Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:07:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 180782 пъти)
 
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 15, 2015, 13:05:24 »

Аз си поръчах скрапбук албум, който да бъде 2в1 книга за пожелания за гости и албум за снимки, тъкмо ако гостите не пишат много, ще допълним страниците със снимки. Въпреки че според мен, когато им е поднесено в такава форма (имам предвид и отвътре украсен, съобразен с темата и т.н.) има по-голям шанс да се вдъхновят да напишат нещо  blum Някои приятелки казаха, че специално ще си подготвят приказно послание за книгата  heart
Моята идея е същата- комбинация от албум за пожелания и снимки ( тъкмо като стана на 100 г. ще се подсещам от кого е пожеланието)  blum Моята братовчедка ги прави и и поръчах да подготви картончета от дизайнерска хартия върху , които гостите ще пишат, за да не се размята албума насам-натам. После ще мушна пожеланият в предвидени джобчета до снимката
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 15, 2015, 13:19:12 »

Колийн, това е супер яко  good Bravo Bravo Може ли да ми дадеш някакви данни за контакт, мога да помоля на моминското ми парти, всяка от девойките, да ми остави за спомен нещо  Yes
Активен
alina21
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #302 -: май 15, 2015, 14:29:06 »

Ох ама как ги правите толкова красиви...аз съм с две леви ръце и нз дали дори и с късметчетата ще се справя...затова се оглеждам и по сайтовете, да знам поне че ще са красиви  huhhuh.gif

провери тук:
http://www.pokani.mertan.info/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 15, 2015, 14:31:00 »

Римува ми се с "Изчезни от тук"  pardon
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 17, 2015, 05:18:54 »

Момичета знаете ли как се прави кутията за парички?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 17, 2015, 12:14:15 »

Има много варианти. Трябва ти достатъчно голяма кутия от картон, панделки, дантелки, цветенца...каквато украса искаш да имаш. Кутията може да е от обувки, някой по-малък кашон от ел. уред, може да е кръгла кутия за подаръци. Идеята е да оставиш някакъв процеп, през който да може да влязат и украсени пликове.
Самата кутия може да я облечеш в плат, ефектен картон/картия и т.н. Виж в интернет за идеи.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 17, 2015, 16:56:15 »

Вчера ходихме на лов за сватбени дреболийки и украса, но не намерихме почти нищо интересно.
Взехме си ето такава машина за дъвки, която мисля да бъде на сладката маса, същата е, но без този червен надпис smile Слагаш монетка и завърташ и дъвката/бонбонката пада.  dodger

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 18, 2015, 07:47:33 »

Чери, много готина идея.  Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 22, 2015, 14:09:54 »

Мисля да направя закачалки (бели-дървени-ИКЕА) + надпис (име-шаферка/булка + датата) от декораторката ни, която пише Прекрасно.. и цвете от дантела/тюл, каквото ще бъде на бутониерите.. Сватбени закачалки за мен и шаферките


Искам да има и за двете ми малки шаферки, но тъпото е, че те може би няма да са вкъщи, а ще е яко за снимчиците. За тях тези..
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 22, 2015, 14:20:36 »

Тони, страхотна идея - ще станат прекрасни снимки. Много ми харесва. Жалко, че аз не мога да я приложа. Нашата сватба е малко странна smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 22, 2015, 15:45:47 »

Тони, супер идея! Днес тъкмо гледах, че имат бели закачалки в Икеа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 22, 2015, 15:48:21 »

Знам, че има аз имам в гардероба само такива, като се преместихме в новия апартамен и купих нови закачалки  pardon Сега осмислих идеята и може закачалките да са надписани и персонализирани само, а като декорация да стоя бутониерите, после вземат роклите и бутониерите .. и така  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 22, 2015, 16:02:15 »

Страхотна идея, а и наистина няма нужда от отделна декорация, тъкмо и бутониерите ще са заедно с роклите на едно място.
Аз много се притеснявам в деня да не забравим някоя дреболийка и обмислям списък, на които да пише кой за какво отговаря и носи. По принцип обичам всичко да върша сама, а тогава няма да мога  crazy biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 22, 2015, 16:03:41 »

Аз преди седмица някъде ходих и нямаше, затова писах, че сега има налични. Даже се чъдих дали да не си взема едни...
Реших само аз да имам интересна закачалка, тъй като моите шаферки не заслужават много.  beating
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 23, 2015, 10:18:44 »

Тони, много добра идея.  Wink

Sisku, според мен такъв списък ще ти е от полза. Тъкмо и останалите няма да забравят нещо важно. Все пак в деня няма как да ходиш след всеки и да следиш всичко.

Нат, а така. Лошите шаферки ще си останат без закачалки.  girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines