Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 08:49:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 127985 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 20, 2015, 14:01:31 »

Рубин не разбрах защо се налага да влизаш в болница. Не може ли да те лекуват като си у вас? Поне аз не разбрах да има причина.А и щом бебето е главично ще е нормално раждане, нали?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 20, 2015, 15:11:27 »

Момичета радвам се, че нещата при вас се развиват добре  Bravo. При нас нищо ново, освен че от известно време киселините намаляха, да не дърпам дявола. Беба си ритка и така си минават дните.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #242 -: февруари 20, 2015, 15:34:54 »

Руми,по нейните думи иска да ме наблюдава ,заради намаления кръвоток  и да лекуваме стрептококите точно преди евентуалното раждане,за да мога да родя нормално,че са гадни при раждането.Тогава ще съм в почти 37 гс и явно иска най-близо до раждането.Както казах,имам й пълно доверие,близка на семейството ни е,освен че е много добър лекар и не вярвам,че ще пъхне в болница за щяло и не щяло.Аз като й се оплаквах от контракции в началото на 5 месец,тя ми се караше да лежа за да не ме приема,така че вярвам че това ще е най-доброто.А аз се базикам,да си почина преди раждането Хаха.
Само се моля малката да е здрава и да съм спокойна.А аз определено ще съм най-спокойна като ме наблюдават.
Аз да се оплача от както усетих ,че се обърна малчо от тогава имам ужасни киселини!То не стига ,че хапвам леки храни и по малко,ами сега и без значение пак.Снощи съм се будила пред два часа от това.Ще търпя,не остана.
Момичета освен обменната карта и направление номер 7 от личния,друго трябваше ли да се приготвя crazy

Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #243 -: февруари 20, 2015, 16:44:29 »

Рубин, чар6афите са от ибей, имат обиколник, завивка, възглавница и съответно, калъфка, 4ар6аф за завивката и долен чар6аф. Но да видим дали 6те има нови модели, че искам о6те един поне. Струваха ми 34 евро и 7 за доставка.Гледам имат доставка и до БГ.
Иначе при мен стреса не спира, само неприятни новини, надявам се да не навреди на бебето, горкото то, но като има такива периоди на неприятности е неизбежно да не мисля и да не се тревожа.
Ние имаме час за кръвните изследвания за 3 триместър в понеделник и вторник е екографията за 3 триместър, ако всичко е наред май е последната. Макар че изследвания ка кръв и орина ми правиха миналата но6т като отидох по спе6ност.
Това от нас, расте и моят мъник, ритка всеки ден, а аз ставам все по нетърпелива да идва и да минава периода с раждането и болницата. И аз съм в процес на гласене на чантата за болницата. Тук не искат да нося ни6то, но пак се събират един куп не6та от към лични принадлежности, за няколко дена все си мисля да не ми липсва не6то важно.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #244 -: февруари 20, 2015, 17:09:01 »

greta,виж аз как се радвам ,че се врътна мъника за да мога да родя ,а не да го вадят.Не че нещо,бях се примирила,ама искам да ти кажа че щом се надявам и второто минраждане да е естествено.Концентрирай се върху други неща,раждането ще мине и ще си най-щастливата!
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #245 -: февруари 20, 2015, 17:22:31 »

Дано наистина всичко мине наред и да се случи по най-добрия възможен начин. Моят бебок до скоро имах чувството, че главата му е на кръста ми. Така се бе6е позиционирал, явно да се протяга на воля. Обаче сега май не е така, пак усе6там движение там, ама да видим каде му е главата.
Така и така ви пи6а искам да направя и една друга консултация, като ходих заради спазми в корема по спе6ност и ми казаха, 4е имам миома около 3 см, от вси4ки прегледи до сега не са ми казали и ми стана мн странно как така никой не я е видял. Даже докторката ми вика, че се набутва и наистина, ама аз до сега си мислех да не е някоя част на бебето. Нямало опасност за него, но искам да чуя някоя мама, ако е имала подобен проблем, че не искам да го оставям просто така.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #246 -: февруари 20, 2015, 18:28:03 »

greta,аз си поръчах от БГ производител цял комплект с обиколници и олекотено за 79 лв.Страхотна материя са.С каката мислех от там да поръчвам ,ама едно че не знам как става,а и ми се искаше да го пипна.
Може ли да покажеш снимки,много ми е любопитно.
За миомата,моя близка имаше отдавна преди да забременнее.Смятаха заедно със секциото(тя беше с такова) да я действат и нея,но не знам какво е станало.До колкото знам не влияе на бебчето,както и моята раничка например.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #247 -: февруари 20, 2015, 18:52:07 »

Надявам се да не се налага оперативна намеса след раждането, че колкото и безобидни да са някои не6та си е операция.
Не знам дали няма да съм  Offtopic отностно 4ар6афите, но 6те ти пи6а тук. Не знам как да кача снимка, 6те ти пратя линка да ги види6, паму4ни са и са малко твърди като колосани преди прането. Аз като купя и за нас пак така, ама след пране се оправят.
Ето линк:
http://www.ebay.es/itm/221397886852?var=520272297272&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Маркира линка и с десен бутон го отвори, 4е не излиза като линк не6то...Моите са бели с едно синио ку4е, захапало кокал.
Ама как се обясних само, ако не стане, мога да ти пратя по фб.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #248 -: февруари 20, 2015, 19:07:44 »

Излиза,това шаренкото зелено и синьо ли е?Много са хубави!Аз избрах същите цветове.Ще покажа скоро.
Недей го мисли,каквото такова. good
Сега моля мамите очакващи второ или вече имащи да споделят,как се возите в колата?Или как смятате че ще стане номера?С каката сме се возили с коша от количката по дължина и аз отзад.Ама сега с кака отзад?Аз отпред ли трябва да седя? crazy
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #249 -: февруари 20, 2015, 19:48:41 »

Моите, може6 да ги види6 като смени6 снимките отдолъ дето излизат, вторите ли бяха, сините с бяло и на ку4енца.

МОЛЯ БЕЗ 4 и 6 В МНЕНИЯТА.
ПРЕДИ ВРЕМЕ БРАТ МИ ГО ИЗРИТАХА ОТ ВСИЧКИ БГ ФОРУМИ ЗА ПОДОБНО НЕРАЗБИРАНЕ НА КИРИЛИЦАТА
« Последна редакция: февруари 20, 2015, 20:07:09 от Teo » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 20, 2015, 20:14:21 »

Излиза,това шаренкото зелено и синьо ли е?Много са хубави!Аз избрах същите цветове.Ще покажа скоро.
Недей го мисли,каквото такова. good
Сега моля мамите очакващи второ или вече имащи да споделят,как се возите в колата?Или как смятате че ще стане номера?С каката сме се возили с коша от количката по дължина и аз отзад.Ама сега с кака отзад?Аз отпред ли трябва да седя? crazy


Колата отзад е с три места и принципно ще има място и за мен, обаче ще си се возя отпред. С каката също много малко се возих при нея, предпочитах да я научим да си се вози сама отзад, за да може когато я вози само един от нас с баща й , тя да е спокойна, не да е свикнала да има вечно някой до нея.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #251 -: февруари 20, 2015, 20:19:32 »

Гери,тук в града ясно смятам с каката да я оставям.Ама като пътуваме на дълго се чудя. *crazy*Ще се нагодим,само да стигнем до пътувания и разходки! heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 21, 2015, 08:49:42 »

Аз возенето го виждам така... кКато аз карам каката е на задната седалка, зад пасажерското място, а бебчо отпред на предната, до мен. Естествено в кошчета, съобразени с възрастта. Като мъжа ми кара,аз на предната седалка, каката зад мен и бебчо зад тати, пак в кошчета. Ние имаме две кошчета до 3 години, заради двете коли, а бебчо докато е малък ще го местим с това кошче за новородено. После ще видим...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 23, 2015, 10:45:42 »

Гери,тук в града ясно смятам с каката да я оставям.Ама като пътуваме на дълго се чудя. *crazy*Ще се нагодим,само да стигнем до пътувания и разходки! heart

Ами да, колко пъти в годината ще пътувате на дълъг път например? Плюс това каката е голяма, може да наблюдава бебето, може да ти каже кога  какво прави и т.н. Поне аз съм спокойна ако тя е отзад с бебето. За кърмене или друго хранене така или иначе ще се спира, аз поне не съм съгласна да се кърми бебето в движение извън столчето.



Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 23, 2015, 11:14:13 »

Аз също не мисля, че много ще пътуваме. Ние живеем в центъра на града и сме навсякъде пеша. И свекърва ми живеят на 5 минути пеша от нас. На дълги разстояния не мисля да ходим, поне в началото. Със сигурност ще ми е трудно Да стоим цяло лято тук. Но с малко бебе не ми се рискува.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines