Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:46:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за бащата на булката  (Прочетена 6827 пъти)
 
diddii
Регистриран

Публикации: 1


« -: февруари 03, 2015, 17:52:21 »

Връзката с баща ми е наистина много силна, смело мога да кажа че е най-добрия ми приятел и най-мъдър съветник за всичко.Искам да го поздравя с някоя наистина въздействаща песен, да го накарам да се чувства специален и поне да му благодаря за всичко.Затова моля за съвет, за подходяща песен,предпочитам да е на български.  pardon
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 04, 2015, 15:29:31 »

diddii, здравей! В темичката за песен за първия танц са коментирани и варианти на песни-поздрав от булката към баща й. Ето и линк към темичката: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34731.0.html
Аз лично не исках някоя много сълзлива песен, тъй като знаех, че и на двамата ще ни бъде напрегнато. Та аз поздравих баща ми с една песен, която намерих в нета и се казва Dad, You Are My Hero на Teresa James. Стори ми се подходяща. И все пак, след танца ни, баща ми взе микрофона и каза само няколко думи, от които аз вече не издържах и се разплаках. Представям си какво щеше да бъде ако бях избрала и по-емоционална песен... smile
За българска мога да ти предложа Писмо до Татко на Нели Рангелова
Желая ти успех!
« Последна редакция: февруари 04, 2015, 15:45:12 от mina_ » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #2 -: февруари 04, 2015, 16:05:10 »

Аз пък бих те посъветвала да избереш някоя песен която значи много за двама ви или по някакъв начин ти асоциираш с него. Много повече ще се трогне отколкото ако специално подбираш, макар че пак си зависи...

Моят баща когато бях малка ме приспиваше като ми пееше песента "Oh, Donna" на Ritchie Vallence. Тя е любовна тъжна песен... Много исках да поздравя баща ми с нея на сватбата, но уви ние никога не сме били много близки (освен когато бях малка) и той не желаеше да бъде поздравяван... Обаче.... той самия ме поздрави като изпя руска песен - чувах я за първи път "Позови Меня" на Любе... Много се разстроих и се трогнах, но не толкова от песента , колкото от това че той отново ми пее....

Така че, виж как ти идва отвътре give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 05, 2015, 09:45:56 »

Миленка, като прочетох това, което си написала  cray При мен е същото, баща ми ми пееше и приспиваше като бях малка... После доста се поотдалечихме един от друг, макар да знам, че няма да запее пред всички, това би ме сринало от плач на сватбата.. Същевременно би било и много хубаво, разбира се good Аз по-скоро, ако ще поздравявам ще трябва да е обща песен... Иначе определено, майка ми заслужава повече внимание и уважение smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines