Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:23:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Килими и пътеки!  (Прочетена 48824 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: февруари 05, 2015, 16:21:21 »

Откакто започнахме с обзавеждането на спалнята ме гложди въпроса да купуваме ли пътеки шаги за от двете страни на спалнята или излишна покупка?!От както сложихме паркет във всяка стая насякъде махнахме килимите,но тези пътеки,като че ли ме грабнаха. blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: февруари 05, 2015, 16:36:16 »

 аз не съм взела все още, но ще го направя, на мен килимите ми вкарват уют. За хола взехме шаги килим и пътека, обмислям и за коридора и спалнята.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 05, 2015, 16:37:23 »

А доволна ли си като цяло от шаги-то?Лесно си се поддържа,че ми се струва малко трудно за поддържане? crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: февруари 05, 2015, 16:43:03 »

и аз така си мислех но засега изглежда много лесно самото почистване. Не си личи всичко дето пада по него а прахосмученето го почиства много добре

Ей такъв е нашия, отива на всички цветове в хола  good и пътеката е такава

http://praktiker-online.bg/product/87658/kilim-shagi-parizh.html
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 05, 2015, 22:35:55 »

А пробвала ли сш да ги переш?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: февруари 06, 2015, 09:16:45 »

Ооо не те са ни нови от декември, а и ако се пере ще е от фирми за пране на килими такива неща сама не бих правила  girl_wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 06, 2015, 09:19:45 »

Аз определено смятам да имаме пътеки, килимче... каквото позволи площта в спалнята smile По тази причина мебелите, които поръчваме са с възможност да се отварят свободно вратичките и чекмеджетата, ако има килим. Определено с нещо, постлано на пода ми е по-уютно pleasantry
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 06, 2015, 09:56:34 »

Мен по-точно ме интересува запазват ли вида си след самото пране,понеже видях на 2 места как стоят като смачкани все едно е минало стадо слоне отгоре им. crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #8 -: февруари 06, 2015, 10:02:13 »

Сигурно зависи от качеството на самия килим и начина на пране на килима. Но нашия не е много скъп така че не го мисл толкова  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: февруари 10, 2015, 11:07:26 »

Аз ще се въздържа от покупката на такива килимчета от двете страни на спалнята. Все си мисля, че много по-трудно ще чистя в тази спалня, ако има и килими.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 12, 2015, 10:11:01 »

За килимчетата от двете страни, много ги харесвам  good Ще купим, но чакаме да падне промо от някъде, искам да са с дълък косъм, мек..

Днес си харесах един от вивре, пасва ми перфектно на всекидневната, за под холната масичка ... http://www.vivre.bg/p-315507/%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BC_truffle_green_120x180%D1%81%D0%BC?utm_source=cart_product_expired , ама с всички разходи около сватбата се чудя, дали да го поръчам... pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 12, 2015, 17:52:50 »

Гледам, че си говорите за шаги килимчета.
Тони, виж в Икеа! Аз съм харесала едни зелени там...ама като си нямаме наша къщурка още и не смея а купувам много много.
МъжО беше цяло лято на хотел в Германия. Стаята му беше с такъв килим и съм се вдъхновила и аз. Два пъти седмично с прахосмукачка си го почистваше.
 За чистенето - според мен е най-добре да се перат от фирма. Спомням си едно време как с майка ми търкахме килими пред гаража....голяма забава беше biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 13, 2015, 10:02:00 »

Да, аз видях в Айко сега едни в неделя ще отидем да ги погледнем. На нас цялото ни обзавеждане е от Айко и всекидневната ни е в Лилаво (Патладжан), Зелено (Лайм) и бяло (медицинско), всичко дивани, кухня, маси, столове, пердета са комбинация от тези цветове.. Та дивана е комбинация от лилаво+бяло с малки зелени възглавнички, масата пред него е бяла и мисля да взема Зелен килим за под нея?.. Въпреки, че в Айко има и от двата цвята, както лилаво, така и зелено - https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=49&pid=78025 и този https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=49&pid=78026 , но не знам как са на материя, ако не ни харесат ще отидем до ИКЕА smile  good yahoo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: февруари 13, 2015, 10:05:48 »

Тони килима трябва да се връзва с пердетата. Американците затова казват The carpet matches the drapes. (Те и за друго го исползват girl_wink ) Нашия пасва с всички цветове в стаята но преобладават тези на пердето. Аз нали също обмислях зелен килим, този от Икеа ми беше многоооо зелен, ама направо отровно зелен...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: февруари 13, 2015, 10:10:02 »

 Offtopic alexandrova_90, сподели моля те за зелените възглавнички. Към дивана ли са или отделно си ги купувала? Търся си такива, но пълнежът не ми харесва на повечето.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines