Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:01:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на orhideq87 - 21.02.2015г.  (Прочетена 30311 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: февруари 08, 2015, 16:20:48 »

Заповядай в твоята тема мила orhideq87
Разкажи за всичко, което желаеш.. Как се запознахте, как получи предложени и как върви подготовката за сватбата ви.. Пожелавам ви много семейно щастие и много хубави и положителни емоции..


* -paket-za-decorazia-svatba-rozovo.jpg (22.87 KB, 336x336 - видяно 3238 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 08, 2015, 16:28:12 »

Ехее, че то не останало до твоя ден! smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 09, 2015, 09:17:34 »

Честита темичка  give_rose
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 09, 2015, 13:15:46 »

Честита темичка !  Bravo give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 09, 2015, 14:37:34 »

Честита темичка, Орхидейке  give_rose Чакаме отчет, за цялостната организация и как минават последни дни  yahoo
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 09, 2015, 22:30:35 »

Ох, много Благодаря за темичката. smile
Ами подготовката върви добре и особено като ми помага този форум. За сега мисля, че не съм изпуснала нищо.
Остана сватбения букет, бижутата и тейбъл картичките...
С приятелят ми сме от 7 години заедно, а 2 от тези години и живеем заедно. Предложи ми лятото в края на юли smile
Решихме да правим сватба и бързо избрахме датата, понеже е символична за нас.
До сега приемах сватбата като някакво стечение на обстоятелствата. Не се бях развълнувала и трогнала. Нямах притеснения. Започнахме да се подготвяме доста от рано и така постепенно едно по едно отхвърлихме нещата.
Но въпреки това, напоследък започнах да се вманиачавам и в най-дребните детайли. Някак си осъзнах, че все пак си е голямо и единствено в живота ти събитие и така започнах да се притеснявам за всичко.
Напрежението расте с всеки изминал ден, а като се сетя и за времето отвън, още повече се притеснявам. Дано да имаме късмет и поне снега да се стопи до тогава.... sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 10, 2015, 08:59:48 »

Супер, я разкажи за роднините, как са истерясват ли, пречат ли, помагат ли... Не бъде пестеливааа  Wink pardon

Не се притеснявай за времето, ще бъде зимна приказка smile Дават го слънчево, студено, но все пак слънчево  Wink good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 10, 2015, 11:18:45 »

Можеш да ни разкажеш как избрахте ресторанта, кумовете, каква е темата на сватбата, за роклята, дреболийките и каквото ти душа иска smile
След време, когато препрочиташ темата, ще си спомняш какви са били емоциите ти броени дни преди сватбата, какво те е вълнувало, притеснявало, как се е подредило всичко.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 10, 2015, 12:15:01 »

Нат, май не всички са толкова 'приказливи" като нас  beating Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 10, 2015, 12:16:45 »

 Offtopic Тони, ще си изядем боя някъде с тия големи усти, усещаш ли smile pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 10, 2015, 12:18:22 »

Започна си и този сватбен сезон, почти ме хвана сценична треска danceg И аз ще следя темата и се надявам булката да ни навестява и да разказва как вървят последните дни от организацията, за да се вълнуваме заедно с нея Girl_hide.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 10, 2015, 12:42:05 »

Нат, до сега винаги ми е помагала (голямата уста имам предвид), ха да видим този път  funnytooth chee
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 10, 2015, 17:56:07 »

Честита тема и на Орхидея!  blum

На мен ми е много любопитно да прочета за предложението.  Bravo

Успех в оставащите дни. Дано минат спокойно и без излишни нерви. blum
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 10, 2015, 19:46:03 »

Ами предложението ми беше на брега на морето през лятната отпуска. Беше вечерта, излезнахме да се поразходим и той реши да ми предложи. Нямаше някаква грандиозна реч, но от едното изречение с което започна, усетих притеснението в гласа му и се досетих, че ще извади кутийката с пръстена. smile Естествено не се поколебах с казването на "Да".
След това определихме датата. Започнахме да търсим ресторант. От форума си направих един списък на добрите ресторанти и тръгнахме да ги обикаляме. Но първият, който посетихме беше Акорд. Много ни хареса и даже се чудехме дали обикаляме и другите. Но все пак решихме да посетим още няколко - Атлантик, Галант и Брод. Брод беше в ремонт. Каза ни, че няма да го отворят до февруари. В другите два успяхме да говорим с управителите, но се оказа изгубено време. Така директно се спряхме на Акорд и решихме, че няма смисъл да с и губим времето с другите.
И след това се започна подготовката...
Моите родители през цялото време бяха спокойни. Все повтаряха, че има време, а сега в последния един месец започнаха да се вайкат. Неговите родители в другата крайност - от както им съобщихме, че ще се женим все питат и разпитват и се месят кое как трябвало да бъде, та чак до задушаване. Ако разчитах на някой от тях да организира сватбата, до сега нямаше да сме до никъде.
Накрая сами се справихме с всичко... give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 10, 2015, 20:11:28 »

Не правете моята грешка с роклята:
Реших, че ще си я купувам от Асеновград. Отидох лятото да разгледам. Не пробвах нищо с идеята да отслабна още малко и тогава да ходя да пробвам. След като отслабнах и наближи времето до датата, в интернет си харесах една рокля  и реших, че ще отида до Асеновград да търся нещо подобно. Отидох там, започнах да обикалям. Нищо подобно не намерих, а моделите им бяха същите както и през лятото, даже и на същите места си стояха манекените... sad Останах много разочарована. Въпреки това трябваше да си купя рокля, че тук в София са си скъпи. Започнах да пробвам модели, тип който смятам, че ще ми направи идеална фигурата - с талия точно на кръста, а надолу разкроена. Обиколих 6-7 магазина и пробвах само този тип. Като влезнах обаче в следващия магазин, там нямаше от този тип и за това реших да пробвам с по-ниска талия. Оказа се, че ми стои по-добре отколкото предходните. Продължих с обикалянето и пробвах вече от "новия" ми тип. Накрая си купих една от последните, които пробвах, понеже нямаше време да се върна по магазините и да започна да меря отново и то от този модел....
Все си мислех, че като облека идеалната рокля, че усетя, че това е тя. Уви, такъв момент нямаше. А във всеки следващ магазин ми харесваха още повече моделите... Накрая изпаднах в объркване и чудене.
Въпреки многото ми чудене, съм доволна от избора си (взех я за 380 лв.). Но продължавам да си гледам модели и да се чудя дали не трябваше да е някоя друга....
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 10, 2015, 20:14:08 »

Та след толкова обяснения, искам да посъветвам всички бъдещи булки:
- Отделете си повече време (не в последния момент) и пробвайте различни модели, за да разберете кой е вашия. Не си мислете, че нещо няма да ви стои добре. Не пробваме всеки ден булченски рокли, за да сме сигурни в това, което търсим.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 10, 2015, 21:26:58 »

Благодаря ти, че сподели за предложението. Много е хубаво, когато този момент дойде и чуеш дългоочакваните думи. Много да се обичате!  blum
Не се притеснявай, че не си усетила кой знае какво вълнение, когато си облякла твоята рокля. Понякога си поставяме много високи очаквания за предстоящото. И от други момичета съм чувала точно това. Сигурна съм, че на сватбения ден ще се почувстваш уникално, когато я облечеш. Най-важното е, че любимият човек ще бъде до теб и това ще е само началото на вашето семейно щастие.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 11, 2015, 15:05:29 »

orhideq87, това с роклята ме притеснява и мен. Като хора по магазините не ми харесва нито 1.. Като стоя вкъщи и гледам по сайтове има много, които ми допадат... Тежко ще е...  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 11, 2015, 15:14:37 »

alexandrova_90, не ме отчайвай и ти.   blush Като знам и аз с какви претенции съм не виждам как ще си избера рокля. Нооооо въпреки всичко вярвам, че има някаква надежда.  Wink
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 11, 2015, 15:37:40 »

 Offtopic Аз искам да ви кажа да не се отчайвате, ами да мерите.  good Много от роклите на снимките са барнати, нагласени, всяка гънчица си е на мястото, отделно са върху 50-килограмови моделки, високи 1,80 м. Нормално е като гледаме роклите на закачалките, да не усещаме този уау-фактор, който е постигнат на снимките на големите марки, и да си мислим, че тези рокли не са толкова хубави, колкото другите. А всъщност е нужно просто да ги облечем, за да ни стане ясно. Когато видях моята рокля за пръв път на закачалката, не ми се стори нищо особено. Покриваше ми критериите и затова се навих да я пробвам, иначе в главата ми все бяха перфектните рокли на Проновиас и я сравнявах с тях, и си мислех колко по-семпла и безлична изглежда. В момента, в който я облякох обаче... коренна промяна. Още няколко невзрачни на пръв поглед рокли ме изненадаха. Така че пробвайте и не се ограничавайте  danceg Не се знае коя "обикновена" рокля ще ви превърне в принцеси, без да сте подозирали.  butterfly
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 11, 2015, 15:53:25 »

Колко хубаво написано.  Bravo Ами истина си е, че трябва да се облече дрехата (без значение дали е сватбена рокля или друго). Определено много пъти съм оставала приятно изненада, когато облека нещо, което на закачалката изглежда по един начин, но облече ли се вече придобива друг вид.  chee
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 11, 2015, 16:18:04 »

Орхидея, сигурна съм, че ще си прекрасна с твоята рокля! Щом веднъж си я харесала и си я купила, значи не си сбъркала! Това със силните усещания като си намериш роклята за мен е малък холивудски трик. Аз не припаднах от умиление при вида си. Залепих една широка усмивка и знаех, че е моята рокля.


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 11, 2015, 16:50:45 »

 Offtopic В почето пъти харесвам рокли, които не са от фотосесия на марка или облечени от модел, а от сватбени фотосесии на бг-булки smile Иначе за световните марки и сватбените снимчици от Pinterest например, ясно е, че не мога да очакваам същия ефект от неодушевена закачалка smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 11, 2015, 16:56:56 »

Момичета,не искам да бъда груба,но нека тук оставим orhideq87 да разказва за нейната сватба, пък ние да си коментираме роклите в съответния раздел  give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 11, 2015, 20:55:00 »

Не се притеснявайте, коментарите. Това ми носи и доза успокоение.
Другото, което исках да споделя е за обувките. Значи на всякъде четох, че първо трябва да е роклята. Но да ви кажа, че много зависи какво искате - дали искате семпли обувки от обикновен магазин за обувки или искате да са покрити с дантелата от роклята и да си ги поръчате в някой сватбен магазин.
В моя случай исках напълно обикновени, за да мога да си ги нося и след това, а и са по-евтини от сватбените магазини.
Имам проблем обаче, че нося малък номер и трудно си намирам по принцип обувки, а особено бели обувки посред зима...
Исках да си ги взема преди роклята, понеже знам че в Асеновград я скъсяват за 2 часа и да мога да си я взема напълно готова, без да търся шивачки после...
Обаче не си намирах обувки преди да ходя към Асеновград. Там магазините работят до 5:30-6:00 (или поне зимата е така, за лятото не знам), а в събота до обяд. За това се наложи да си взема и един ден отпуск и да се върна непременно с рокля в ръце, че друг път нямаше кога да ида.
И така ми я скъсиха толкова, колкото исках за обувки към 6-7 см. ток. Върнах се с роклята и търсенето ми стана още по-трудно - трябваше да се съобразя с номер, бял цвят, да са хубави и удобни, ами и с височина на тока...
За мой късмет заредиха магазините с пролетните си колекции и си взех изчистени обувки с точната височина на тока. Иначе се бях напълно отчаяла.... huhhuh.gif
Така че, помислете за вариантите, преди да изпаднете в моята ситуация...
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 11, 2015, 21:28:32 »

Всичко е много хубаво, което ни разказваш и даваш добри примери.. Но хайде покажи ни някоя снимка smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2015, 22:49:05 »

Или кажи какво се случва последните 10тина дни пред сватбата, имаш ли разпределени задачи, какво остава?  Wink
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 11, 2015, 23:07:04 »

Снимки съм качила в албума. Тук нещо не можах да се справя с качването... blush
Последните дни вървят добре. Останаха ми още важни и несвършени неща, за които се надявам да ми стигне времето... Трябва да си купя бижута, да поръчам булченския букет, да си направя тейбъл картичките, да тренираме с младоженеца за първия сватбен танц, да поръчам цветя за масите в ресторанта за украса, да ходя на пробна прическа и ....... не знам си какво още  angry
Ще падне голямо тичане от събота нататък.......
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 12, 2015, 10:12:48 »

Много ми харесва бутониерата за кумата, сама ли я прави или я купи от някъде ? give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 12, 2015, 20:50:05 »

Мерси! Всъщност купих я от един магазин на Пиротска.
Първоначално се бях ентусиазирала всичко сама да си правя. Купих си материали, но направих само късметчетата и две малки бутониерки - гривнички за момиченцата на сватбата. За останалите неща някак се колебаех дали ще се справя и докато се начудя се оказа, че няма време да се занимавам. За това всичко си купих smile
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 12, 2015, 21:00:14 »

Момичета, ако някой иска нещо да знае, да пита. Аз не съм много по обясненията. Поне не се сещам какво да споделя.
Е, след сватбата задължително ще напиша за емоциите и за свършените и несвършените неща smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 12, 2015, 21:29:11 »

Цветовете за сватбата са много нежни, много ми харесва всичко, което сте избрали.
Разкажи ни колко гости ще имаш, някой ще занимавали децата на сватбата.? Кои традиции мислиш да спазите, ще има ли оркестър за извеждане..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 13, 2015, 19:04:02 »

Много хубави и нежни неща си показала в албума.  blum
Какъв ще бъде първият ви сватбен танц-нещо специално ли сте подготвили?  Dance2
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 16, 2015, 19:21:33 »

Как е на финалната права?
Виждам, че не си влизала скоро - простено ти е  blum
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 16, 2015, 22:16:35 »

Здравейте,
Напоследък ми е доста натоварено. Все пак е последната седмица.
Иначе бройката на гостите ми е 60, на кръгли маси в хотел Акорд. За вземането ми ангажирахме Зевзеци (пак благодарение на отзивите във форума).  pardon
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 16, 2015, 22:28:23 »

А първият ни сватбен танц:
харесали сме си Mark Anthony and Tina Arena - I Want to Spend My Lifetime Loving You
Танцуването ни е наша си измишльотина, понеже не останаха пари в бюджета и за специализирани курсове... pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 17, 2015, 11:48:40 »

О, супер е песничката, много нежно  heart А, колкото до курсовете.. И ние не мислим да ходим, понеже би изглеждало доста припряно и неестенствено... Ще измислим нещо, като изберем песента, за да не се поклащаме като матрьошки  Girl_hide danceg
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 18, 2015, 14:23:00 »

Ехеее, orhideq87, още малко остана  heart В събота времето ще  е хубаво, приказно за вашия приказен ден.
Ако влизаш, сподели какви са трепетите и мислите ти само 3 дни преди Деня Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 21, 2015, 04:19:36 »

 Love weddingday CHEERS
Честит сватбен ден!
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 21, 2015, 09:00:39 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Честито!! Нека днес бъде един приказен ден. Много семейно щастие ви желая  weddingday
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 21, 2015, 11:27:22 »

 Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Честито на младото семейство! Обичайте се и бъдете много щастливи!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 21, 2015, 12:37:09 »

Честито  weddingday Сватбаааа marriage Бъдете много щастливи, обичайте се и се плодетеее  baby_boy baby_girl stork-gurl PREGQ Прекрасен е днешният ден, все едно е пролет... Нека и съвместния живот да е  винаги пролет smile  give_rose give_rose Чакаме да разказваш  LOVING
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 21, 2015, 18:40:43 »

Честит сватбен ден!  Сватбаааа

Бъдете винаги влюбени, обичайте се силно, подкрепяйте се и се уважавайте!
Бъдете много щастливи!!!  twohearts weddingday
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 23, 2015, 12:54:22 »

Благодаря ви много за пожеланията smile
Наистина беше един прекрасен ден. И времето беше супер  Bravo
Някои неща пропуснахме или не направихме както трябва  bad
Но все пак сватбата си мина и замина.... smile
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 23, 2015, 13:08:44 »

Първо - като дойде младоженеца да ме взема, трябваше да влезне първа кумата и да ме забули и след това младоженеца да ме отбули и да ме целуне, но пръв влезна младоженеца и ме награби ... , а кумата последна влезна с букета. А докато закичах бутониерите така ми трепереше всичко, че изпуснах тая на кума и то два пъти докато я закичвах. хахахаха.
Второ - малко се изложих с хорото пред блока, то трябвало да се играе както на бяла роза, а пък аз право го поведох и право го играхме. И все пак смятам, че както съм го повела, така трябва да го играят всички, но естествено имаше и хора, които гласно изразиха мнение да чуят всички, че съм го объркала. Едно такова нещо още в началото на сватбата доста те спича...  cray А и не съм много добра танцьорка на хора...
Трето и най-важното от лошите неща, които ми се случиха е, че младоженеца ме излъга и ме настъпи първи в ритуалната...  sad А хем го бях предупредила да не си вдига крака  beating
И сватбеният ни танц го танцувах като дърво и изпуснахме някои елементи, понеже го бяхме тренирали, но естествено без роклята...., а роклята е с обрачи и познайте как се танцува...
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 23, 2015, 13:14:49 »

Но стига толкова с оплакванията. Като изключим тези неща, всичко друго беше прекрасно.  give_rose
Надявам се и на гостите да им е харесало. Ние много се забавлявахме. Ресторанта беше много хубаво подреден и украсен, масите изглеждаха чудесно. Много добра идея беше да сме на кръгли маси и хората бяха наредени на полукръг, така всеки имаше изглед към нас и към дансинга, а не някой да си изкриви врата или да гледа към стената цяла вечер...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 23, 2015, 13:27:40 »

Орхидея, много се радвам, че с малки изключения денят ви е бил вълшебен.
Не се притеснявай за хорото. В такъв момент е нормално човек да се поспече малко и да забрави какво прави.
Явно младоженеца е бил много нетърпелив да си те вземе, щом е изпреварим кумата.  Bravo
Ще ми е интересно да разкажеш малко по-подробно и за хубавите моменти от този ден.
Ще имате ли меден месец?
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 23, 2015, 13:37:22 »

Имаше украса от балони и цветя и добре че управителят се беше погрижил за цялата подредба... Така че в това отношение, както и за цялата организация съм му много благодарна. Относно яденето и пиенето хората останаха предоволни. Всеки ми казва, че се е натъпкал и много вкусно са готвили. А, когато купувах бутониерите продавачката ми каза, че на неща като украси и бутониери никой не обръща внимание, всеки гледа яденето и пиенето, така че се зарадвах на добрите отзиви за храната. smile
Само ми се струва, че не всички се забавляваха достатъчно на дансинга, но естествено ние с младоженеца и кумовете не можехме да си позволим да седим макар и краката вече да не ни държаха.
Не всеки стана да танцува, но все пак който е имал желание е станал. Ди-джеят пускаше разнообразна музика с цел да угоди на всички все пак. Тези, които не станаха от стола се чудя какво трябваше да им пуснем след като през всички стилове минахме... Но както и да е. Учудих се и от някои приятелки. Уж млади хора, на моминското ми парти се раздаваха, пък на сватбата повече си седяха, заради което също ми стана малко кофти. Не съм го очаквала от тях.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 23, 2015, 13:40:13 »

Да, ще имаме и меден месец. В края на седмицата заминаваме за Италия  danceg
Ще ходим до Венеция и Флоренция  yahoo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 23, 2015, 13:45:18 »

orhideq87 Честито! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот. Не се ядосвай, важното е вие да сте се забавлявали. На мен напоследък ми прави впечатление,че на хората им е трудно да се отпуснат и да се забавляват, и най вече да танцуват. Това с хорото е малко гадничко дето някой се е изцепил на всеослушание sad. Идай още някоя пикантност пък може и снимка give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 23, 2015, 13:46:16 »

Другото което е - бяхме в ритуална зала "Красно село". Искам да кажа, че служителката там много добре се изразяваше и много разчувстващо. Сякаш нарочно искаше да ни разплаче. По едно време усетих как ми се насълзяват очите, след което се сетих колко пари съм дала за грим и сълзите ми минаваха.... хахаха
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 23, 2015, 13:50:58 »

Хубаво е да знаеш, че хората са останали доволни. И аз съм на мнение, че повечето неща като украса, бутониери и т.н. не се забелязват от хората или поне няма да запомнят сватбата ви с това.
Важното е храната, музиката или като цяло забавлението. Всичко друго е просто част от декора така да се каже.
Със сигурност не ви е било приятно да виждате как някои хора си седят по местата, вместо да са на дансинга. В никакъв случай обаче не се обвинявайте за това, защото всеки сам преценява как да се забавлява. Истината за мен е, че тези хора са там заради вас и не би било редно да седят и гледат отстрани. Но пак казвам, че за това не сте виновни вие. Може пък да се притесняват да танцуват сред повече хора.

Супер дестинация сте избрали. Да си изкарате незабравимо и много да се забавлявате. Bravo heart
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 23, 2015, 13:51:32 »

Супер.. Важно на теб и мъжа ти да ви е харесало, недоволни ще има винаги.
Не се притеснявай за хорото,  всеки бърка в такъв момент нормално е..
Разкажи ни още какви ритуали имахте, тортата каква беше..
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 23, 2015, 13:52:11 »

след което се сетих колко пари съм дала за грим и сълзите ми минаваха.... хахаха
funnytooth funnytooth funnytooth Няма такъв смях. Супер,че са се справили добре и нашата ще бъде там yahoo
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 23, 2015, 13:52:48 »

А и имаше още хиляди булки в тази ритуална зала и то в моя ден. Просто нямате представа каква лудница беше. Те ритуалите са през 20 мин. и се застъпваш с останалите, особено докато минат почерпки и снимки, а и фотосесията си избрахме да ни е в парка на ритуалната и няма да ви казвам колко булки имаше, а и нали не трябва да виждам друга булка, та се чудех на къде да се завъртя. Особено като си тръгвахме вече и точно до нашта младоженска кола имаше паркирана и някаква друга...
Не знам дали някоя от булките в този ден следи този форум, но ако го следи ще се радвам да сподели и нейните впечатления и притеснения с лудницата пред ритуалната. Имах чувството, че всеки е тръгнал да се жени в този ден...
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 23, 2015, 14:14:21 »

Ритуалите бяха стандартните - захранване от свекървата, кумува ръченица, жартиер, букет, разчупване на питка и рязане на торта.
Тортата ни беше от sky-line, избрахме си да е с пълнеж "Рая". Много вкусна беше. На три етажа с бял фондан и розови розички. Относно разчупването на питата - аз взех по-голямото парче хихихи. Един съвет - избирайте си питка без сусам, че нашта беше със сусам и няма да ви казвам, докато се разчупи колко сусам падна върху мен... Букетът, който хвърлях беше малко изкуствено букетче, не съм си хвърляла моят сватбен букет. Него си го запазих. Той е от естествени рози и се надявам по-дълго време да му се порадвам. А пък жартиерът - помогнах на младоженеца, понеже той беше с лепенка, та като го слагах, съвсем леко го залепих, така, че като дръпне да се отлепи бързичко. Сложих го и точно над коляното. Иначе за кумовата ръченица имахме изненада. Приятелите, с които говорихме да излезнат да танцуват, преди това се бяха преоблякли в народни носии (не разбрах от къде ги бяха изнамерили), но много добре се получи. smile
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 23, 2015, 14:26:51 »

lorka888 , щом и вашата ще бъде там, да знаеш, че жената е доста добра. Гледа те в очите и е трудно да се сдържиш... Иначе много добре обяснява и си казва всичко с тоналност и изразителност. А след това ще имате ли църковен? Ние имахме и беше в "Рождество Богородично". Там също е добре, че попът си изпълнява целия ритуал. Половин час ни беше ритуалът там, но всичко с подробности.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 23, 2015, 14:34:35 »

Честито! Бъдете винаги влюбени и щастливи weddingday
И ние сме в "Красно село" и се надявам да ни е същата жена. Все пак на такова събитие е нормално и даже задължително да се разчувстваш. А не някой да нарежда като поп на панахида.  angry
Винаги на сватба има някои дребни гафове, по-добре да е хорото, отколкото нещо по-важно.
След време ще помниш само хубавите работи и как сте се забавлявали.  smile
Кога ще видим снимки?
 
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 23, 2015, 14:41:03 »

lorka888 , щом и вашата ще бъде там, да знаеш, че жената е доста добра. Гледа те в очите и е трудно да се сдържиш... Иначе много добре обяснява и си казва всичко с тоналност и изразителност. А след това ще имате ли църковен? Ние имахме и беше в "Рождество Богородично". Там също е добре, че попът си изпълнява целия ритуал. Половин час ни беше ритуалът там, но всичко с подробности.
Ще имаме в Света Троица.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 23, 2015, 15:14:02 »

Хотелът ни направиха и един чудесен подарък, с което много ни изненадаха. Няма да коментирам какъв е. smile Но е чудесно в такъв напрегнат момент да получиш приятна изненада. Определено много ни зарадваха. smile give_rose
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 23, 2015, 15:21:03 »

Свекървата също много ни изненада. Когато минавахме за поздравленията pleasantry (да си събираме парите и букетите), тя ни подари една кошница с 4 бутилки. Всяка беше украсена и със специален етикет.
Първата е с червено вино, украсена в червено и на етикета има послание. Нея трябва да я отворим на първата си годишнина.
Втората е със шампанско и е украсена с розова и синя панделка и са закачени съответно розова и синя пластмасови биберони. На нея също има етикет с послание и трябва да я отворим, когато се роди първата ни рожба.
Третата е с бяло вино и е украсена в сребристо, съответно етикетът й е с пожелание да я отворим на сребърната ни сватба.
И четвъртата е с ракия и е украсена в златисто, съответно пожеланието върху етикета е за златната ни сватба.
Надявам се да сме живи и здрави със щастлив брак и да можем да отворим всичките за моментите, в които са предвидени. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 23, 2015, 15:26:20 »

Орхидея, сватбата изглежда е била много хубава! Не се впрягай толкова на приказките на тоя и оня - хорото си го играеш както си искаш. Ти си булката, ти определяш как да си водиш булчинското хоро. На техните сватби- да си ги водят както си знаят...амаха! smile
Ох, подаръкът от свекърва ти е много хубав! Пожелавам ви да стигнете и до златната сватба!
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 23, 2015, 15:27:29 »

И от кумовете получихме страхотна изненада. Предварително си бяхме купили подаръците, които да си разменим. От Технополис са и доста си тежат, за това решихме да си разменим само празните кашони. Така и направихме, опаковахме ги и си ги разменихме, докато уредите си бяха в на всеки домът вече. Но те ни подариха още един подарък - една прекрасна картина с пейзаж за спомен. А на гърбът й има пак разчувстващо пожелание за семейният ни живот. cray
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 23, 2015, 15:38:59 »

Страхотно, много хубави изненади. Дай боже да отворите всяка е една от бутилките.  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 23, 2015, 18:45:09 »

Бравоооо  danceg звучи доста добре.
За хорото - хич да не ти дреме, знам, че е сдухващо, защото на последната сватба на която бяхме, баща ми дойде до мен и ми каза: Ти май изобщо не чуваш ритъм?
Та ми умря настроението за малко, но .... както казаха момичетата, сватбата си е твоя, ако искаш и казачок ще играеш.
А в кой ресторант бяхте? Аз май съм забравила.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 24, 2015, 08:35:53 »

Гледам от няколко дни "раздвижване", но все не мога да прочета всичко и да пиша.

Браво, Орхидейке! Много се радвам, че сватбата ви е минала прекрасно, че е било това, за което сте мечтали  Bravo Малките дефекти, са се превърнали в ефекти - сигурна съм  good Никога не съм чула, че хорото пред булката, което тя води е предварително зададено, а дори да са свирили такава мелодия... Ти решаваш, ти си важната в този ден, ще играеш и ръченица, ако искаш!  diablo

Подаръците и изненадите са много мили, особено този от свекървата  good Bravo Пожелавам ви да отваряте бутилките ред по ред и да стигнете заедно до последната, след живот изпълнен с радости и реализирани мечти  heart

ИСКАМЕ СНИМКИ (пък било то и любителски кадри)  danceg

Черешке, ти както винаги ме разсмиваш от сутринта  give_rose  
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 24, 2015, 13:26:15 »

Орхидея, това, което разказваш, звучи супер. Изненадите....  heart heart heart Емоциите  heart Прекрасно! Да ви върви все така положително занапред!  give_rose
А за хорото определено не трябва да ти пука, ааама ха. Който много знае, да си гледа работата  yahoo
И аз се присъединявам към искането за снимки  Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines