Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:24:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 181424 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 04, 2015, 14:27:13 »

Тъй, като булка, която е на тема DIY, да кажа и аз.
Късметите си ги правих сама. Предлагаха ми едни по 1,50бр. в тематична украса.  crazy
Купих 2м тюл, реално и 1м ще свърши работа. Изрязвах квадрати 5х5см, слагах по 1ст, 3 бонбонки Детска радост, малко жито. Завързвах ги с панделка за цветя. После слагах от сатененаа панделка в подходящ цвят. Накрая монтирах камъче на панделката (на фльонгата). Преди да завържа добре, сложих 3-4 стръка тичинки в бледорозово. На финала- имам супер сладурски късмети за по-малко от 40ст/бр. Направихме 31 късмета, за да има повечко и за да угодя на майка ми. Изобщо не съжалявам, че си ги направих сама. Едва ли в някоя агенция ще ми направят уникални късмети по вкуса ми. pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 04, 2015, 14:53:25 »

Тони, така е. Всеки разбира нещата по различен начин.  give_rose Пак ти казвам, че според мен всичко е ок, щом вече сме го направили така. Със сигурност няма да ги изхвърля тези късмети, дори и да останат. blum  Аз се радвам, че майка ми ги е направила, защото знам с какво желание прави всичко.

Та, така... днес си взех книгата за пожелания и я качвам в албума.  smile

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #347 -: юни 04, 2015, 15:39:50 »

Хм само аз ли няма да слагам жито...някак си не го свързвам с берекет, а с по-мрачни неща  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 04, 2015, 15:42:24 »

Фериботка, прави ги, както ще ти  :funny:се харесат на теб и каквито разбирания си имаш ти.. Щом не ти допада житовото и те навежда на други мисли, не го слагаш.. Повярвай ми, никой няма да те пита, къде ти беше житото от късметчето.. Те пак ще са си красиви и без, виждала съм и на други сватби, късмети без жито  good

Нат, ти си машина.. Аз се изморих само, докато прочетох написаното.. Ще плащам  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #349 -: юни 04, 2015, 15:45:43 »

 smile Дааа, няма да слагам определено, просто се зачудих Wink Аз не разбрах само едно - от къде толкова търпение да ги цъцкаш всичките тия неща  pardon И всикчите са кое от кое по-красиво  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 04, 2015, 16:25:13 »

Те са по 3-5 зрънца. Аз само свареното го свързвам с други работи. Пък така да обичам да си хапвам..
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #351 -: юни 04, 2015, 18:54:44 »

Това са кутийките, които с ММ изобретихме smile


* 20150526_220902.jpg (57.43 KB, 664x374 - видяно 185 пъти.)
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 05, 2015, 07:14:30 »

Много са хубави кутийките! Браво на теб и ТМ smile а колко броя трябва да направите? понеже ми се вижда доста пипкава работа, но пък за сметка на това ефектна smile
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #353 -: юни 05, 2015, 09:40:22 »

Понеже решихме подаръчета да има не за всеки гост, а за всяка двойка. За това направихме 70 броя, но за да не ни омръзва ги правихме на няколко пъти smile
Активен
ann_pp
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #354 -: юни 06, 2015, 18:16:58 »

Здравейте,

Искаме да ползваме 10 балона с хелий за фотосесията ни и си купихме балони, но нещо не съумявам да намеря флакони с хелий за целта (ако въобще има подобно нещо) може ли да ми дадете съвет от къде да взема или къде евентуално да надуят балоните в сватбения ден?
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #355 -: юни 06, 2015, 19:23:14 »

ann_pp, мисля че това с хелия за балони е малко по-сложно. В смисъл, че хелия се съхранява в едни много тежки бутилки, под голямо налягане и за малки разфасовки за по 10-20 балона не съм чувала. А пък и доколкото знам, бутилките с хелий (разбирай големите) са си доста скъпи. Смятам, че ще е най-добре, ако в деня някой роднина или приятел ви ги вземе от някой party магазин.  Още по-добър вариант е, ако имате агенция да украсата, да си вземете балоните направо от тях - те имат такива неща.

 И последно ако ще си ги взимате с колата при това 10, имайте предвид, че си е голямо приключение да караш балони с хелий в кола. Помисляте кой може да ви ги достави.  

Ако някой знае за такива портативни флакони с хелий, нека сподели линк. И  аз ще бъда заинтересована. Wink
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #356 -: юни 06, 2015, 20:11:32 »

За балоните с хелии има и друг съществен проблем. Обикновените балони задържат хелия 6-8часа. Има едни балони от фолио (лъскавите, които обикновено са в различни форми) в тях хелия се задържа май около 24часа. Хелият е по -лек от въздуха и се "изпарява" през порите на самия балон.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #357 -: юни 06, 2015, 20:49:24 »

ann_pp наистина се ориентирай да вземете готови (надути). Съществуват флакони, но аз съм виждала само в Ибей, чувала съм легенди, че и на Женския пазар продавали  pardon
Транспортирането им е кофти...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #358 -: юни 07, 2015, 13:33:45 »

http://101balona.com/
http://www.101balona.com/shop/index.php
Виж тук! good
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 09, 2015, 18:47:50 »

Здравейте бъдещи булки... Първо да ви поздравя,страхотни сте и имате много интересни идеи  Bravo .Предстои ни сватба и на нас датата е 16 август.В момента съм свършила само основните неща и то основно по телефона всичко,тъй като живеем в чужбина и за момента трябва да организирам нещата от тук.Запазили сме датата в ритуал.зала и църквата,ресторанта,оркестъра и фото/видеото.
Поканите също са готови,по късно ще се опитам да кача и снимка,дано успея ,че не съм много наясно как точно става работата.И подаръчетата за гости са поръчани, в момента ни ги изработват и ми е много интересно как ще изглеждат на живо ,но за жалост ще ги видя чак когато се прибера в България.
Сега идва ред на дреболиите,имам много идеи ,само трябва да започна да си ги правя тъй като повечето неща ще си ги правя сама..много обичам да майсторя разни красотички и сега е момента да се развихря danceg надявам се да се получат така както искам.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines