Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:49:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 180738 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 25, 2015, 10:28:59 »

Я, да споделя и аз нещо, нищо, че съм бивша булка вече biggrin
Давам идеи как да се съхранят/подредят картичките от сватбения ден. Попаднах на много интересни картинки и мисля в най - скоро време да го пробвам, защото хем е удобно, хем интересно. smile


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 26, 2015, 08:38:23 »

Сиску, много добра идея, определено и не е сложна за правене smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #407 -: юли 26, 2015, 11:41:46 »

Работата е, че тук показаните картички са всички с един формат и размер, а в истинския живот не е така и е трудно изпьлнимо.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 27, 2015, 07:47:11 »

Цъ - не са с един размер - виж точно тази синята с роклята, тя е по- малка от останалите. По- скоро трябва да се направи голямо колкото е най- голямата картичка. Чудя се само - аз имам 2 от най- огромните...тях май няма да мога да ги включа :-)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #409 -: юли 27, 2015, 08:27:20 »

Е, тях ще ги прегънеш. Wink Важни са ъгълчето с дупка и панделката...Хубава идея и за събиране на разни картички  good
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 27, 2015, 09:18:48 »

При нас една моя роднина беше направила книга за пожелания и понеже не всички писаха в нея. Реших да налепя вътре картичките от сватбата, като я довърша ще ви я покажа.. Получава се добре и няма значение размера на картичките..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #411 -: юли 27, 2015, 09:54:19 »

Моите картички от разни поводи ги събирам в една кутия, но това е много добра и лесна за изпълнение идея  good Иначе аз мислех да ги слагам в албума при снимките, но ще го измисля Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 27, 2015, 10:28:51 »

И моите картички засега са в кутията за пликове. Мислех си да го сложа в книгата за пожелания, но не всички ще се поберат. Иначе тази идея е много добра.  good
А само при мен ли имаше картички без имена и пожелания? Според мен е доста тъпо...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #413 -: юли 27, 2015, 11:22:11 »


А само при мен ли имаше картички без имена и пожелания? Според мен е доста тъпо...

Сериозно??? Колко странно  crazy Хората се излагат понякога  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 27, 2015, 11:29:57 »

Абсолютно сериозно.  crazy Аз останах доста разочарована. Най-малкото е проява на неуважение. Чак пък да не можеш да напишеш 2 реда ми е малко странно.  beating Пък това, че не пише от кой е, направо ме разби.  nea
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #415 -: юли 27, 2015, 12:35:24 »

Абсолютно сериозно.  crazy Аз останах доста разочарована. Най-малкото е проява на неуважение. Чак пък да не можеш да напишеш 2 реда ми е малко странно.  beating Пък това, че не пише от кой е, направо ме разби.  nea

Често срещано е  sad Някои от мързел, други от "срам" колко парички са оставили... Случва се, няма как  smile А понякога забравят! Един познат така, срам несрам, пусна анонимка, защото забравил плика с картичката и парите в тях. Та изнамери от някой резервен плик и просто пусна. Казахме му да им го даде след 2 дни, не мисля ще се разтроят хората, но той не искаше да минава ей така след поздравите  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 27, 2015, 13:55:10 »

А само при мен ли имаше картички без имена и пожелания? Според мен е доста тъпо...
НЕ! При нас също имаше поне една дузина такива. Явно хората очакват да запомниш кой какъв плик ти дава... crazy

Сиску, идеята е много хубава. Обаче аз няма как да я приложа. Имам картички всякакъв формат, включително ръчно изработени. На нас ни подариха една много красива книга за пожелания-албум и в нея композирах всички картички.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 27, 2015, 13:58:22 »

Леле, колко сте изписали. В описанието към снимката картичките са в различен размер, просто изрязваш корицата по най-голямата от тях.
Ние също имахме ненадписани картички,както и пликове без картички. Поне нямаше пуснати празни пликове. smile
Миме, ние също имаме много ръчно изработени и ще видя дали ще пробвам нещо стях.
Активен
eli_to55
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #418 -: юли 27, 2015, 14:48:25 »

Прекарах доста време, четейки теми във форума и почерпих много идеи и вдъхновение да направя сама аксесоарите за сватбата. Благодаря ви момичета.За сега съм до тук - гривни за семейство и шаферки, късмети, бутониери за мъжете и ангелчетата, които ще са подаръци (сама ги декорирах с панделки и брокат, който не се вижда на снимката). Трябваше да са в прасковено... но получавам различни материали и лека полека ще стане розово и оранжево

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 14, 2015, 19:00:49 »

Момичета, колко долу-горе бонбонки взехте за късметчетата? Като грамаж питам и съответно колко късметчета направихте с тях?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines