Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:33:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 125611 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 03, 2015, 21:49:50 »

Гери, каква количка си взехте, похвали се.
Роди мисля че няма да има консултация.отменят се при грип на епидемия.
Аз  не съм качила нищо досега, даже съм минус един, но това е нормално, защото съм с наднормено тегло.
и при мен плацентата е задна и затова усещам силно бебка и то от 18 седмица.а миналия път предна и чак 24 седмица усещах, но като цяло доста слабо го усещах миналия път и то до края.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #16 -: февруари 03, 2015, 22:38:33 »

Аз предния път в началото бях с предна плацента ,а усещах малката още в 16 седмица.Бях 48 кг с плоски стени коремни и явно за това.Сега с второто плацентата отначалото си е задна ,усетих беб чак в 20!А забременнях 52 кг!Просто си е по кротко това ми. girl_wink
Такаааа,значи искам да благодаря сърдечно на beb4eto_na_me4o и Gergancheto give_rose give_rose give_rose
Мъжо преди малко ми донесе капките и Ейййй,веднага спрях да кихам и минсе отпуши носа!Не е за вярване!Мислех,че нищо не е в сила да ме облекчи.И маи не е само ,защото съм бременна и го усещам по зле,понеже малката с такава хрема не съм я лекувала до сега!Дано да мине бързо поне и да се държим до края.
Аз да се и "похваля",преди малко ми звънна майка на дете от нашата градина,че има варицела.Малката е била в контакт последната седмица,но два-три дни когато е уж най-заразно преди да избият пъпките,моята си беше в нас.Та,ще видим дали и тоз пут ще ни се разминне.Предниянпът в 4-5 месец и двете имахме контакт с дете точно ден преди да избият.Казват че имунната система аконе слаба тогава лепва.Аз от една страна мисля,че е по добре сега да в изкара,ама пък зависинкак я кара =]Нямам избор ,ще видим какво ще стане.Аз съм я карала като малка,това ме успокоява.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 03, 2015, 23:40:18 »

Румяна - jane slalom pro,  не е нова обаче. Втора ръка от роднини  blum Дребната я бута цял вечер в нас, много й се радва lol


Рубин ще черпиш lol)

Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 04, 2015, 04:12:37 »

Записвам се при вас да ви следя  give_rose
Много сте активни в тази темичка   Girl_hide на моменти не успявам да ви смогна  blum  ама после наваксвам.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 04, 2015, 09:04:10 »

Здравейте, аз пия на допелхерц актив мама витамини, че е гаден сезона, може като запролети да ги спра. И нямам апетит много, та за всеки случай ги пия  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #20 -: февруари 04, 2015, 09:20:30 »

За да се опазите от вируси и да поддържате добър хемоглобин ви препоръчвам Биозин Мама. Аз само тях пия не пия никакви допълнителни витамини.

Бера добре дошла и тук. Wink

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 04, 2015, 09:38:39 »

Аз си пия стандартни витамини за бременни.
Рубин, по добре да я изкара тая варицела, да не я тръшне в най-неподходящия момент като мен...
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #22 -: февруари 04, 2015, 10:41:38 »

И аз пия Биозин Мама!Мисля да пия само него,дори и след раждането.Замислих си да не бибда взема допълнително и витамини,но маи няма смисъл.
Ами ще видим дали ще я изкара тя,в очакване сме girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 04, 2015, 11:04:00 »

Снощи писах от телефона, та ми беше трудно.

За варицелата никой за съжаление не може да предположи как ще я изкара, на една приятелка детето имаше точно 2 пъпки, температура един ден и това е, много леко мина. Моята лудетина нямаше здраво място, всяка сутрин се чудех има ли още къде да избиват нови пъпки, струваше ми се че повече няма къде, имаше по окото, вътре по небцето, в ушите, по ануса, отдоло на гениталиите беше нещо страшно, отделно по цялото тяло. Имаше температура, слава богу нямаше някакви усложнения. Радвам се че я изкара обаче в осъзната възраст, в която можех да й обясня колко е опасно да ги разчесва и тя милата стоеше, трепереше от сърбеж, но не смееше да ги чеше. Общо взето по добре да минава и да не я мислиш всеки път.



Това е количката  yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 04, 2015, 11:19:23 »

Герганчето супер е количката , мно го добра марка и аз предишния път се бях спряла на Jane но после друга взехме, че ми се стори малко ниска за мен.
и аз съм на допел Херц Актив мама по препоръка на лекаря.и миналия път пак такива пих.нищо друго не ми се наложи, дано и сега е така. И аз го гледах това биозин , но не смея да пия нищо без да е пред писано.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #25 -: февруари 04, 2015, 13:05:59 »

Ами ние цялото семейство в зимно време пием Биозинни като забременнях и видвх че лепеам постоянно нещо и разбрах,че има Биозин Мама за бременни и кърмачки,питах моята следяща и тя ми каза да си пия без прекъсване,бил много добър.
За количката,Гери,страхотна еее!Оранжева!Аз ако трябваше да избирам сега и да купуваме щях да избера точно този цвят.Не че червеното не е хубаво.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 04, 2015, 20:37:50 »

Герганчето, страхотна е количката. И ние сме на Jane но нашата е модела muum. Мнбого ми харесват количките им, без последната, която излезе rider  nea

Мариолка, благодаря ти мила  give_rose гледам, че нашата темичка опустя и се присламчих и аз тук  girl_wink

Рубинче, вашата количка чврвена ли е? Аз най малко червен цвят исках, ама на края се принудихме да купим точно такъв и сега като я гледам не съжалявам, а и за един свят толкова няма да издребнявам  pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #27 -: февруари 04, 2015, 21:24:08 »

Ееееее,защо така сега?Писах,писах,наложи минсе да стана за малко и като се върнах празна страница beating
Да,BeRa червена е нашата.И аз като теб не харесвах,ама хим този цвят,но тогава Чико нямаха сегашните лилави цветове-прекрасни и любими heart
Имаше само в червено и синьо от този модел,а аз държах на него и по добре,че изкара яко бутане 3 години и сега се готви за втори курс!
Но да ти кажа след като я взехме така я захаресвах,че се влюбих и после наблягах на този цеят и дрехи!
А гледай какъв късмет между другото,че цвета става и за момченце.
А вашата количка така ме грабна,особенно с допълнителните аксесоари с точките!Влюбих се в тях!
Ето нашата
http://prikachi.com/images.php?images/711/7900711r.jpg
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 04, 2015, 23:16:19 »

Бера аз точно на вашия модел се бях спряла първо. Много да хубави.май в Испания са доста разпространени. Но както казах после взехме друга.Нашата се води цвят Grey melange  и е сива но не е точно един цвят, малко като дънков плат.Става и за момиче, отделно се продават и зимни и летни комплекти , та мога и да я разнообразя.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 05, 2015, 09:33:47 »

Мами да ви кажа, че в хиполенд има 25% намаление на определени модели биберони. Който се интересува може да хвърли едно око.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines