мисля, че не съм изпуснала нищо.
Остана сватбения букет, бижутата и тейбъл картичките...
С приятелят ми сме от 7 години заедно, а 2 от тези години и живеем заедно. Предложи ми лятото в края на юли smile
Решихме да правим сватба и бързо избрахме датата, понеже е символична за нас.
До сега приемах сватбата като някакво стечение на обстоятелствата. Не се бях развълнувала и трогнала. Нямах притеснения. Започнахме да се подготвяме доста от рано и така постепенно едно по едно отхвърлихме нещата.
Но въпреки това, напоследък започнах да се вманиачавам и в най-дребните детайли. Някак си осъзнах, че все пак си е голямо и единствено в живота ти събитие и така започнах да се притеснявам за всичко.
Напрежението расте с всеки изминал ден, а като се сетя и за времето отвън, още повече се притеснявам. Дано да имаме късмет и поне снега да се стопи до тогава.... sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 10, 2015, 08:59:48 »

Супер, я разкажи за роднините, как са истерясват ли, пречат ли, помагат ли... Не бъде пестеливааа  Wink pardon

Не се притеснявай за времето, ще бъде зимна приказка smile Дават го слънчево, студено, но все пак слънчево  Wink good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 10, 2015, 11:18:45 »

Можеш да ни разкажеш как избрахте ресторанта, кумовете, каква е темата на сватбата, за роклята, дреболийките и каквото ти душа иска smile
След време, когато препрочиташ темата, ще си спомняш какви са били емоциите ти броени дни преди сватбата, какво те е вълнувало, притеснявало, как се е подредило всичко.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 10, 2015, 12:15:01 »

Нат, май не всички са толкова 'приказливи" като нас  beating Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 10, 2015, 12:16:45 »

 Offtopic Тони, ще си изядем боя някъде с тия големи усти, усещаш ли smile pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 10, 2015, 12:18:22 »

Започна си и този сватбен сезон, почти ме хвана сценична треска danceg И аз ще следя темата и се надявам булката да ни навестява и да разказва как вървят последните дни от организацията, за да се вълнуваме заедно с нея Girl_hide.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 10, 2015, 12:42:05 »

Нат, до сега винаги ми е помагала (голямата уста имам предвид), ха да видим този път  funnytooth chee
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 10, 2015, 17:56:07 »

Честита тема и на Орхидея!  blum

На мен ми е много любопитно да прочета за предложението.  Bravo

Успех в оставащите дни. Дано минат спокойно и без излишни нерви. blum
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 10, 2015, 19:46:03 »

Ами предложението ми беше на брега на морето през лятната отпуска. Беше вечерта, излезнахме да се поразходим и той реши да ми предложи. Нямаше някаква грандиозна реч, но от едното изречение с което започна, усетих притеснението в гласа му и се досетих, че ще извади кутийката с пръстена. smile Естествено не се поколебах с казването на "Да".
След това определихме датата. Започнахме да търсим ресторант. От форума си направих един списък на добрите ресторанти и тръгнахме да ги обикаляме. Но първият, който посетихме беше Акорд. Много ни хареса и даже се чудехме дали обикаляме и другите. Но все пак решихме да посетим още няколко - Атлантик, Галант и Брод. Брод беше в ремонт. Каза ни, че няма да го отворят до февруари. В другите два успяхме да говорим с управителите, но се оказа изгубено време. Така директно се спряхме на Акорд и решихме, че няма смисъл да с и губим времето с другите.
И след това се започна подготовката...
Моите родители през цялото време бяха спокойни. Все повтаряха, че има време, а сега в последния един месец започнаха да се вайкат. Неговите родители в другата крайност - от както им съобщихме, че ще се женим все питат и разпитват и се месят кое как трябвало да бъде, та чак до задушаване. Ако разчитах на някой от тях да организира сватбата, до сега нямаше да сме до никъде.
Накрая сами се справихме с всичко... give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 10, 2015, 20:11:28 »

Не правете моята грешка с роклята:
Реших, че ще си я купувам от Асеновград. Отидох лятото да разгледам. Не пробвах нищо с идеята да отслабна още малко и тогава да ходя да пробвам. След като отслабнах и наближи времето до датата, в интернет си харесах една рокля  и реших, че ще отида до Асеновград да търся нещо подобно. Отидох там, започнах да обикалям. Нищо подобно не намерих, а моделите им бяха същите както и през лятото, даже и на същите места си стояха манекените... sad Останах много разочарована. Въпреки това трябваше да си купя рокля, че тук в София са си скъпи. Започнах да пробвам модели, тип който смятам, че ще ми направи идеална фигурата - с талия точно на кръста, а надолу разкроена. Обиколих 6-7 магазина и пробвах само този тип. Като влезнах обаче в следващия магазин, там нямаше от този тип и за това реших да пробвам с по-ниска талия. Оказа се, че ми стои по-добре отколкото предходните. Продължих с обикалянето и пробвах вече от "новия" ми тип. Накрая си купих една от последните, които пробвах, понеже нямаше време да се върна по магазините и да започна да меря отново и то от този модел....
Все си мислех, че като облека идеалната рокля, че усетя, че това е тя. Уви, такъв момент нямаше. А във всеки следващ магазин ми харесваха още повече моделите... Накрая изпаднах в объркване и чудене.
Въпреки многото ми чудене, съм доволна от избора си (взех я за 380 лв.). Но продължавам да си гледам модели и да се чудя дали не трябваше да е някоя друга....
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines