Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:21:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 125571 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #390 -: март 05, 2015, 12:58:08 »

Руми, не са ли ти правили запис на тоновете? На мен около 25-26 седмица ми правиха, за да видят как са контракциите. Малката много се кламбучкаше, въртеше, притискаше всичко и аз не знаех какво усещам. Проблемът при мен беше, че аз нищо не усещах като присвиване - имам висок праг на болка. От друга страна с пипане на корема акушерките не бяха сигурни, защото от прекаленото тренировки в годините коремните ми мускули са доста стегнати. Много често чувах "Това е контракция." минава малко време и ми казват "Явно Ви е много стегната мускулатурата и не е било контракция" crazy Ако искаш да си спокойна, отиди да ти пуснат на частно един запис.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #391 -: март 05, 2015, 13:15:18 »

Да Руми иди на едни тонове. Най вероятно е бебето, аз така в 7я тичах към болницата а то се оказа че е бебето, просто някои движения приличат на контракции, и то си се вижда на апарата че като се движи там се увеличава това за контракциите, но акушерките ми обясниха че си личи че е от движенията, контракциитe са плавни а това се увеличаваше рязко.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 05, 2015, 16:54:30 »

Да се отчетем след днешния преглед, учудващо за мен след френското плюскане кантара показа + 1 кг, кръвно 70/120, главично предлежание, отговаря на 27-8ма седм. Ама няма как иначе всички сме по 180 см в родата и от двете страни. Взех каката от градинка и пита: Още ли е братче? И аз: Да. Видимо разтроена: " Оооо, ужас"  blum сега се опитваме да разнищим какво му е толкова ужасното  girl_impossible
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #393 -: март 05, 2015, 17:11:08 »

 funnytooth
Нашата кака иска братче, но нали първоначално ни казаха, че е момиче и тя леко разочарована. Но после като казаха, че е момче и си мислех, че ще е супер щастлива, а тя само каза "Ми то аз исках или да е момиче, или да е момче"  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 06, 2015, 13:10:14 »

А какво ще правите на празника? По женски или с половинките? С децата или без? При нас зависи от времето. Ако условията позволяват ще ходим на ледена пързалка, после хапване в ресторант, очаквам изненади и от тях, че нещо само си шепнат вечер преди лягане  give_rose
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #395 -: март 06, 2015, 13:13:04 »

Ние със сигурност сме си в къщи и ще се лекуваме  girl_impossible
Което ме подсеща да вземете да дадете съвет как да я изгоня тая кашлица, че с това кашляне корема само ми подскача. Тренирам от сега бебока на висок скок  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 06, 2015, 13:24:09 »

Ние сме на ресторант с родителските тела на 8ми.
За кашлица бих препоръчала черна ряпа и мед. Издълбаваш част от ряпата и сипваш мед вътре. Става като сиропче и може да си го пиеш когато решиш.
Аз напоследък имам доста контракции. Хем пия магнезии, ама пусто иска се лежане, а на мен хич не ми се отдава.
Бебчо е станал много силен. С каката не съм усещала така крайничета, ама сега всичко усещам. Интересно ми е колко ли е голям вече.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #397 -: март 06, 2015, 13:26:16 »

Здравейте мами!
Днес бях на изследвания и взеха ,че пак ме гледаха на УЗ.Казаха,че ми се полага в пакета,ако желая може,че предната седмица пак ме гледаха.Е,малкия го измериха 2770гр. *YAHOO*Толкова се радвам,че наддава добре!ИСледванията ми станаха веднага,всичконе ОК.Взеха ми и секрет,да видим другата седмица как е.
Тонове ми казаха,че от тази седмица мерят на тези които са с предполагаемо секцио,а за нормалното раждане от другата.
Аз да се оплача,че снощи мислех че ме ноли стомах от една ябълка изядена с кора и болката отиваше към гърба с проряВания леки горе.Мислех,че са газове ама днес ме боли яко в плешките отзад и ме прорязва отпред в ребрата на моменти.Най-боли като поемам въздух по дълбоко,което ме доведе до мисълта че си е неврологично.Аз нали съм си с проблемен гръб-плексити,междуребрени невралгии,сколиоза.... :\Та нещо съм се схванала.Дано мине че болката не е толкова болка ,колкото дразнеща и изнервяща и стига да ме държи будна нощем.Снощи от 3 до 6 будувах. huhhuh.gif
Момичетааа,вече нямам търпение. heart
Винаги след преглед се чувствам прекалено изпълнена с нетърпение!Чакам я моята доки другата седмица и да действаме!
Фани ,моите планове са да отидем на празнична вечеря цялото семейство.С приятелки не съмнсе уговаряла,ама ако се обадят ще излезем с моите хора на обяд ,а с тях вечерта,АКО имам сили разбира се. Wink
mamcheto,ами едно че вирусите сега са такива че минават бавно,а и при бременните е още по дълъг възстановителния процес.Аз се влачех доста.Можеш да си пръскаш с Тантум Верде,много успокоява.Също много чайове с мед и лимон!а смучене също лукчета,хочеопатични също.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #398 -: март 06, 2015, 13:37:26 »

За кашлицата моя съвет е на лекар да се ходи, трябва да се чуят гърди и да се прецени положението. Ако са чисти гърдите е ок, обаче вържете си гащите.

За 8ми сме на дивана хихихи. Това е положението smile Поръчала съм един парфюм на ММ.

Рубин браво за хубавите мерки! Ние с ММ постоянно залагаме колко ще е на всеки преглед. За нетърпението те разбирам, и аз съм същата. Още мъничко  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 06, 2015, 13:39:04 »

Направо мже да почнат залаганията, коя от вас ще е първа!  blum
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #400 -: март 06, 2015, 13:45:50 »

Пънки направо събирай залози ахха, после теб с Миленката ще ви гоним, но ти май ще си със секцио нали?
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #401 -: март 06, 2015, 14:04:41 »

На прегледи вече 4-5 пъти съм ходила - чисти гърди и гърло. Това, което сте писали да пробвам вече съм го правила и ефект никакъв.
Сега съм си забъркала масло, мед и ванилия, та да видим. Помагало уж. Сиропи пия, Тантум пръскам, хомеопатични... само дето греяна ракия и вино не съм си правила  blush
Рубин и от мен браво за хубавите мерки на бебчо smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #402 -: март 06, 2015, 14:09:34 »

Е,какво се чудиш още?Явно трябва с греена ракия и вино да се действа :girl_wink:Базикам се,ама наистина ного се влачат тези вируси.Ходи всяка седмица на контролен и що не си пуснеш един гърлен секрет?Аз един месец се влачех така,беше ми писнало,но бааавно си мина.Взимаш ли нещо за имунната?Биозин мама е много хубав good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 06, 2015, 14:22:35 »

Мариолка то секциото е около седмица преди термин, та винаги може нещата да станат по-рано.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 06, 2015, 14:27:57 »

Сега съм си забъркала масло, мед и ванилия, та да видим. Помагало уж. Сиропи пия, Тантум пръскам, хомеопатични... само дето греяна ракия и вино не съм си правила  blush
Рубин и от мен браво за хубавите мерки на бебчо smile

Пробва ли черна ряпа с пудра захар/ или мед? Безотказно е. Аз на малката правих веднъж, но тя пък не го харесва, че й е твърде сладко. Знам обаче че помага. Също така, инхалации с инхалатор, ако имаш, за да втечниш секретите. Чай със счукани орехи, индрише, лукчета и нарязана дюля или ябълка със семките. Тия неща ги прилагам на щерката и определено са ефикасни good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines