Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:17:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 181091 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 05, 2015, 15:19:04 »

Че що да са различни? За градинско парти са си идеални! Можеш само да ги съчетаеш цветово.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 05, 2015, 15:51:17 »

Ами на мен ми се струват различни  shok

Може би защото съм свикнала да виждам всичко с еднакъв принт/ мотив приготвено, а в моя случай има коркови тапи, пък перлички, панделки и т.н.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 05, 2015, 16:00:26 »

Добави мотива, който ти харесва и махни другите. Обедини се около един шрифт и форма. Можеш да ги направиш и в  една цветова гама. Въпрос на вкус smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 05, 2015, 16:01:58 »

Аз за сега това съм харесала като "кутия" за пликчетата с подаръци.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 05, 2015, 16:15:17 »

 Cerise много в хубава,от къде я намери? Какъв материал е,прилича на дърво,ако е така,няма ли да е тежка?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 05, 2015, 16:20:32 »

Мнооого е красива! Момичета, виждала съм подобни във vivre.bg. Даже от там съм си поръчала една масичка и кутийка, които утре ще пристигнат. Лошото е,че имат отделни кампании и като свърши нещо-скоро няма да го има. Препоръчвам го, до сега не съм имала проблем с поръчка от там.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 05, 2015, 17:09:12 »

Много е красива Черешчице, даже ме накара да се замисля, дали и аз да не взема нещо такова, още не ми е готова кутията...  pullpigtails

 Offtopic Колкото до вивре, с колегите ми преди време бяхме луднали... Има много хубави неща - чаршафи, килими и обзавеждане-дизайнерско.. Иначе почти всичко останало е от алиекспрес, много ме беше яд за едни лепенки за стена във формата на дърво със място за снимки... струваха 55лв, а в Али - 6 долара, добре че ги видях на време.. и куп други глупости. Дори пристигат и доста бавничко..  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 05, 2015, 17:12:31 »

 Offtopic Даа, имат мноого неща от алиекспрес. С една колежка всеки ден гледаме какво има...голяма е краста. Обаче аз от там си купих едни уникално готина статуетка за 30-ина лв, която се убих да я търся преди това. Имаше я само в ибей и амазон на мн висока цена. Без малко да карам кумата да ми я купува от Англия.  Girl_hide
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 05, 2015, 18:31:43 »

Тази е от магазина до нас, във всеки супермаркет тук има подобни. Дърво е, да. Мисля след това в нея да си наредя картичките от сватбата.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2015, 09:00:35 »

nansita, alexandrova_90, ще се постарая през почивните дни да кача няколко снимки в темата ми, че с албума не се оправям smile
Иначе бутониерите от живи цветя не съм ги правила аз. Цялата цветна украса я прави една кака на милото. Аз й дадох панделка с точния жълт цвят и й казах какви цветя искам да включва и малко уточнения за букета и тя ги е сътворила smile Тя жената това си работи... всичко ни беше подарък от нея.
Цветята не издържаха много. Розите горе-долу бяха добре на другия и по-другия ден, но орхидеите още на деня след сватбата започнаха да вехнат. Добре, че успяхме да направим следсватбената фотосесия на следващия ден  smile Хризантемите ме радваха поне 10 дни, те са много издръжливи цветя.

melita, идеите ти ми харесват! Всичко ще стане чудесно, когато ги обединиш girl_wink

Cerise, много сладка "кутийка"  Bravo
« Последна редакция: февруари 06, 2015, 09:05:00 от Feli » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #40 -: февруари 06, 2015, 09:06:13 »

melita, миналото лято бях на такава сватба в неформална обстановка. Беше... Уау! По-късно ще кача малка селекция от снимки и може повечко да обясня за украсите. Определено такова нещо не се вижда всеки ден и малка част от младоженците предпочитат този тип украси. Ще следя с интерес Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 06, 2015, 09:18:38 »

Мелита, Пропуснах да кажа, че многооо си падам по подобен род дреболийки, според мен ще се получи прекрасно, обедини като цвят или материал, нека има акценти и си е абсолютно завършено smile  good
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 06, 2015, 09:55:14 »

Благодаря ви момичета, много ме зарадвахте с коментарите! Силно се надявам да се получи добре и определено целя нещо по-нестандартно, хем изискано и елекантно, хем не толкова формално.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 06, 2015, 10:09:18 »

ЙЕЕЕЕЙ!   yahoo Днес ми пристихнаха масичката и кутийката от Вивре! Много съм доволна! Кутийката е уникално готина според мен! Мисля в нея да аранжирам малко розови листенца и там да поставя халките. След това, ще я пренесем на младоженската маса като част от декорацията. А масичката ще използвам за изнесената церемония и евентуално за подаръците после.

« Последна редакция: февруари 06, 2015, 10:17:13 от nansita » Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 06, 2015, 10:11:37 »

nansita, разкошни са! Ще почна и аз да ги следя
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines