Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:57:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 179416 пъти)
 
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 16, 2015, 22:58:17 »

Момичета дайте идее за сватба през Юни. Толкова интересни неща пишете,а аз само се мотая и нищо не подготвям.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 17, 2015, 01:11:40 »

За юни идеи да искаш! Най-хубавото време от годината е това. Имах една планирана юнска сватба, която така и не се състоя, за това сегашната ми е есенна, но юни е страхотно време за сватби.
Обаче на открито ли ще е или в ресторант?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 17, 2015, 08:41:08 »

Да, точно и аз това щях да кажа.. Идеи за сватба много, разкажи малко повече, колко човека, къде, какво харесвате като цветя, цветове и т.н  give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 17, 2015, 13:27:51 »

От къде ще вземете кутийка / поднос за пръстени за церемонията? В църквата в същата кутия ли стоят пръстените?
Аз търсих насам-натам, но нищо не намерих засега  nea
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 17, 2015, 14:04:29 »

Имам кошничка за халките за ритуалната зала, не знаех че трябва да има кутия или поднос за църквата.. Ще чакам някой да каже подробности smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 17, 2015, 14:23:53 »

Ето моята възглавничка. Поръчах я от Алиекспрес, ако някой я хареса ще дам линк. Около 20лв излезе.
Чудя се само дали да не махна капачето на пръстените?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 17, 2015, 14:26:15 »

Точно капачето ме впречатли на-много.Много е хубава,аз умувам как да измайсторя една слънчогледова пита, ако са цъфнали тогава де и халките да стоят в цвета.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 17, 2015, 23:28:01 »

Днес се рових из нета и никъде не намерих инфо за някакъв поднос да трябва за църквата. До колкото разбрах отчето взима халките и ги слага на ръцете на младоженците преди да ги въведе, но никъде не намерих друго..
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 18, 2015, 00:17:45 »

Сватбата ще е в закрит ресторант в гр. Свищов . Гостите ще са около 150 човека. Самия ресторант е в червена гама,а като цветя аз харесвам рози,гербери и други.
« Последна редакция: февруари 18, 2015, 00:21:01 от sladkata2 » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 18, 2015, 14:45:12 »

Обмислям вариант в такива малки бурканчета да слагам свещи с малко цветен пясък от долу.


* WP_000778.jpg (13.76 KB, 336x448 - видяно 238 пъти.)
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #130 -: февруари 18, 2015, 19:49:47 »

Момичета дайте идее за сватба през Юни. Толкова интересни неща пишете,а аз само се мотая и нищо не подготвям.

Идеи има много, също така и време до юни, особено ако са останали само дреболийките. Вече имате избран ресторант, надявам се сте се ориентирали и към диджеи, фотограф и видео (ако има). По отношение на декорацията, има също хиляди идеи: аз много харесвам високите аранжировки, като тази, но пък може да бъдат и по-ниски аранжировки предвид на това, че герберът не е много строго класическо цвете. Може и аранжировки в кошнички, от тях може да излизат клонки, по които да има пеперудки. Може и нещо по-DIY стил, за винтидж, се колебая, заради бордото/червеното (въпреки че сме правили бордо/червена винтидж сватба). Общо взето всичко зависи от идеите ви и стила на ресторанта, който сте избрали smile


* wedding 33.jpg (29.83 KB, 240x348 - видяно 2357 пъти.)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 19, 2015, 02:26:48 »

Сватбата ще е в закрит ресторант в гр. Свищов . Гостите ще са около 150 човека. Самия ресторант е в червена гама,а като цветя аз харесвам рози,гербери и други.
Добреее, явно в провинцията доста се котира червено за ресторанти. Добре дошла в моя клуб biggrin
И нашия ресторант е в същата гама.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 19, 2015, 09:00:51 »

Черешке, нормално е да е така.. Червеното си е емблематично за соц-вълната.. За жалост повечето ресторанти, дори и ремонтирани си носят духа на соца smile
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 19, 2015, 11:45:31 »

Идеи има много, също така и време до юни, особено ако са останали само дреболийките. Вече имате избран ресторант, надявам се сте се ориентирали и към диджеи, фотограф и видео (ако има). По отношение на декорацията, има също хиляди идеи: аз много харесвам високите аранжировки, като тази, но пък може да бъдат и по-ниски аранжировки предвид на това, че герберът не е много строго класическо цвете. Може и аранжировки в кошнички, от тях може да излизат клонки, по които да има пеперудки. Може и нещо по-DIY стил, за винтидж, се колебая, заради бордото/червеното (въпреки че сме правили бордо/червена винтидж сватба). Общо взето всичко зависи от идеите ви и стила на ресторанта, който сте избрали smile

Честно казано до никъде не сме стигнали. Имаме запазен само ресторанта,оркестъра и моята рокля. Абсолютно никакви други идеи нямаме
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 19, 2015, 14:53:13 »

Малко време ти оставя, напиши какво харесваш като цветове,  какви цветя и т.н. ( например балони, сърца, пеперуди, гълъби, нещо морско, ) тук всички ще дадем по една идея и  ще определиш това, което искаш за сватбата..    smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines