Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:50:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на orhideq87 - 21.02.2015г.  (Прочетена 30306 пъти)
 
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 23, 2015, 15:21:03 »

Свекървата също много ни изненада. Когато минавахме за поздравленията pleasantry (да си събираме парите и букетите), тя ни подари една кошница с 4 бутилки. Всяка беше украсена и със специален етикет.
Първата е с червено вино, украсена в червено и на етикета има послание. Нея трябва да я отворим на първата си годишнина.
Втората е със шампанско и е украсена с розова и синя панделка и са закачени съответно розова и синя пластмасови биберони. На нея също има етикет с послание и трябва да я отворим, когато се роди първата ни рожба.
Третата е с бяло вино и е украсена в сребристо, съответно етикетът й е с пожелание да я отворим на сребърната ни сватба.
И четвъртата е с ракия и е украсена в златисто, съответно пожеланието върху етикета е за златната ни сватба.
Надявам се да сме живи и здрави със щастлив брак и да можем да отворим всичките за моментите, в които са предвидени. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 23, 2015, 15:26:20 »

Орхидея, сватбата изглежда е била много хубава! Не се впрягай толкова на приказките на тоя и оня - хорото си го играеш както си искаш. Ти си булката, ти определяш как да си водиш булчинското хоро. На техните сватби- да си ги водят както си знаят...амаха! smile
Ох, подаръкът от свекърва ти е много хубав! Пожелавам ви да стигнете и до златната сватба!
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 23, 2015, 15:27:29 »

И от кумовете получихме страхотна изненада. Предварително си бяхме купили подаръците, които да си разменим. От Технополис са и доста си тежат, за това решихме да си разменим само празните кашони. Така и направихме, опаковахме ги и си ги разменихме, докато уредите си бяха в на всеки домът вече. Но те ни подариха още един подарък - една прекрасна картина с пейзаж за спомен. А на гърбът й има пак разчувстващо пожелание за семейният ни живот. cray
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 23, 2015, 15:38:59 »

Страхотно, много хубави изненади. Дай боже да отворите всяка е една от бутилките.  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 23, 2015, 18:45:09 »

Бравоооо  danceg звучи доста добре.
За хорото - хич да не ти дреме, знам, че е сдухващо, защото на последната сватба на която бяхме, баща ми дойде до мен и ми каза: Ти май изобщо не чуваш ритъм?
Та ми умря настроението за малко, но .... както казаха момичетата, сватбата си е твоя, ако искаш и казачок ще играеш.
А в кой ресторант бяхте? Аз май съм забравила.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 24, 2015, 08:35:53 »

Гледам от няколко дни "раздвижване", но все не мога да прочета всичко и да пиша.

Браво, Орхидейке! Много се радвам, че сватбата ви е минала прекрасно, че е било това, за което сте мечтали  Bravo Малките дефекти, са се превърнали в ефекти - сигурна съм  good Никога не съм чула, че хорото пред булката, което тя води е предварително зададено, а дори да са свирили такава мелодия... Ти решаваш, ти си важната в този ден, ще играеш и ръченица, ако искаш!  diablo

Подаръците и изненадите са много мили, особено този от свекървата  good Bravo Пожелавам ви да отваряте бутилките ред по ред и да стигнете заедно до последната, след живот изпълнен с радости и реализирани мечти  heart

ИСКАМЕ СНИМКИ (пък било то и любителски кадри)  danceg

Черешке, ти както винаги ме разсмиваш от сутринта  give_rose  
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 24, 2015, 13:26:15 »

Орхидея, това, което разказваш, звучи супер. Изненадите....  heart heart heart Емоциите  heart Прекрасно! Да ви върви все така положително занапред!  give_rose
А за хорото определено не трябва да ти пука, ааама ха. Който много знае, да си гледа работата  yahoo
И аз се присъединявам към искането за снимки  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines