Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:52:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JustRain - 11.10.2014 г.  (Прочетена 25736 пъти)
 
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #45 -: октомври 17, 2014, 21:39:59 »

Привет, сладуркиии!    danceg    heart

Мина-замина, както се казва. Иии сигурно на много от вас ще им прозвучи познато, но денят минава като миг.
Беше много шантаво, но беше и прекрасно! Копи-пействам ви краткия си разказ до приятелка, която, за съжаление, не можа да присъства.

Ох, беше лудница.
Ама, лудница - наистина.
Още в 5:30 сутринта, когато тати ме кара до кумата, за да ходим заедно на прическа, го спряха полицаи. А той - само с лична карта. Нито шоф. книжка, нито документи на колата.
И тати - няма да повярвате, ама правим сватба днес и... Пуснаха ни...
Фризьорката се забави половин час, а ние я чакахме в студа пред салона...
Моята прическа се получи ужасна, според моите виждания. Закрих я цялата с воала, точно заради това.
Когато дойдоха да ме вземат Анди и Ко, още не бях облечена. Те си мислеха, че ги разиграваме навън, но аз се мъчех да облека роклята.  biggrin
Тъкмо ще пътуваме за Ритуалната зала -звънят от църквата да си искат пиле. А те не са ни казали, че трябва. 3 магазина обиколихме за пиле...
И изобщо го нямаше в ритуала - попът си хапна...
По грешка някой беше разменил напитките и в гражданското пихме вино, а попът беше искрено учуден, че червеното "вино" при него така се пени. 
Въпреки притесненията на родителите ни, не слязохме от дансинга в ресторанта, а дж-ят ни, който по принцип свири по клубове, очарова и нас, и гостите с добрият си усет.
Много шантав ден беше, но много се забавлявахме.
Кумувете бяха толкова готини, че към края на вечерта наши роднини ни питаха "къде ги намерихте тези сладури"

Тъкмо получихме и първата си малка част от професионалните снимки. Ако някой иска, с удоволствие ще му изпратя на лични.
За обслужващия персонал мога много да разкажа, но не всичко ще е хубаво. А на лошото не ми се акцентира.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #46 -: октомври 18, 2014, 02:26:35 »

Да, искам, искам!! Веднага се нареждам на опашката за снимки! lol
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 18, 2014, 11:41:50 »

Ех, че шантаво звучи, но пък и много весело, каквото трябва да е на една сватба! И аз искам снимки, разбира се blum
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #48 -: октомври 18, 2014, 18:16:35 »

Ехее, имали сте изпълнен с емоции чудесен ден  blum Wink  Да..., факт е, че всичко минава като един миг и сякаш е било на сън, но си заслужава.
И аз се нареждам за снимки  give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 20, 2014, 21:26:45 »

Радвам се че всичко е минало прекрасно и сте се забавлявали! Заставам и аз на опашката за снимки ако може smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #50 -: ноември 26, 2014, 18:14:42 »

Момичета, привет!   danceg

Извинявам се на тези от вас, които чакаха доста дълго за снимки.
До няколко минутки всяка от вас, която ми е писала, ще получи частица от Нашия ден.   heart

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #51 -: ноември 27, 2014, 16:54:49 »

Заповядайте няколко снимки от приказната украса, която ни направи агенцията!    give_rose










Букетът ми




Колата
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 28, 2014, 09:27:10 »

Много е красива. Особено колата много ме впечатли. Чудесно съчетание на цветове.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #53 -: януари 27, 2015, 16:39:17 »

Страхотна есенна тематика за сватбата : ) Браво ! Цветовете са супер, шишарките и листата страхотни!

Сега ви остава един страхотен дълъг и безоблачен семеен живот smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines