Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:59:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 20 част  (Прочетена 181238 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 11, 2015, 19:27:30 »

Миме, нашата ни я направи момичето, което ни направи поканите, защото аз искам всичките неща от т. нар. дреболийки, да са с един замисъл и стил. Прекрасна е и струва 27лв май...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #286 -: май 12, 2015, 08:00:01 »

Аз няма да имам книга за пожелания, защото се съмнявам, че много хора ще я уважат...Но съм решила да направя нещо като поставки за чаши/картончета с две лица, от едната страна ще пише Мо
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 12, 2015, 08:37:52 »

Аз си поръчах скрапбук албум, който да бъде 2в1 книга за пожелания за гости и албум за снимки, тъкмо ако гостите не пишат много, ще допълним страниците със снимки. Въпреки че според мен, когато им е поднесено в такава форма (имам предвид и отвътре украсен, съобразен с темата и т.н.) има по-голям шанс да се вдъхновят да напишат нещо  blum Някои приятелки казаха, че специално ще си подготвят приказно послание за книгата  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 12, 2015, 08:41:16 »

Абсолютно съм съгласна с теб, Тинче smile Когато албума не е просто от онези книги за по 15лв, които се продават белички с химикал към тях, които купува всеки само по междру другото  pleasantry Гостите се вдъхновяват и пишат. Не, че не съм писала и в такива книги, но удоволствието и старанието, което влагаш, за да пишеш в специално изработена, според темата на сватбата, книга е огромно и за пишещия!  good Не си спомням сватба от всички, на които съм била, на която гостите да се отнасят с неуважение и да не пишат в нея.. Та, това е неуважение и към младоженците!! Не е задължително разбира се, но е мил жест  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 12, 2015, 10:46:44 »

Тони, благодаря! Твоята книга е много хубава и както казваш ти си е баш по темата.  blum

Аз затова казвам, че дори и да купя "обикновена" книга, ще я украся според темата и цветовете на сватбата. Надявам се повечето гости да ни уважат и да напишат по нещо. Аз много обичам такива неща, така че ще ми е мило, ако всеки се включи.

Ама аз съм голяма блейка. Миналата година бях на две сватби, на които имаше такива книги за пожелания, но изобщо не съм запомнила как бяха украсени. Ами от къде ще знам, че скоро и аз ще се омъжвам, че да ги помня тези неща?! Виж, ако знаех, щях да запаметя всичко, ама не.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 13, 2015, 11:20:55 »

От няколко дни се каня да пиша, че кошницата, която е направила Нат е прекрасна. Поздравления, скоро разглеждах албума ти  Bravo give_rose Трябва и аз да обновя моя с малко нови снимки... ама ще е тези дни  pleasantry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 13, 2015, 11:34:56 »

Тони, малко изнасилено я направих тая кошница с късметите, ама карай. Много ме е яд, че не снимах късметчето детайлно. Направих ги с цветни бонбонки детска радост и мн бледорозова панделка, на панделката има едно кристалче (препратка към поканите), а в самия тюл сложих перлени тичинки. Добре, че беше мама да ме накара на сила (почти с бой!  beating ) да сложа шарени бонбонки.  tease
За книгата - реших да няма такава. За сметка на това ще направя сватбено дърво и всеки ще направи листенце с цветно мастило. Само трябва да си харесам дизайн и на какво да го принтирам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 13, 2015, 12:23:51 »

О, много ми харесват по описанието.. Води се по някакъв готов проект или собствена идея.. И аз нямам никаква идея за тях още  Girl_hide
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #293 -: май 14, 2015, 06:48:35 »

Момичета, откъде взехте свещи?Само в сватбения център съм виждала.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 14, 2015, 07:37:34 »

Да и аз така, а не ми допадат никак  nea То е свещ де, ама..  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 14, 2015, 08:12:07 »

На нас ни казаха, че е хубаво да си вземем свещи от църквата. Така и мислим да направим. smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 14, 2015, 08:24:27 »

На нас пък от църквата ни искат бели свещи. А там няма бели свещи  crazy , та се наложи да си купуваме от сватбен магазин.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 14, 2015, 08:26:27 »

И аз се зачудих дали има бели свещи, но не попитах. Жълтите изобщо няма да се връзват на украсата.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 14, 2015, 09:31:06 »

Аз съм виждала свещи, много красиви  smile в агенцията, в която си поръчахме поканите, има и чисто бели. Мисля, че двете свещи струват около 30 лв. (според мен е доста).
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 15, 2015, 12:29:06 »

Момичета, вие ще имате ли гривнички за гостите? Дайте някакви насоки как да ги направим.
Много ми се искаше бутониерите и гривните да са с естествени цветя, но не мисля да рискувам.
Всъщност бутониерите ни вече са готови. Ще ги снимам и ще ги кача.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines