Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:07:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 179382 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #435 -: август 27, 2015, 11:35:49 »

Оооо значи задължително ще взема, че и аз имам няколко момченца дето много ще се радват  good Благодаря  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: август 27, 2015, 23:37:36 »

Късметчетата са 93 даже smile  хаххахаах
Майка ми ги измисля тези неща,трябвало да са колкото годините ми lol)))) бабини деветини
И понеже ще хвърляме първо пред нас,после на църквата и после на изнесения ритуал,,,,та за това са толкова.Пък и гостите ни са 200 ,поне половината може да имат късмет да си хванат smile  yahoo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #437 -: октомври 06, 2015, 11:42:24 »

Здравейте,
извинявам се ако въпросът не е за тук , но ...проблемът ми е следният имам приятелка, която ще направи дреболийките и нещата, които да са като украса на масите, но сега се замислих кой ще ми ги нареди в сватбения ден, та въпросът ми е към тези, които си изработват нещата сами или са минали по този път-кой ви реди украсата дали от ресторанта, близък или има ли такава услуга по агенциите при положение,че украсата не е от тях?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #438 -: октомври 06, 2015, 11:47:32 »

В агенциите има всякакви услуги, срещу зъответната цена Wink Ако приятелката ти е ОК, и няма да ѝ разкъса много деня и програмата (стига да не е шаферка), може и тя, тамън ще е най-наясно с концепцията smile Иначе аз моята също така си я правих и измислих сама и ми украси всичко момичето с цветята, е предоволна съм, даже го беше направила по-красиво отколкото си представях smile Аз не бих залагала на ресторанта...защото не знам дали няма да го претупат, а близките...не ми се щеше да ги занимавам Wink Тоите цветя от къде ще са, ако си мислила? Мога да ти дам номера на моята флористка  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: октомври 06, 2015, 12:38:42 »

Понеже и аз бях по този начин - хем бях канена на сватбата, хем правих цялата украса (без цветните аранжировки), на мен се падна честта да подреждам...

1. Не разчитай на ресторанта, защото те не знаят какво сте се разбрали за украсата, а и предвид че сервитьорите подреждат...не бих те посъветвала
2. Да - сватбените агенции предлагат всичко на съответната цена, но е хубаво да си провериш и да се обадиш ако се спреш на този вариант, защото все пак те си имат събития и често са заети
3. Ако все пак приятелката ти ще подрежда, имай предвид, че ако е поканена на сватбата, това означава, че няма да може да дойде почти никъде, защото ресторантите започват подреждането на масите след определен час, а ако има и сватба преди това е още по- зле. Имай предвид, че сама няма да и е много лесно да се справи...украсата която аз правих беше съвсем минималистична и все пак ми се наложи да викам приятелка, която да ми помогне, а тя нямаше нищо общо със сватбата и булката (т.е. не беше длъжна да ми помага), та евентуално трябва да си предвидите поне още един човек, който да помага.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #440 -: октомври 12, 2015, 18:56:51 »

В агенциите има всякакви услуги, срещу зъответната цена Wink Ако приятелката ти е ОК, и няма да ѝ разкъса много деня и програмата (стига да не е шаферка), може и тя, тамън ще е най-наясно с концепцията smile Иначе аз моята също така си я правих и измислих сама и ми украси всичко момичето с цветята, е предоволна съм, даже го беше направила по-красиво отколкото си представях smile Аз не бих залагала на ресторанта...защото не знам дали няма да го претупат, а близките...не ми се щеше да ги занимавам Wink Тоите цветя от къде ще са, ако си мислила? Мога да ти дам номера на моята флористка  smile

   Здравейте! Както момичетата вече казаха, по-добре не разчитайте на ресторанта. Първо, че няма гаранция, че изобщо ще се съгласят и второ те ще имат предостатъчно работа в този ден и вероятно просто ще разхвърлят нещата по масите без много-много да го мислят. Относно това, някой близък да декорира. Няма лошо, но имайте предвид, че ако този човек е майка, брат, сестра, шаферка и тн. няма да има тази възможност. Ако пък е някоя приятелка, която няма да бъде ангажирана преди ритуалите, то би се получило, стига да се договорите с ресторанта да я пуснат да декорира по-рано, за да не изтърве церемониите. Тук по-важният въпрос е дали бихте искали да натоварите някого с това немалко задължение в този ден, защото Вашият приятел/ка едва ли би Ви отказал. Вариант със сватбена агенция също има. Ако ще имате цветя и те ще бъдат направени от агенцията, не би трябвало да има проблем да им дадете останалите части от декорацията и те да сглобят всичко. Ние сме имали подобен случай, когато част от декорацията бе от младоженците, а ние предоставяхме цветята, свещите и някои други елементи. Дано сме Ви помогнали! Поздрави и успех с планирането! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 06, 2015, 19:12:51 »

Показвам малко дреболийки от есенната сватба на сестра ми smile Продукт са на наши общи усилия smile

Тейбъл картички



Номера на масите



Етикети за бутилките
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: ноември 06, 2015, 20:21:43 »

Пропуснах фигурките за тортата, които са дело на приятелката ми, която прави пандите за моята сватба.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #443 -: ноември 09, 2015, 13:29:54 »

Панде, какъв е шрифтът на тейбълките? Доста четлив, а в същото време е запомнящ се. good
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: декември 10, 2015, 13:20:45 »

Здравейте. Скоро се регистрирах, много ми хъаресва форумът. Моята сватба ще бъде през октомври 2016, много се вълнувам и нямам търпение.

Повечето нещица съм си ги избрала вече, остава да ги поръчам.

Има ли някой, които е правил сватба в Боровец? Да сподели виждания?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: декември 10, 2015, 13:23:00 »

 welcome-2 hrisa__89 smile Добре дошла, успешна организация и поздравления, че си започнала от рано.. За сватба в Боровец не зная, но ще намериш много полезна информация и помощ smile Успех  give_rose
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: декември 10, 2015, 15:41:30 »

Ето моята възглавничка. Поръчах я от Алиекспрес, ако някой я хареса ще дам линк. Около 20лв излезе.
Чудя се само дали да не махна капачето на пръстените?



Уникална е, изключително впечатлена съм. И аз ммисля да си поръчам такава smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: декември 10, 2015, 16:42:41 »

welcome-2 hrisa__89 smile Добре дошла, успешна организация и поздравления, че си започнала от рано.. За сватба в Боровец не зная, но ще намериш много полезна информация и помощ smile Успех  give_rose

Благодаря!

Аз вече изчетох всички страхички в темата, мн ми хареса и ме зареди с много положителни емоции.

Аз мисля самичка да направя тейбъл-картичките и поканите са шаферките /те даже са раздадени вече/

 smile smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: декември 10, 2015, 17:11:01 »

Бих качила и снимки, но незнам как...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: декември 10, 2015, 17:44:51 »

Аз използвам http://tinypic.com/?t=postupload

Както съм казвала и преди, малко съмнителен изглежда, но аз го ползвам от години.
След като uploadнеш картинката вземи линка от поле: IMG Code for Forums & Message Boards
и го постави тук в коментар  Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines